Similar lots by type
-
#776
Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
Un tapis ovale chinois en laine.No longer availableDim. 280 X 188 cmEstimate: € 40 / 60 -
#600Indo-Bidjar
Een Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine.No longer availableDim. 201 x 152 cmEstimate: € 120 / 200 -
#449
Een pianobankje voor quatre mains van gebeeldhouwd notenhout in Chippendalestijl. Zitting bekleed met naaldwerk.
Un banc de piano quatre-mains en noyer, style Chippendale. Assise avec revêtement en tapisserie.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 30 / 40 -
#636Keshan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt, gedecoreerd met bloemenmotieven. slijtage.
Un tapis persan en laine noué main, décor de motifs de fleurs.No longer availableDim. 350 x 270 cmEstimate: € 300 / 380 -
#626Ispahan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemendecor.
Un tapis persan en laine noué main. Décor de fleurs.No longer availableDim. 340 x 234 cmEstimate: € 300 / 500 -
#885
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#766
Een handgeknoopte Turkse wollen loper.
Un couloir turque en laine noué main.No longer availableDim. 260 x 77 cmEstimate: € 40 / 60 -
#680Amaleh
Een handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.
Un tapis de Perse Gabbeh en laine noué main.No longer availableDim. 171 x 156 cmEstimate: € 80 / 120 -
#786
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 112 cmEstimate: € 40 / 50 -
#736
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque en laine noué main.No longer availableDim. 285 x 204 cmEstimate: € 80 / 100 -
#646Kilim Gaschgai
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 246 x 145 cmEstimate: € 720 / 800 -
#666Kelim Zagros
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 364 x 284 cmEstimate: € 800 / 900 -
#756Karachi Super
Een handgeknoopt Pakistaans wollen wandlopertje met Jaldardecor.
Un couloir du Pakistan en laine noué main, décor JaldarNo longer availableDim. 183 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#610Indo-Bidjar
Een Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine.No longer availableDim. 198 x 150 cmEstimate: € 120 / 200 -
#706Naïn
Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Un tapis persan en laine et soie noué main.No longer availableDim. 344 x 271 cmEstimate: € 400 / 500 -
#690Ziegler
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 239 x 171 cmEstimate: € 100 / 120 -
#620Nasbaf
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 194 x 144 cmEstimate: € 200 / 300 -
#649Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 182 x 121 cmEstimate: € 200 / 300 -
#659Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 230 x 160 cmEstimate: € 50 / 80 -
#630
Een machinaal blauw wollen tapijt.
Un tapis en laine bleue.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 100 / 120 -
#656Kilim Gaschgai
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 257 x 164 cmEstimate: € 720 / 800 -
#726
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
Un tapis de prière persan en soie noué main.No longer availableDim. 86 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#676Belouch
Een handgeknoopt Perzisch kleed met Soumakh-decor.
Un tapis persan, décor Soumah.No longer availableDim. 184 x 129 cmEstimate: € 180 / 240 -
#590Osta Diamond
Een mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
Un couloir en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 350 x 85 cmEstimate: € 200 / 220
Other lots in this auction
-
#183Louboutin
Een lederen avondtasje.
Un sac de soir Louboutin.No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#641
Een ceremoniële houten staf, versierd met gesculpteerde hoofden. Afrikaans werk.
Un bâton de cérémonie en bois, décoration de têtes sculptées.No longer availableDim. h: 99 cmEstimate: € 100 / 120 -
#298Val Saint Lambert
Een ronde coupe in rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Une coupe ronde en cristal taillé et doublé. Porte une marque.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#851Desrosier, Limoges
“Orleans”. Een porseleinen sierbord met een handgeschilderd decor van het standbeeld van Jeanne d’Arc.
”Orléans”. Une assiette décorative en porcelaine, décor peint à la main de la statue de Jeanne d’Arc.No longer availableDim. Ø: 25,5b cmEstimate: € 20 / 30 -
#73Philipp KittlerPeriod: 1861 - 1944
“De bokser”. Een beeld van zamak op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Le boxeur”. Une statue en régule sur socle en marbre vert. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 150 / 200 -
#509
“Rond bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram F.B. Achteraan toeschrijving aan: Brangwyn.
”Nature morte ronde”. Huile sur panneau. Porte le monogramme F.B. Dédicace au dos à Brangwyn.No longer availableDim. 16 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#77
Een meerkleurige langhalsvaas van glaspasta.
Un vase à long col en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. H.59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#619Chetan
“Gebed voor beterschap”. Olieverf opdoek. Gesigneerd. Zuid-Indisch werk.
”Prière pour prompt rétablissement”. Huile sur toile. Signée. Travail sud-Indien.No longer availableDim. 90 x 117 cmEstimate: € 400 / 500 -
#191
Bovenstuk van een Dogon staf van ijzer en brons, gemonteerd op een verweerd houten beeld van een ouder met kind.
Partie supérieure d’un bâton Dogon en fer et bronze, montée sur une statue en bois rongé par le temps d’un parent avec son enfant.No longer availableDim. H. 126 cmEstimate: € 200 / 260 -
#672Febiac
Een kunstcollectie bestaande uit 19 litho’s buiten de plaat gesigneerd door de respectievelijke kunstenaars - waarvan 5 ingekaderd. Ten voordele van Autoworld op 18 januari 1990.
Une collection comprenant 19 lithographies signées hors planche par les artistes, dont cinq encadrées. Autoworld 18 janvier 1990.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#564
“Compositie”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Jan Burssens.
”Composition”. Huile sur panneau. Porte une signature: Jan Burssens.No longer availableDim. 62 x 46 cmEstimate: € 200 / 250 -
#182Pierre Joseph Dierckx
“Vader en zoon in het weefatelier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Père et fils dans un atelier de tissage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 73 cmEstimate: € 420 / 480