#736
Twee handgeknoopte wollen Morikarpetjes.
#889
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
#706Heriz
#616Gabbeh
#776Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#826
Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
#786
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#846
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#836Balluch
#596Gabbeh
#766Amanaban
#666Heriz
#646Tabriz
#636Shiraz
#686Gabbeh
#726
#716
#626Koliai
#696Hamadan
#476
Een lot van vier kleine Morikarpetjes en -lopertjes.
#746Hereke
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#756
#656Tabriz
#496
Een handgeknoopt wollen bidkleedje.
Un tapis de prière en laine nouée main.No longer availableDim. 98 x 63 cmEstimate: € 40/60
#124Johnny SchuddenboomPeriod: 1908 - 1994
“Sloepen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#511
#165
#87
Een paar witmetalen poppenstoelen.
Une paire de chaises pour poupées en métal blanc.No longer availableDim. h:45 cmEstimate: € 50/80 -
#117
“De slangenbezweerder”. Een bronzen beeldje.
#870
Een lot verzilverd metalen bestekken, bestaande uit twee sets van twaalf lepels en twaalf vorken (art nouveau), twaalf grote en twaalf kleine messen met hoornen handvatten, twaalf dessertvorkjes, een set van elf en een set van twaalf koffielepeltjes, een pollepel, twee taartscheppen en een suikertangetje.
Un lot de couverts en métal argenté, comprenant deux sets de douze cuillères et douze fourchettes Art Nouveau, douze grands et douze petits couteaux aux manches en corne, douze fourchettes à dessert, douze et onze cuillères à café, une louche, deux pelles à tarte et une pince à sucre.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#440
Une chaîne en argent avec un pendentif. 925‰. Dans son emballage d’origine et poinçons et PM.No longer availableDim. 21,40 gEstimate: € 40/80 -
#88
Een grote siervaas van Duits aardewerk met tweekleurig glazuur.
#713
Een eikenhouten buffetkast met twee deuren en drie laden.
#327
Une garniture de cheminée en régule, décoration de chevaux qui se cabrent, dans l’esprit de ‘Les chevaux de Marly’.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 100/120 -
#891
#908
Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.