Other lots by Delvaux, Bruxelles
-
#490Delvaux, BruxellesEen lederen rugzakje model ‘Amitié’ in kleur ‘rosso’.
Un sac à dos en cuir modèle 'Amitié' de couleur 'rosso'.No longer availableEstimate: € 500 / 550 -
#370Delvaux, BruxellesEen lederen sleuteletui in kleur ‘nude’.
Une pochette à clés en cuir de couleur 'nude'.No longer availableDim. 7 x 11 cmEstimate: € 180 / 200 -
#380Delvaux, BruxellesEen agendacover, model ‘Modula’, van oranje leder.
Une couverture d'agenda, modèle 'Modula', en cuir orange.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 140 / 160 -
#390Delvaux, BruxellesEen rood lederen pochette.
Une pochette en cuir rouge.No longer availableEstimate: € 130 / 150
Similar lots by type
-
#450Louis VuittonEen zwarte tas in epi-leder, model ‘Noctambule’. Datacode VI1919.
Un sac noir en épi-cuir, modèle 'Noctambule'. Code de données VI1919.No longer availableEstimate: € 700 / 750 -
#173Een antieke kazuifel met zilverbrokaat.
Une chasuble antique avec brocart d'argent.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#648BorsalinoEen herenhoed in perfecte staat. Met hoedendoos. Maat 7 1/4.
Chapeau homme en parfait état. Avec boîte à chapeau. Taille 7 1/4.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#284Een sergeantenhoed van de Belgische burgerwacht met pluim en bijpassende hoedendoos, XIXe eeuws.
Chapeau de sergent de la Garde Civile Belge avec panache et boîte à chapeau assortie, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 140
Other lots in this auction
-
#335Boch Belgium“Zeilboten een de kade”. Een muurplaquette van blauw en wit faience.
"Voiliers à quai". Plaque murale en faïence bleue et blanche.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 35 / 45 -
#286Vijf antieke houten boekenpersen. Verschillende groottes.
Cinq anciennes presses à livres en bois. Tailles différentes.No longer availableDim. H:39-72cmEstimate: € 100 / 120 -
#164“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. Vroeg XIXe eeuw.
"Nature morte aux fruits". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature. Début du 19ème siècle.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#550Een paar vuurbokken. Tijdperk Napoleon III.
Paire de chenets en bronze d’époque Napoléon III.No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 200 / 240 -
#28Een karaf van rood Boheems kristal.
Une carafe en cristal de Bohême rouge.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 50 / 60 -
#480Louis VuittonEen halfronde handtas met originele stofzak.
Un sac à main semi-circulaire avec dustbag d'origine.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#5Een antiek goudweegschaaltje met compleet gewichtensetje en in doosje.
Une balance en or antique avec jeu de poids complet et dans une boîte.No longer availableDim. 16 x 5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#324Frans Hens“Zeilboot aan het strand”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
"Voilier sur la plage". Une gravure. Signée et datée '84.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#2Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971Twee kleine etsen. Gesigneerd buiten de plaat. Een met opdracht d.d. 1956 en één genummerd 7/50.
Deux petites gravures. Signées à l'extérieur de la planche. Une dédicacée datée de 1956 et une numérotée 7/50.No longer availableDim. 7.5x6 cm10x13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#561Een kleurloos geslepen kristallen vaas. Boheems.
Vase en cristal taillé incolore. Bohémien.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#334Roger HebbelinckPeriod: 1912-1987“Brug over de Brugse reien”. Kleurenets. Geisgneerd en genummerd 59/350 buiten de plaat.
"Pont sur les canaux de Bruges". gravure en couleurs. Signée et numérotée 59/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 23x19cmEstimate: € 25 / 35 -
#104Een XIXe eeuwse spiegel in gesculpteerde lijst. Duitsland.
Un miroir du XIXe siècle dans un cadre sculpté. Allemagne.No longer availableDim. 97 x 83 cmEstimate: € 120 / 160

