Similar lots by type
-
#206
Een berkenhouten slaapkamer, bestaande uit een grote garderobe, een bed met twee, aan de sponde bevestigde nachtkastjes, een kaptafel en een commode met drie laden.
Une chambre à coucher en bouleau, comprenant une grande garde-robe, un lit à deux tables de nuits rattachées, une coiffeuse et une commode à trois tiroirs.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#445
Een paar bolvormige hangers van amethist gemonteerd met 18 karaats geel goud. (één barstje in).
Une paire de pendentifs en forme de boule avec améthystes montées et or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,39 gEstimate: € 50/70 -
#625
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 200/300 -
#430
Een kleine halssnoer met bijpassende oorbellen bezet met parels en 18 karaats geel gouden tussenstukken.
Un petit collier et boucles d’oreilles assortie sertie de perles et des entre-pièces en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 80/120 -
#908
Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.
Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/100 -
#907
Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.
Un coffre en chêne sculpté à couvercle.No longer availableDim. 45 x 43 x 43 cmEstimate: € 40/50 -
#627
Een lot van acht antieke tabaksdoosjes van schildpad, waarbij twee versierd met ivoren inlegwerk.
Un lot de huit petites boîtes à tabac antiques en tortue, dont deux avec des incrustations en ivoire.No longer availableDim. b: 7 - 11 cmlEstimate: € 80/100 -
#435Swatch Quartz
Drie verschillende kleurrijke horloges in originele doos.
Trois montres polychromes dans leur boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#580
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,35 gEstimate: € 100/150 -
#624
Een verlengbare eettafel. Met vier verlengbladen. (Enkele beschadigd)
Une table dînatoire à quatre rallonges. (quelques dégâts).No longer availableEstimate: € 200/240 -
#765
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met granaat met een gezamenlijk gewicht van ± 3,60 ct. (één steentje ontbreekt).
Une bague en or jaune 18 ct sertie de granades ayant un poids total de ± 3,60 ct. (une pierre manquante).No longer availableDim. 14,67 gEstimate: € 300/400 -
#630
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een parel.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 1,25 gEstimate: € 100/150 -
#425
Een kleine 18 karaats geel gouden armband met bijpassende oorbellen bezet met zon, wolken en paraplu.
Un petit bracelet en or jaune 18 ct et boucles d’oreilles assorties sertie d’un soleil, nuages et parapluie.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#660Pomellato
Een zwart rubberen ketting met 18 karaats wit gouden slot met een hartvormige hanger van zilver met calcedoon van ± 30 ct.
Une chaîne en caoutchouc et fermoir en or blanc 18 ct et pendentif en argent et une calcédoine de ± 30 ct.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#890
Een Il Bisonte halssnoer van zilver (33,55 g) en zwart leder, evenals vijf lederen armbanden van verschillende merken. In originele doos van Il Bisonte.
Un collier Il Bisonte en argent (33,55 g) et cuir noir, ainsi que cinq bracelets en cuir de différentes marques. Boîte d’origine de II Bisonte.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#612
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 50 cm Ø 40 cmEstimate: € 180/240 -
#906
Een mahoniehouten psyché met een lade. XIXe eeuw.
Un psyché en acajou à un tiroir.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60/100 -
#910
Een voetbankje van kamelenleer en hout.
Un repose-pied en cuir camel et bois.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 30/35 -
#901
Een halfrond bijzetmeubeltje met drie tapse poten en twee schuifdeurtjes. Een deurtje beschadigd.
Petit meuble d’appoint en demi-lune sur trois pieds gaines et à deux petites portes glissantes.No longer availableDim. b: 67 cmEstimate: € 80/120 -
#236
Een grote Indische salontafel. Blad op te frissen.
Une grande table de salon indienne. Tablette à rafraîchir.No longer availableDim. 180 x 110 cmEstimate: € 120/200 -
#720
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met amethist met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une améthyste ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 7,33 gEstimate: € 300/400 -
#705
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger, het slot bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. (centrale steen ontbreekt).
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif, le fermoir serti de diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,30 ct. Pierre centrale manquante.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 150/200 -
#775
Een 18 karaats geel gouden dasspeld.
Une pince à cravate en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 100/150 -
#485Chimento
Een kleine halssnoer met bijpassende oorbellen en armband bezet met parels en 18 karaats geel gouden tussenstukken.
Un petit collier et une paire de boucles d’oreilles assortie ainsi que le bracelet, le tout serti de perles et entre-pièces en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,53 gEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#573
Een Hindoeïstisch bronzen beeldje van “Lord Krishna”.
Une statue hindou en bronze “Lord Krishna”.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80/120 -
#562
“Personages”. Twee composities in één lijst. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Personnages”. Deux compositions dans un encadrement. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 45 cmEstimate: € 150/200 -
#647
Een ronde notenhouten tafel. Op te knappen.
Une table ronde en noyer. A rafraîchir.No longer availableDim. Ø: 93 cmEstimate: € 30/50 -
#246
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableEstimate: € 420/460 -
#713
Een eikenhouten buffetkast met twee deuren en drie laden.
Un buffet en chêne à deux portes et trois tiroirs.No longer availableDim. 110 x 159 x 57 cmEstimate: € 180/220 -
#740
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,55 gEstimate: € 250/350 -
#264
“Dansend koppel”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Couple dansant”. Huile sur toile. Pas de signature. XIXème siècle.No longer availableDim. 66 x 95 cmEstimate: € 200/240 -
#205
Een lot verschillende zilveren munten. Waaronder Victorio Emanuele van 5 Lire. 1874. 900‰. 25 g. En 21 munten van Leopold II. 5 frank. 900‰. 9 van 1873. 2 van 1874. 6 van 1870. 2 van 1869. 1 van 1869 met F. en 1 van 1868.
Un lot de pièces en argent divers. Entre-autre une pièce de 5 Lire Victorio Emanuele, 1874, 900 ‰. 21 pièces de 5 Francs Léopold II, 900 ‰. 9 pièces de 1873. 2 pièces de 1874. 6 pièces de 1870. 1 pièce de 1869 F et une de 1868.No longer availableDim. ± 550 gEstimate: € 320/380 -
#491
Afrikaanse wandelstok uit ebbenhout.
Une canne de marche en ébène africain.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 40/60 -
#238
Een paar kleurloos kristallen drageoirs met zilveren voet en dekselknop, getooid met een druiventros. Manco aan een voetje. Nederlandse keuren. 833‰. Jaarletter ‘I’ voor 1868.
Une paire de drageoirs en cristal incolore, pieds en argent et bouton de couvercle décoré d’une grappe de raisins. Manquement à un pied. Poinçons hollandais. 833 ‰. La lettre ‘I’ devant 1868.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200/300 -
#343
Een benen slabestek met zilveren handvaten. Gemerkt 800‰.
Un couvert à salade en os et manches en argent. Marque 800 ‰.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#681
Twee verschillende wandklokjes met meerkleurig porseleinen front. Eén zonder gewichtje.
Deux pendules murales , fronts en porcelaine. Une pendule sans poids.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50