Similar lots by type
-
#267
Een scheepsklok met messingen kast.
Horloge de bateau en laiton.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#33
Een siervaasje van email champlevé op geel koper, versierd met een decor van bloemen en vlinders. Chinees werk.
Vase en émail champlevé sur cuivre jaune décoré de fleurs et de papillons. Travail chinois.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#588
Een Chinees kommetje van meerkleurig email op roodkoper, versierd met feniksen op de binnenkant en ooievaars op de buitenkant.
Petit bol chinois en émail polychrome sur cuivre rouge. Décor de phénix à l’intérieur et de cigognes à l’extérieur.No longer availableDim. Ø 15,5 cmEstimate: € 120/150 -
#838
Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60/80 -
#731
Een verzilverd koperen jardinière met glazen binnenbakje, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Begin XXe eeuw.
Jardinière en verre et cuivre argenté. Décor de fleurs peint à la main. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#214
“De briefvoorlezing”. Olieverf op koper. XIXe eeuw, naar een voorbeeld van Teniers.
“La lecture”. Huile sur cuivre. XIXe siècle, d’après Teniers.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 100/140 -
#821
Een geelkoperen godslamp versierd met engeltjes.
Lampe de Dieu en cuivre jaune décorée d’angelots.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#658
Een driedelig schouwgarnituur van roze marmer en geel koper, bestaande uit een pendule in de vorm van een Griekse tempel en twee kleine cassolettes.
Garniture de cheminée en marbre rose et cuivre jaune, comprenant une pendule en forme de temple grec et de deux petites cassolettes.No longer availableEstimate: € 100/160
Other lots in this auction
-
#548
Twee paar gesculpteerde hoorns met draken, hanen en tijgers in het decor.
Deux paires de cornes sculptées décorées de dragons, de coqs et de tigres.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#608
Paar kalebasvormige vazen van blauw en wit porselein met een licht verschillend bloem-en bladmotief met paradijsvogels. Chinees werk, onderaan een merk met vier tekens, refererend naar Keizer Kangxi.
Paire de gourdes en porcelaine bleue et blanche aux décors d’oiseaux du paradis, de fleurs et de feuilles semblables. Travail chinois, marques à quatre caractères référant à l’Empereur Kangxi.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 300/400 -
#90
Een 18 karaats geel gouden cachetring bezet met onyx en een slang.
Chevalière en or jaune 18 ct sertie d’onyx et d’un serpent.No longer availableDim. 8,23 gEstimate: € 200/300 -
#487
Een dekseldoos van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Boîte couverte en porcelaine polychrome et dorée à décor de fleurs peint à la main. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 20/25 -
#326
Een handgeknoopt wollen Mori-tapijtje.
Carpette Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 187 x 128 cmEstimate: € 30/50 -
#38Christofle
Een lot van vijf verzilverd metalen verzamelstukken, ontworpen door Christian Lacroix. Allen gemerkt.
Lot de cinq pièces de collection en métal argenté dessinées par Christian Lacroix. Avec marques.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#757
Een staande Boeddha van goudgepatineerd brons.
Bouddha debout en bronze doré.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100/150 -
#797Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/160 -
#60
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,25 ct.
Bracelet à maillons en or jaune serti de brillants ayant un poids total de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 19,08 gEstimate: € 600/800 -
#48
Een paar glazen dekseldoosjes met messingen monturen en versierd met een romantisch eglomisédecor.
Paire de boîtes couvertes en verre aux montures en laiton. Décorées de scènes romantiques en églomisé.No longer availableDim. Ø: 10,5 cmEstimate: € 25/40 -
#433
Een Chinees personage met lotusbloem in de hand van groene jade op een sokkel van paarse jade.
Guanyin chinoise tenant une fleur de lotus. Jade vert sur socle en jadéite pourpre.No longer availableDim. H 18 cmEstimate: € 60/80 -
#88
Een ronde dekseldoos met onderschotel van wit metaal in Georgianstijl.
Boîte couverte et son présentoir en métal blanc de style Georgian.No longer availableDim. Ø 20,5 cmEstimate: € 30/40