Other lots by Goebel, Germany
-
#760Goebel, Germany
“Eendenmoedertje” & “Hello”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel.
“Mère canard” et “Hello”. Deux statuettes en biscuit polychrome d’après un modèle de M.I. Hummel.No longer availableDim. h: 15 & 16 cmEstimate: € 50/70 -
#717Goebel, Germany
“Farewell”. Ee beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 65/1. Gemerkt.
Farewell . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 65/1. Marquée.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60/70 -
#727Goebel, Germany
“Make a wish”. Ee beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 475. Gemerkt.
Faites un vœu . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 475. Marquée.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60/80 -
#277Goebel, Germany
“Umbrella girl”. Een meerkleurig porseleinen beeldje naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 152 B. Gemerkt.
Umbrella girl . Une figurine en porcelaine multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 152 B. Marqué.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 260/300 -
#707Goebel, Germany
“Make a wish”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 415. Gemerkt.
Faites un vœu . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 415. Marquée.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60/70 -
#437Goebel, Germany
“What’s new?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr.418. Gemerkt.
Quoi de neuf? . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 418. Marquée.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60/70
Similar lots by type
-
#744
Twee verschillende plantenstaanders.
Deux supports de plantes différents.No longer availableDim. h: 85 & 87 cmEstimate: € 80/120 -
#387
Een armstoel in Lodewijk XV-stijl met blauwe stoffen bekleding.
Fauteuil de style Louis XV avec revêtement en tissu bleu.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#535
Een paar gefineerde bijzetkastjes in Empirestijl met een deur, een lade en een marmeren blad.
Paire d'armoires latérales en placage de style Empire avec une porte, un tiroir et un dessus en marbre.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 360/380 -
#206
Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.
Petite vitrine art déco avec deux petite portes sur les côtés décorées de marquetterie fleurie.No longer availableDim. 125 x 125 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#675
Een paar gefineerd houten plantenstaanders met ingelegde wapens.
Une paire de supports pour plantes en bois plaqué avec des bras incrustés.No longer availableDim. h: 86; Ø: 42 cmEstimate: € 240/260 -
#749
Een ovale Engelse tafel met kantelbaar blad.
Une table anglaise ovale avec une tablette inclinable.No longer availableDim. 114 x 94 cmEstimate: € 60/100 -
#626
Een gefineerd mahoniehouten Engels meubel met drie kleine en drie grote laden in het opzet en drie in de gordel. XIXe eeuw.
Meuble anglais en placage d’acajou ouvrant à trois petits et trois grands tiroirs vers le haut et trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. 168 x 102 x 58 cmEstimate: € 250/400 -
#652
Een smeedijzeren wandtafel.
Une table d'appoint en fer forgé.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 220/280 -
#364
Een paar bijzetkastjes van gefineerd hout op drie gebogen en gekruiste poten en met een lade in de gordel.
Une paire de meubles d’appoint en bois plaqué sur trois pieds courbes et croisés et avec un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 260/280 -
#623
Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200/220 -
#388
Een eikenhouten kerkstoel met opklapbare en gecanneerde zit. (Lichte slijtage)
Prie-dieu en chêne à siège rabattable et cannée (usures légères).No longer availableEstimate: € 40/60 -
#581
Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200/240 -
#389
Een klein bijzettafeltje met opklapbare zijbladen.
Petite table d'appoint avec côtés rabattables.No longer availableDim. 74 x 48 cmEstimate: € 30/50 -
#616
Een paar buffetten met onderaan drie deuren en drie laden en in het opzet twee gebogen deurtjes met facetgeslepen glas naast een deur met twee ovale spiegeltjes.
Une paire de buffets avec trois portes et trois tiroirs en bas et deux portes courbes avec verre à facettes à côté d'une porte avec deux miroirs ovales.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#407
Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. 90 x 116 x 44 cmEstimate: € 40/60 -
#422Loom by Ross Lovegrove
Twee stoelen op verchroomd frame met bijpassende tafel met rond glazen blad.
Deux chaises sur structure chromée avec table assortie avec plateau en verre rond.No longer availableDim. 75 cm Ø 75 cmEstimate: € 80/120 -
#412
Een zeshoekige plantenstaander met uitgestoken bloemenmotief in het blad.
Piédestal hexagonal à tablette décorée de fleurs sculptées.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 80/100 -
#186
Een Engels bureau met kalfslederen schrijfvlakken en messingen handvaten en monturen.
Un bureau anglais avec des surfaces d'écriture en cuir de veau et des poignées et des cadres en laiton.No longer availableDim. 180 x 90 cmEstimate: € 250/350 -
#685Calligaris, Italy
Een reeks van drie barstoelen van kunststof, op verchroomde poot, model ‘Basil’. Gemerkt.
Une série de trois tabourets de bar en plastique, sur pied chromé, modèle Basil . Marqués.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 200/250 -
#670
Een vintage opklapbaar serveerwagentje. Duitsland, jaren ‘60.
Chariot de service pliant vintage. Allemagne, années 1960.No longer availableDim. 78 x 63 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#560
Een Engelse mahoniehouten vierladenkast.
Meuble à quatre tiroirs anglais en acajou.No longer availableDim. 114 x 120 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#742
Een klasseerkastje met rolluikje.
Un meuble de classement avec volet roulant.No longer availableDim. 60 x 64 x 33 cmEstimate: € 80/100 -
#642
Een smeedijzeren wandtafel.
Une table d'appoint en fer forgé.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 220/280 -
#409
Een houten tafeltje in Régencestijl met tussenblad.
Petite table de style Régence à tablette d’entretoise.No longer availableDim. 42 x 60 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#173
Een fijn gesculpteerd ivoren kunstwerkje. Vermoedelijk Duitsland, XIXe (?) eeuw. In vitrinekastje.
Une œuvre d'art en ivoire finement sculptée. Probablement Allemagne, XIXe (?) siècle. En vitrine.No longer availableDim. h: 12 cm (ivoor)Estimate: € 200/240 -
#68
“Sint-Nicolaas”. Messingen triptiek.
Saint Nicolas . Triptyque en laiton.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 50/60 -
#743
Een grote messingen obus uit de Eerste Wereldoorlog. Gemerkt FN 1918.
Un grand obus en laiton de la Première Guerre mondiale marquée FN 1918.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 80/100 -
#713
Een reeks van vier borden van Imari-porselein met florale decors. Omstreeks 1900.
Une série de quatre assiettes en porcelaine Imari avec des décorations florales. Vers 1900.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 70/80 -
#230
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct. en een centrale briljant van +- 0,61 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,14 ct. Et un diamant central de + - 0,61 ct.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 1000/1200 -
#741
Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met drie oren en een druppelmotief in reliëf.
Un vase en terre cuite émaillée multicolore avec trois anses et un motif de goutte en relief.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 32/40 -
#307
“La Guerre et l’Occupation”. Een uitgave met reproducties en begeleidende teksten in een map. Ed. Gossens. Brussel, 1947 Gelimiteerd op 500 exemplaren.
“La Guerre et l’Occupation”. Une édition aux reproductions et textes dans une farde. Ed. Gossens. Bruxelles, 1947. Limité à 500 exemplaires.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#679De Smedt
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#724Helmut NewtonPeriod: 1920 - 2004
Twee gesigneerde herdrukken van foto’s.
Deux rééditions de photos signées.No longer availableDim. 14,5 x 10 & 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 180/240 -
#176
Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
Paire de lanternes en fonte et cuivre.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 1000/1200 -
#643
Een kommetje van Chinees porselein met een groen decor van een draak en een feniks op gele fond. Onderaan gemerkt.
Petit bol en porcelaine de Chine à décor vert d’un dragon et d’un phénix sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 80/100 -
#56
Een groen gelakte armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
Fauteuil en bois laqué vert de style Louis XVI.No longer availableDim. 91 x 63 x 63 cmEstimate: € 100/120