Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote zwart lederen portefeuille.
Delvaux, Bruxelles

Een grote zwart lederen portefeuille.

Un grand portefeuille en cuir noir.
SKU: 2709220440.
Category: Mode.
Auction day: 28 September 2022 19:00
Catalogue #440
Estimate: € 500 / 550
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Delvaux, Bruxelles

  • #490
    Delvaux, Bruxelles

    Een lederen rugzakje model ‘Amitié’ in kleur ‘rosso’.

    Un sac à dos en cuir modèle 'Amitié' de couleur 'rosso'.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 550
  • #370
    Delvaux, Bruxelles

    Een lederen sleuteletui in kleur ‘nude’.

    Une pochette à clés en cuir de couleur 'nude'.
    No longer available
    Dim. 7 x 11 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #380
    Delvaux, Bruxelles

    Een agendacover, model ‘Modula’, van oranje leder.

    Une couverture d'agenda, modèle 'Modula', en cuir orange.
    No longer available
    Dim. 15 x 10 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #390
    Delvaux, Bruxelles

    Een rood lederen pochette.

    Une pochette en cuir rouge.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 150

Similar lots by type

  • #450
    Louis Vuitton

    Een zwarte tas in epi-leder, model ‘Noctambule’. Datacode VI1919.

    Un sac noir en épi-cuir, modèle 'Noctambule'. Code de données VI1919.
    No longer available
    Estimate: € 700 / 750
  • #173

    Een antieke kazuifel met zilverbrokaat.

    Une chasuble antique avec brocart d'argent.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #648
    Borsalino

    Een herenhoed in perfecte staat. Met hoedendoos. Maat 7 1/4.

    Chapeau homme en parfait état. Avec boîte à chapeau. Taille 7 1/4.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #284

    Een sergeantenhoed van de Belgische burgerwacht met pluim en bijpassende hoedendoos, XIXe eeuws.

    Chapeau de sergent de la Garde Civile Belge avec panache et boîte à chapeau assortie, XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140

Other lots in this auction

  • #335
    Boch Belgium

    “Zeilboten een de kade”. Een muurplaquette van blauw en wit faience.

    "Voiliers à quai". Plaque murale en faïence bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. 27 x 33 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #286

    Vijf antieke houten boekenpersen. Verschillende groottes.

    Cinq anciennes presses à livres en bois. Tailles différentes.
    No longer available
    Dim. H:39-72cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #164

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. Vroeg XIXe eeuw.

    "Nature morte aux fruits". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature. Début du 19ème siècle.
    No longer available
    Dim. 22 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #550

    Een paar vuurbokken. Tijdperk Napoleon III.

    Paire de chenets en bronze d’époque Napoléon III.
    No longer available
    Dim. 61 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #28

    Een karaf van rood Boheems kristal.

    Une carafe en cristal de Bohême rouge.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #480
    Louis Vuitton

    Een halfronde handtas met originele stofzak.

    Un sac à main semi-circulaire avec dustbag d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #5

    Een antiek goudweegschaaltje met compleet gewichtensetje en in doosje.

    Une balance en or antique avec jeu de poids complet et dans une boîte.
    No longer available
    Dim. 16 x 5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #324
    Frans Hens

    “Zeilboot aan het strand”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd ‘84.

    "Voilier sur la plage". Une gravure. Signée et datée '84.
    No longer available
    Dim. 16 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #2
    Dirk Baksteen
    Period: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971

    Twee kleine etsen. Gesigneerd buiten de plaat. Een met opdracht d.d. 1956 en één genummerd 7/50.

    Deux petites gravures. Signées à l'extérieur de la planche. Une dédicacée datée de 1956 et une numérotée 7/50.
    No longer available
    Dim. 7.5x6 cm 10x13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #561

    Een kleurloos geslepen kristallen vaas. Boheems.

    Vase en cristal taillé incolore. Bohémien.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #334
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912-1987

    “Brug over de Brugse reien”. Kleurenets. Geisgneerd en genummerd 59/350 buiten de plaat.

    "Pont sur les canaux de Bruges". gravure en couleurs. Signée et numérotée 59/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 23x19cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #104

    Een XIXe eeuwse spiegel in gesculpteerde lijst. Duitsland.

    Un miroir du XIXe siècle dans un cadre sculpté. Allemagne.
    No longer available
    Dim. 97 x 83 cm
    Estimate: € 120 / 160
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More