#115Een lot van 2 uit been gesculpteerde Romeinse plaquettes met erotisch tafereel.
A set of 2 carved Roman plaquettes in bone depicting an erotic scene.No longer availableDim. 8 x 5,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#114Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Zomers hoevegezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Summer farm landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 64 x 78,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#138DelvauxEen design handtas van gevlochten leer. Gemerkt.
#208Val Saint-LambertEen vaas van geslepen kristal, in de massa frambozenrood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd 107/180.
#246Een gefineerd houten secretaire met gebombeerde laden. 2 laden binnenin.
#595Een vintage metalen en houten opbergkoffer.
A vintage metal and wooden storage trunk.No longer availableDim. 34 x 72 x 36cmEstimate: € 60 / 80 -
#189Jozef Adriaan Callaerts“Aanlegsteiger Linker Oever van de Schelde te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#104Karel Jan Van den Heuvel‘Dorpszicht met hooischoven’, olieverf op doek, linksonder gesigneerd.
#81“Straffordshire”. Een lot van vier paar hondjes. Begin 20ste eeuw.
"Staffordshire". A lot of four pairs of dogs. Early 20th century.No longer availableDim. 12,5 en 10 cmEstimate: € 110 / 130 -
#141Alexandre Ouline‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groene patina. Getekend Ouline met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.
"Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.No longer availableDim. 32 x 43 x 17 cmEstimate: € 600 / 800 -
#46Een massief eiken hallbank/koffer met armleuningen.
A solid oak hallway bench/chest with armrests.No longer availableDim. 110 x 116 x 45 cmEstimate: € 40 / 60