Similar lots by type
-
#367Een lot van vijf hoornvazen van Brussels porselein, waarbij er twee een koppel vormen. XIXe en XXe eeuw.
Un lot de cinq cornets en porcelaine de Bruxelles dont deux formant un couple. XIXème et XXème siècle.No longer availableDim. h: 14 - 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#648Een gebeeldhouwd hardhouten sokkel op drie poten en met rond blad van cloisonné.
Tabouret en bois dur sculpté sur tripode et avec tablette ronde cloisonnée.No longer availableDim. h: 91; Ø: 43 cmEstimate: € 300 / 350 -
#820Twee hoornvaasjes en een Madonna met Kind van Brussels porselein. XXe & XIXe eeuw.
Deux cornets et une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#287“De muziekles”. Een meerkleurig porseleinen groep. Duitsland (?) Onderaan gemerkt met een gekroonde ‘D’. Twee bloempjes aan een jurk manco.
“La leçon de musique”. Groupe en porcelaine polychrome. Allemagne (?). Marque à la lettre D couronnée. Deux fleurettes manquent.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#364D.W.Een porseleinen dessertserviesje met vergulde decors. Onderaan gemerkt.
Petit service à dessert en porcelaine à décor doré. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#393Georges Boyer, LimogesEen uitgebreid porseleinen servies versierd met roze bloemenguirlandes met onder meer een koffie- en theestel. Onderaan gemerkt.
Service en porcelaine à décor de guirlandes de fleurs roses. Marque au verso.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#583Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor floraal decor met gelukstekens.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de symboles de prospérité.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#521Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor met gelukstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanche de symboles de prospérité.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 140 -
#548Een paar vierhoekige vazen van Cantonporselein, versierd met een decor van bloemen en vlinders. Op houten sokkels.
Paire de vases carrés en porcelaine de Canton décoré de fleurs et de papillons. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#467Een theepot van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig tafereel. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#643Een tuinstel van blauw en wit Chinees porselein.
Garniture de jardin en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 240 / 280 -
#458Een theepot van Chinees porselein met meerkleurige personages en planten in met roze omzoomde uitsparingen. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnage et de plantes dans des cartouches entourées de rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 50 / 70 -
#828Een lot van eenentwintig beeldjes van meerkleurig porselein. Diverse merken. Duitsland, Italië, Hongarije, ...
Lot de 21 statuettes en porcelaine polychrome. Marques diverses allemandes, italiennes, hongroises.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#826Een jardinière van meerkleurig porselein. in de vorm van een coupe met bloemen, gedragen door twee engelen. Achteraan gemerkt ‘R.B’.
Jardinière en porcelaine polychrome en forme de coupe fleurie portée par deux angelots. Marque au verso R.B.No longer availableEstimate: € 130 / 180 -
#597Een grote jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig decor van perziken en vleermuizen.
Grande jardinière en porcelaine de Chine à décor de pêches et de chauve-souris.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#517“Oude Chinese wijze met jongen”. Een gebeeldhouwd ijzerhouten beeld.
“Vieux sage chinois et un garçon”. Sculpture en bois dur.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 30 / 40 -
#288Een paar coupes van kobaltblauw porselein in de stijl van het Sèvresporselein, versierd met meerkleurige gedrukte en met wit opgehoogde decors en met verguld messingen monturen.
Paire de coupes en porcelaine à décor sur fond bleu cobalt dans le goût des porcelaines de Sèvres. Décor imprimé et rehaussé. Montures en laiton doré;No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#298Een paar porseleinen vazen met een meerkleurig decor van druiventrossen op blauwe achtergrond.
Paire de vases en porcelaine à décor polychrome de grappes de raisins sur fond bleu.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#264Winterling, BavariaEen uitgebreid porseleinen eetservies met koffie- en theestel, versierd met een kobaltblauw en verguld decor. Gemerkt.
Service à dîner en porcelaine avec garniture à café et à thé, avec décor en bleu cobalt et doré. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#418Een lot borden waarbij twee van het Koninklijk Serment St. Joris te Brussel, één van het Groot Serment ‘Union et Constance’ te Brussel, een Duits Keizerlijk militair bord van het régiment Saarburg uit 1914 en een herdenkingsbord ter gelegenhied van 150 jaar België, op 1500 exemplaren geproduceerd door Villeroy & Boch.Toegevoegd drie tinnen Sermentsborden.
Lot d’assiettes dont deux du Serment Royal St-Georges et une du Grand Serment Union et Constance de Bruxelles, une assiette militaire Empire Allemande du régiment de Saarburg (1914) et une assiette commémorative 150 ans Belgique, sur 1500 exemplaires (Villeroy et Boch). Ainsi que trois assiettes de serment en étain.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#651Een Chinees paneel met drie porseleinen plaquettes met personages, landschappen en tekens in een houten frame.
Panneau chinois avec trois plaquettes en porcelaine représentant des personnages, des paysages et des symboles dans un cadre en bois.No longer availableDim. 164 x 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#611Een Chinees porseleinen plaquette meerkleurige voorstelling van Boeddha met begeleidende tekst.
Plaquette en porcelaine de Chine à représentation polychrome du Bouddha, avec texte.No longer availableDim. 81 x 44 cmEstimate: € 320 / 360 -
#473Een roterend schaaltje van groen geglazuurd porselein op voet. (deksel manco?)
Petite coupe tournante en porcelaine verte sur base ajouré. Sans couvercle.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#623Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels in bloeiende struiken en het deksel getooid met een tempelleeuw.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et d’arbustes fleuris. Fretels en forme de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#555Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 200 / 300 -
#531Moderne kolompendule van doorschijnend kunststof en verguld metaal. Quartswerk met batterij.
Pendule à colonnes moderne en plastique transparent et métal doré. Mouvement quartz sur pile.No longer availableDim. 57,5 x 32,5 x 14 cmEstimate: € 100 / 150 -
#497Een vaas van rood Muranoglas.
Vase en verre de Murano rouge.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#574Een tschako van het eerste regiment grenadiers. België, model 10 december 1843.
Shako du premier régiment de grenadiers belges, modèle 10 décembre 1843.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#571Een hoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
Tête dans le goût de Picasso en verre de Murano.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200 / 250 -
#220Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 700 / 900 -
#69Jacco Boeg“Bloeiende magnolia aan de waterkant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Magnolia en fleurs au bord d’un ruisseau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#194Paul PermekePeriod: 1918 - 1990“Winters hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#634Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische Militaire School.
Shako de l’école militaire belge, fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#734R. Neeman“Compositie”. Gemengde techniek op metaal. Gesigneerd en gedateerd 2-4-76.
“Composition”. Technique mixte sur métal. Signée et datée 2-4-76.No longer availableDim. 63 x57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#256Een gefineerde ronde tafel in Lodewijk XV-stijl, versierd met verguld beslag en met marmeren blad.
Table ronde de style Louis XV en bois de placage aux montures dorées et avec tablette en marbre.No longer availableDim. Ø: 86 cmEstimate: € 350 / 400 -
#137Manufacture d’armes St. EtienneEen Lebel geweer model 1886 van de Franse infanterie. Met degenbajonet.
Fusil Lebel modèle 1886 de l’infanterie française. Avec baïonnette-épée.No longer availableDim. l: 130 x 53 cmEstimate: € 200 / 300



