Similar lots by type
-
#736
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque en laine noué main.No longer availableDim. 285 x 204 cmEstimate: € 80/100 -
#626Ispahan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemendecor.
Un tapis persan en laine noué main. Décor de fleurs.No longer availableDim. 340 x 234 cmEstimate: € 300/500 -
#449
Een pianobankje voor quatre mains van gebeeldhouwd notenhout in Chippendalestijl. Zitting bekleed met naaldwerk.
Un banc de piano quatre-mains en noyer, style Chippendale. Assise avec revêtement en tapisserie.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 30/40 -
#680Amaleh
Een handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.
Un tapis de Perse Gabbeh en laine noué main.No longer availableDim. 171 x 156 cmEstimate: € 80/120 -
#726
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
Un tapis de prière persan en soie noué main.No longer availableDim. 86 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#756Karachi Super
Een handgeknoopt Pakistaans wollen wandlopertje met Jaldardecor.
Un couloir du Pakistan en laine noué main, décor JaldarNo longer availableDim. 183 x 21 cmEstimate: € 60/80 -
#590Osta Diamond
Een mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
Un couloir en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 350 x 85 cmEstimate: € 200/220 -
#630
Een machinaal blauw wollen tapijt.
Un tapis en laine bleue.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 100/120 -
#676Belouch
Een handgeknoopt Perzisch kleed met Soumakh-decor.
Un tapis persan, décor Soumah.No longer availableDim. 184 x 129 cmEstimate: € 180/240 -
#659Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 230 x 160 cmEstimate: € 50/80 -
#666Kelim Zagros
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 364 x 284 cmEstimate: € 800/900 -
#600Indo-Bidjar
Een Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine.No longer availableDim. 201 x 152 cmEstimate: € 120/200 -
#636Keshan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt, gedecoreerd met bloemenmotieven. slijtage.
Un tapis persan en laine noué main, décor de motifs de fleurs.No longer availableDim. 350 x 270 cmEstimate: € 300/380 -
#706Naïn
Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Un tapis persan en laine et soie noué main.No longer availableDim. 344 x 271 cmEstimate: € 400/500 -
#766
Een handgeknoopte Turkse wollen loper.
Un couloir turque en laine noué main.No longer availableDim. 260 x 77 cmEstimate: € 40/60 -
#610Indo-Bidjar
Een Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine.No longer availableDim. 198 x 150 cmEstimate: € 120/200 -
#776
Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
Un tapis ovale chinois en laine.No longer availableDim. 280 X 188 cmEstimate: € 40/60 -
#649Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 182 x 121 cmEstimate: € 200/300 -
#690Ziegler
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 239 x 171 cmEstimate: € 100/120 -
#620Nasbaf
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 194 x 144 cmEstimate: € 200/300 -
#786
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 112 cmEstimate: € 40/50 -
#656Kilim Gaschgai
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 257 x 164 cmEstimate: € 720/800 -
#885
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#646Kilim Gaschgai
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 246 x 145 cmEstimate: € 720/800
Other lots in this auction
-
#540
Een grote balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloesems en bamboe.
Un grand vase balustre en porcelaine polychrome, décor de floraisons et bambou.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 60/80 -
#896
Een zwartgepatineerde aardewerken spaarpot in de vorm van een eend.
Une tirelire en faïence à patine noir en forme de canard.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#453
Een lot van acht Italiaanse presse-papiers met inclusies, waarbij twee in de vorm van vogeltjes. We voegen er twee glazen eitjes aan toe.
Un lot de huit presse-papiers à inclusion, dont deux en forme d’oiseaux. Nous ajoutons deux oeufs en verre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#722Utagawa KunisadaPeriod: 1786 - 1865
“The Eitai Bridge”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
”The Eitai Bridge”. Une gravure sur bois japonaise. Signée Utagawa Kunisada.No longer availableDim. 25 x 27,5 cmEstimate: € 120/160 -
#272Floris Jespers
“Duinlandschap”. Pastel. Gesigneerd.
”Paysage de dunes”. Pastel. Signée.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 120/200 -
#806
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Un couloir persan en laine noué main.No longer availableDim. 420 x 100 cmEstimate: € 60/100 -
#224Georges Steel
“Paar rustende jongens”. Olieverf op doek, Gesigneerd en gedateerd 1983.
”Paire de garçons au repos”. Huile sur toile. Signée Georges Steel, datée 1983.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220/300 -
#364Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Poort van de Vlaaikesgang”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Porte du Vlaaikesgang”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 19 cmEstimate: € 100/140 -
#346Thonet
Een deckchair van met stoom gebogen beukenhout met gevlochten zit en rug. Gemerkt.
Chaise transat en hêtre courbé à la vapeur et à siège et dossier cannés. Avec marque.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#258
“Pierrot met poedel”. Een bronzen beeld naar een werk van Barye.
Une statue en bronze d’un pierrot et d’un chien.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 140/160 -
#881
Vijf stuks rood gekleurd kristal/glas. Drie vaasjes en een schaaltje.
Cinq pièces en cristal et verre rouge. Trois vases et un petit plat.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#807
Een lot boeken:- “Vlaanderen door de eeuwen heen”. 2 delen. 1912 & 1913.- “Iconografie van Antwerpen. A.J.J. Delen. 1930.- “De strandloper van Marseille”. Emile Richebourg. - “Album Botanica”. Een album met chromo’s van Côte d’Or.
Un lot de livres:- “Vlaanderen door de eeuwen heen”. 2 volumes. 1912 & 1913.- “Iconografie van Antwerpen. A.J.J. Delen. 1930.- “De strandloper van Marseille”. Emile Richebourg.- “Album Botanica”. Un album chromo de Côte d’Or.No longer availableEstimate: € 60/80