Similar lots by type
-
#622Vincent Sheppard
Een reeks van vier rieten armstoelen uit de ‘Lloyd Loom collection’.
Suite de quatre chaises en osier de la série “Lloyd Loom collection”.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#609
Een commode tombeau van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
Commode tombeau en bois laqué noir de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 220/260 -
#223
Een Napoléon III tafel van zwartgelakt hout met koperen marquetterie op rood schildpadimitatie in de stijl van Boulle. De randen en poten versierd met verguld bronsbeslag. Marquetterie op verschillende plaatsen beschadigd. XIXe eeuw.
Une table en bois laqué noir avec marqueterie rouge sur imitation tortue dans l’esprit Boulle. Les bords et pieds décorés de montures en bronze doré. Marqueterie endommagée à plusieurs endroits. XIXième siècle.No longer availableDim. 130 x 76 cmEstimate: € 400/600 -
#195
Een antieke eikenhouten keukentafel met een lade onder het blad.
Une table de cuisine en antique en chêne, un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 169 x 76 cmEstimate: € 200/220 -
#185
Een notenhouten tweedeurs garderobe in Louis Philippestijl.
Une garde-robe à deux portes en noyer, style Louis Philippe.No longer availableDim. 205 x 110 cmEstimate: € 200/300 -
#602
Een Georgian linenpress van mahoniehoutfineer met gebogen front, versierd met inlegwerk. Onderaan twee grote en twee kleine laden. Engeland, eind XVIIIe eeuw.
Presse à linge en placage d’acajou d’époque Georgian au front galbé et incrusté. Le bas à deux grands et deux petits tiroirs. Angleterre, vers 1800.No longer availableDim. 192 x 111 x 48 cmEstimate: € 250/350 -
#588
Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#826
Een reeks van vijf antieke, rustieke stoelen.
Suite de cinq chaises rustiques.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#616
Een Chesterfield twee- en éénzit van gecapitonneerd groen leder. Slijtage.
Un canapé deux places et un fauteuil recouverts de cuir vert capitonné. Modèle Chesterfield. Usures.No longer availableDim. b: 165 & 110 cmEstimate: € 400/600 -
#235
Een serie van zes Engelse stoelen van mahoniehout, versierd met inlegwerk.
Une série de six chaises anglaises en acajou, décoration incrustée.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#595
Een bureau van zwartgelakt hout met imitatieschildpad en verguld bronsbeslag in de stijl van Boulle.
Bureau en bois laqué noir et en imitation d’écaille dans le style de Boulle. Montures en bronze doré.No longer availableDim. 153 x 57 cmEstimate: € 420/480 -
#614
Een art nouveau tweedeursvitrine met onderaan twee laden.
Vitrine art nouveau ouvrant à deux portes au dessus de deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#615
Een semainier van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl.
Semainier en placage d’acajou de style Louis-Philippe. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 148 x 100 x 46 cmEstimate: € 180/220 -
#605
Een houten schildersezel, versierd met gebeeldhouwde guirlandes en barokke dolfijnen (één gebarsten).
Chevalet en bois sculpté décoré de guirlandes et de dauphins baroque (une fissure).No longer availableDim. H 210 x B 65 cmEstimate: € 320/360 -
#599
Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.
Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.No longer availableDim. 124 x 169 x 50 cmEstimate: € 400/500 -
#606
Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.
Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. D’origine XVIIIe siècle.No longer availableDim. 169 x 154 x 63 cmEstimate: € 300/500 -
#612
Een verlengbare eikenhouten tafel met balusterpoten en het blad versierd met parketwerk.
Table en chêne à rallonges. Pied balustres et tablette en parquetterie.No longer availableDim. 130 x 90 cmEstimate: € 200/240 -
#608
Een commode tombeau van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
Commode tombeau en bois laqué noir de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 220/260 -
#627
Een reeks van zes stoelen met getorste poten en lederen bekleding.
Suite de six chaises de style renaissance aux pieds torsadés et recouvertes de cuir brun.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#596
Een Louis Philippe klapsecretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou ouvrant à deux portes vers le bas et un tiroir en doucine au dessus de l’abattant. Tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 154 x 105 cmEstimate: € 180/220 -
#581
Een kamerscherm van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gedreven lederen panden. XIXe eeuw.
Paravent en bois doré de style Louis XVI aux panneau en cuir repoussé. XIXe siècle.No longer availableDim. 160 x 150 cmEstimate: € 200/300 -
#175
Een serie van zes sobere eikenhouten stoelen.
Une série de six chaises en chêne, sobre”.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 80/120 -
#626
Een ronde tafel van mahoniehoutfineer op centrale voet. XIXe eeuw.
Table ronde en placage d’acajou sur tripode central. XIXe siècle.No longer availableDim. 75 x Ø: 105 cmEstimate: € 120/200 -
#623
Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden. Engeland, omstreeks 1800.
Commode Georgian en chêne ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs. Angleterre, vers 1800.No longer availableDim. 104 x 97 x 53 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#286
Een eikenhouten klapsecretaire in Louis Philippestijl met twee laden onder het klapblad en een lade en doucine. Binnenin een grote lade bovenaan en onderaan vijf kleine schuifjes.
Un secrétaire en chêne, style Louis Philippe, deux tiroirs sous la tablette, un tiroir et une doucine. A l'intérieur se trouvent un grand tiroir au dessus et cinq petits tiroirs en dessous.No longer availableDim. 153 x 103 x 47 cmEstimate: € 200/240 -
#351
Een halllantaarn in koper en paars glas. (een ruitje is los).
Une lanterne de couloir en cuivre et verre mauve. (un verre est détaché).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#721
Een luchter met centrale coupe en vier lichtpunten. Koper en glas met albasten coupe. Twee appliques in koper met albasten coupes en glazen versieringen
Lustre à coupe centrale et à quatre lumières. Cuivre et verre à coupe en albâtre. Ainsi que deux appliques aux coupes en albâtre et ornements en verre.No longer availableEstimate: € 240/360 -
#325Val St. Lambert
Een reeks van vijf glazen op voet van geslepen kristal in verschillende kleuren. Onderaan gemerkt.
Suite de cinq verres sur pieds en cristal taillé de différentes couleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 100/125 -
#783
Een mahoniehouten speeltafeltje in Régencestijl met een klapblad, bekleed met vilt.
Une petite table de jeu en acajou, style Régence, avec tablette abattant, revêtement en feutre.No longer availableDim. 73 x 85 x 80 cmEstimate: € 80/100 -
#513
Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Boyo, Congo.
Une sculpture en bois d'un ancêtre. Boyo, Congo.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 100/120 -
#279J. Roels
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#215
Een zilveren halsketting met roze kwarts en amethist.
Collier en argent serti de quartz rose et d’améthyste.No longer availableEstimate: € 120/150 -
#133
Een paar siervazen van meerkleurig en verguld Frans porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met verguld koperen monturen.
Deux vases en porcelaine de France polychrome et avec dorures, décor de fleurs peint à la main et montures en cuivre doré.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 240/360 -
#575Swarovski
“Harmony”. Een kristallen object uit de reeks “Wonders of the sea” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijkse uitgave 2005. Met display en kristallen plaquette. Bijgevoegde enkele schelpjes en zeesterren en een blauwe en een rode Siamese vechtvis.
“Harmony”. Objet en cristal de la série “Wonders of the Sea”. D’après un modèle par Martin Zendron. Edition annuelle 2005. Avec display et plaquette en cristal. Nous ajoutons quelques coquilles et étoiles de mer et deux betta splendens en bleu et en rouge.No longer availableDim. 19 x 19 cmEstimate: € 160/200 -
#161Royal porcelain by Pienong Benjarong
Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.
Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200/260 -
#266
Een groot bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, met vijf laden en versierd met bronsbeslag. XIXde eeuw.
Grand bureau en bois de placage de style Louis XV à cinq tiroirs et orné de bronzes dorés. XIXe siècle.No longer availableDim. 185 x 102 cmEstimate: € 1000/1500