Similar lots by type
-
#731
Een verzilverd koperen jardinière met glazen binnenbakje, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Begin XXe eeuw.
Jardinière en verre et cuivre argenté. Décor de fleurs peint à la main. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#33
Een siervaasje van email champlevé op geel koper, versierd met een decor van bloemen en vlinders. Chinees werk.
Vase en émail champlevé sur cuivre jaune décoré de fleurs et de papillons. Travail chinois.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#267
Een scheepsklok met messingen kast.
Horloge de bateau en laiton.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#214
“De briefvoorlezing”. Olieverf op koper. XIXe eeuw, naar een voorbeeld van Teniers.
“La lecture”. Huile sur cuivre. XIXe siècle, d’après Teniers.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 100/140 -
#821
Een geelkoperen godslamp versierd met engeltjes.
Lampe de Dieu en cuivre jaune décorée d’angelots.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#588
Een Chinees kommetje van meerkleurig email op roodkoper, versierd met feniksen op de binnenkant en ooievaars op de buitenkant.
Petit bol chinois en émail polychrome sur cuivre rouge. Décor de phénix à l’intérieur et de cigognes à l’extérieur.No longer availableDim. Ø 15,5 cmEstimate: € 120/150 -
#838
Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60/80 -
#658
Een driedelig schouwgarnituur van roze marmer en geel koper, bestaande uit een pendule in de vorm van een Griekse tempel en twee kleine cassolettes.
Garniture de cheminée en marbre rose et cuivre jaune, comprenant une pendule en forme de temple grec et de deux petites cassolettes.No longer availableEstimate: € 100/160
Other lots in this auction
-
#763
Een lot van drie stolpen van verzilverd metaal in diverse stijlen.
Trois cloches de service en métal argenté. Différents styles. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#120
Een 18 karaats geel gouden schakelketting met hanger bezet met een munt van 1 Dukaat. Frans Jozef 1915.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct et son pendentif contenant un ducat de Franz Joseph de 1915.No longer availableDim. 16 gEstimate: € 450/550 -
#599Joseph Laurent DijckmansPeriod: 1811 - 1888
“Violist met meisje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Violoniste et fille”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#545
Tien diverse Chinese propagandistische posters uit de jaren zeventig: 86-674, “Happy to see that pulling up seedlings no longer needs bending the waist”. 86-722, Ya Ming 1978, “Spring rafting”. 86-701, “Maoping in the Chingkang Mountains”. 86-681, “Kinderen aan zee”. 8015-1574, “Before the contest”. 1974 - “Ingenieur en kinderen”. 86-656, “Vrouwengroep”. 86-640, “Paardenfokkers”. 1974 - “Bijeenkomst met rood lint”. 86-682, Duan Xiaoqin 1976, “Along the road to school”.(..)
Dix affiches propagandistes chinoises des années 70: 86-674, “Happy to see that pulling up seedlings no longer needs bending the waist”. 86-722, Ya Ming 1978, “Spring rafting”. 86-701, “Maoping in the Chingkang Mountains”. 86-681, “Enfants sur la plage”. 8015-1574, “Before the contest”. 1974 - “Ingenieur et enfants”. 86-656, “Groupe de femmes”. 86-640, “Eleveurs de chevaux”. 1974 - “Réunion”. 86-682, Duan Xiaoqin 1976, “Along the road to school”.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#559Louis PeetersPeriod: 1876 - 1964
“Edelman uit de XVIIe eeuw”. Een ets naar een werk van Frans Hals. Gesigneerd buiten de plaat.
“Homme noble du XVIIe siècle”. Eau-forte d’après un oeuvre de Frans Hals. Signée hors planche.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#316
Een rechthoekige eiken tafel met vier poten in H-verbinding. XIXde eeuw.
Table rectangulaire en chêne. Quatre pieds à entretoise en H. XIXe siècle.No longer availableDim. L 166 cmEstimate: € 100/150 -
#319
Twee portretten van Britse edellieden en een overzicht van alle pausen tot Leo XIII in 1878.
Lot de gravures comprenant deux portraits de nobles britanniques et un aperçu des papes jusqu’à Léo XIII en 1878.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#593
Een netsuke van een theaterspeler met draaiend gezicht van gesculpteerd mammoet ivoor.
“Artiste de théâtre”. Netsuké au visage tournant en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 70/100 -
#810
Een gecanneleerd zuiltje van gesculpteerd eikenhout met gepolychromeerde details. XIXe eeuw.
Colonnette cannelée en chêne sculpté aux détails polychromes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#457
Een zilveren riksha. Aziatisch werk. 835‰.
Pousse-pousse en argent. Travail asiatique. 835‰.No longer availableDim. H 8 cmEstimate: € 30/50 -
#623
Een Afrikaans fetisjbeeld van gesculpteerd hout. Nkisi-Nkonde.
Fétiche africain en bois sculpté. Nkisi-Nkonde.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 160/180 -
#718Ronzan
Een uil van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
Hibou en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/60