Similar lots by type
-
#574
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een levensboom in het decor. Slijtage.
Un tapis persan en soie noué à la main avec un arbre de vie dans le décor. Porter.No longer availableDim. 135 x 77 cmEstimate: € 150/200 -
#685
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 192 x 133 cmEstimate: € 30/50 -
#516Hereke
Een handgeknoopt Turks kleedje van zijde op zijde met een centraal medaillon.
Une robe turque nouée à la main en soie sur soie avec un médaillon central.No longer availableDim. 147 x 101 cmEstimate: € 400/600 -
#495Heriz
Een handgeknoopt Perzisch karpet, wol op katoen.
Un tapis persan noué main, laine sur coton.No longer availableDim. 380 x 280 cmEstimate: € 200/240 -
#480Heriz
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un ancien tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 350 x 260 cmEstimate: € 120/200 -
#450Bachtiar
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 325 x 210 cmEstimate: € 400/500 -
#415Nain
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
Un tapis persan en laine et soie noué à la main.No longer availableDim. 200 x 115 cmEstimate: € 120/200 -
#565Sarouk
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis en laine, noué main.No longer availableDim. 345 x 253 cmEstimate: € 180/240 -
#365
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje, zijde op zijde.
Un tapis de prière persan noué à la main, soie sur soie.No longer availableDim. 98 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#615Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 258 x 138 cmEstimate: € 60/100 -
#435
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis chinois en laine noué à la main.No longer availableDim. 330 x 300 cmEstimate: € 200/300 -
#625
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 233 x 185 cmEstimate: € 60/100 -
#562
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een centraal bloemenmedaillon.
Un napperon en soie persan noué à la main avec un médaillon floral central.No longer availableDim. 97 x 60 cmEstimate: € 200/220 -
#500
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 370 x 250 cmEstimate: € 300/400 -
#506
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.
Un tapis persan en soie noué à la main avec une scène de chasse dans le décor.No longer availableDim. 160 x 106 cmEstimate: € 200/250 -
#515Sarouk
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 215 x 215 cmEstimate: € 200/240 -
#440
Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
Un tapis népalais en laine noué à la main.No longer availableDim. 350 x 247 cmEstimate: € 200/300 -
#665
Twee handgeknoopte Pakistaanse karpetjes.
Deux tapis pakistanais noués à la main.No longer availableDim. 179 x 126 & 181 x 137 cmEstimate: € 30/40 -
#505
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
Un tapis en laine afghan noué à la main.No longer availableDim. 355 x 260 cmEstimate: € 120/200 -
#490
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 120/200 -
#416Nain
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 205 x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#485
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Légère usure.No longer availableDim. 321 x 223 cmEstimate: € 120/200 -
#526
Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.
Un tapis oriental en laine noué à la main avec un couple dans le décor.No longer availableDim. 141 x 96 cmEstimate: € 80/100 -
#695
Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
Un tapis de prière en laine pakistanais noué à la main et un petit tapis.No longer availableDim. 124 x 81 & 128 x 116 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#141
Twee verschillende zilveren suikerstrooiers. Londense keuren. Jaren ‘30.
Deux sucriers en argent différents. Poinçons de Londres. Années 1930.No longer availableDim. h: 15 & 17 cm 386,60 gEstimate: € 180/240 -
#238Capodimonte
“De jager”. Een beeld van meerkleurig biscuit op houten voetstuk. Gemerkt.
Le Chasseur. Une sculpture en biscuit multicolore sur un socle en bois. Marqué.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/120 -
#622György KadarPeriod: 1912 - 2002
“Moerassen”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Marais. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 50/60 -
#594
Een geschilderd grenenhouten koffertje met Christelijk motief.
Un coffret en pin peint avec un motif chrétien.No longer availableDim. H. 27,5 x 48 x 30 cmEstimate: € 40/50 -
#310
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct. en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,28 ct. et de diamants noirs d'un poids combiné de +- 1,08 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 300/400 -
#116
Een houten schrijfmeubeltje met acht kleine laden onder het schrijfblad en telkens vier laden aan de zijkanten. Het front met gesculpteerde versieringen.
Un bureau en bois avec huit petits tiroirs sous le bureau et quatre tiroirs chacun sur les côtés. La façade avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 85 x 54 x 52 cmEstimate: € 150/200 -
#230
Een 18 K roze gouden ketting met hanger bezet met een hartvormige behandelde robijn van +- 8,20 ct.
Un pendentif en or rose 18 carats serti d'un rubis traité en forme de cœur mesurant +- 8.20ct.No longer availableDim. 6,03 gEstimate: € 2300/2500 -
#699
Een verguld houten wandspiegeltje met console. Italiaans werk.
Miroir mural en bois doré avec console. Travail italien.No longer availableDim. 75 x 45 cmEstimate: € 40/60 -
#329
“Just resting” & “Wayside harmony”. twee groepjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 111 & 112.
Just resting & Wayside harmonium. Deux groupes de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué au bas. No. 111 & 112.No longer availableDim. h: 8,5 & 9 cmEstimate: € 60/80 -
#672Luxor
Een vol messingen schouwklokje. In origineel etui en met aankoopbewijs.
Une pendule de cheminée entièrement en laiton. Dans son écrin d'origine et avec preuve d'achat.No longer availableDim. 17 x 17 cmEstimate: € 20/25 -
#655Mary Dambiermont
Een wandtapijt met een afbeelding van een vrouw met distel. Gesigneerd. u G. De Wit.
Une tapisserie représentant une femme au chardon. Signée. Manufacture G. De Wit.No longer availableDim. 150 x 111 cmEstimate: € 80/100 -
#384
Een melkvrouwtje met koe van meerkleurig Delfts aardewerk. Restauratie aan een hoorn en een voetje en een pootje van het krukje manco. Gemerkt van Dextra onderaan.
Femme laitière avec vache en faïence de Delft multicolore. Restauration sur une corne et un pied et un pied du tabouret manquants. Marqué par Dextra en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 35/40