Similar lots by type
-
#635Een kaarttafel met vier bijpassende armstoelen.
Une table à cartes avec quatre fauteuils assortis.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#256Een paar notenhouten fauteuils in Régencestijl en bekleed met groen fluweel.
Une paire de fauteuils en noyer de style Régence recouverts de velours vert.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 50 / 80 -
#266Een paar grijsgepatineerde fauteuils in Lodewijk XVI-stijl met groen fluwelen bekleding.
Paire de fauteuils de style Louis XVI patine grise avec revêtement en velours vert.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#655Een gebeeldhouwd bijzettafeltje in barokke stijl met marmeren blad.
Une table d'appoint sculptée de style baroque avec tablette en marbre.No longer availableDim. 47 x 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#306Een gesculpteerde kuipfauteuil, bekleed met tapisserie., We voegen er een Régence voetbankje,bekleed met naaldwerk aan toe.
Un crapaud sculpté, recouvert de tapisserie. On ajoute un pouf Régence tapissé.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 40 / 60 -
#585Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60 / 100 -
#590Een Engels notenhouten hoekkastje met een paneeldeur onder een gevitreerde deur.
Un meuble d'angle en noyer anglais avec une porte à panneaux sous une porte vitrée.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 70 / 110 -
#580Een klasseermeubeltje met rolluik.
Un classeur avec volet roulant.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#575Een zwartgelakt en goudgepatineerd Chinees tweedeurskastje.
Un meuble chinois à deux portes laqué noir et patiné or.No longer availableDim. 91 x 62 x 31 cmEstimate: € 60 / 1500 -
#456Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.
Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.No longer availableDim. Ø: 115 cm h: 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#96Een blank houten commode met vier geaccoleerde laden.
Une commode en bois blanc avec quatre tiroirs intégrés.No longer availableDim. b: 128 cmEstimate: € 80 / 100 -
#650Een paar zwartgelakte tafeltjes met verguld lijstmotief.
Une paire de tables laquées noires avec un motif doré.No longer availableDim. 52 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#236Een gefineerde Engelse commode met drie grote en twee kleine laden.
Commode anglaise plaquée avec trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 107 x 101 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#645Een houten zuil met imitatiemarmeren schildering.
Une colonne en bois avec une peinture imitation marbre.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 80 / 120 -
#116Een Engels mahoniehouten meubel met twee paneeldeuren en een openklapbare bovenkant.
Un meuble anglais en acajou avec deux portes à panneaux et un dessus rabattable.No longer availableDim. 127 x 96 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#226Een gebeeldhouwd bureau op sledepoten, met twee laden en het blad met parketwerk.
Un bureau sculpté sur tréteaux, avec deux tiroirs et le dessus parqueté.No longer availableDim. 150 x 85 cmEstimate: € 200 / 250 -
#595Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.
Un coffre en chêne de style Régence. Vers 1800.No longer availableDim. 62 x 133 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#610Joe Colombo“Yellow Boby Trolley 1970”. Van ABS plastic en met drie wielen. Eerste reeks, met merk. Enige slijtage.
“Yellow Boby Trolley 1970”. En plastique ABS et sur trois roues. Première série, avec marque. Quelques usures.No longer availableDim. H. 73 cmEstimate: € 200 / 240 -
#126Een uit drie delen opgebouwd grenenhouten meubel.
Un meuble en pin composé de trois parties superposéesNo longer availableDim. 185 X 116 X 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#600Een notenhouten tafelvitrine.
Une vitrine de table en noyer.No longer availableDim. 76 x 86 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#246Een grijsgepatineerde commode in Lodewijk XVI-stijl met twee grote en twee kleine laden en een marmeren blad.
Commode de style Louis XVI à patine grise avec deux grands et deux petits tiroirs et un dessus en marbre.No longer availableDim. 85 x 131 x 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#576Een commode met twee grote onder twee kleine laden en met marmeren blad.
Commode avec deux grands sous deux petits tiroirs et avec dessus en marbre.No longer availableDim. 85 X 127 X 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#665Een lage eikenhouten boekenkast in Régencestijl.
Une bibliothèque basse en chêne de style régence.No longer availableDim. 100 x 200 x 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#566Een mahoniehouten klapsecretaire met vier laden onder het blad en binnenin zes kleine laden en een kastje.
Un secrétaire pliant en acajou avec quatre tiroirs sous le dessus et à l'intérieur six petites tiroirs et un meuble.No longer availableDim. 104 x 107 x 52 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#167Ivoren slagtand. 4,65 kg. 124 cm buitenlengte. Met citescertificaat.
Défense en ivoire. 4,65 kg. Longueur extérieure 124 cm. Avec certificat cites.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#606Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 207 x 139 cmEstimate: € 60 / 100 -
#401Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van pauwen. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de paons famille rose. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#620“Sint Jozef en Maria”. Een paar plaasteren beelden met handgemaakte kleertjes.
Saint Joseph et Marie. Quelques statues en plâtre avec des vêtements faits à la main.No longer availableDim. h: 52 & 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#373Een lot gekleurd glaswerk, bestaande uit twee glazen karafjes en een vaasje en een blauw kristallen vide-poche.
Un lot de verrerie colorée, composé de deux carafes en verre et d'un vase et d'un vide-poche en cristal bleu.No longer availableDim. h: 6 - 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#176Een Mechelse kast van gebeeldhouwd eikenhout versierd met reliëfs naar David Teniers en met getorste zuiltjes. twee deuren, open bovenkast.
Un cabinet de Malines en chêne sculpté à décor de reliefs d'après David Teniers et de colonnes torses. deux portes, cabinet supérieur ouvert.No longer availableDim. 207 X 150 X 61 cmEstimate: € 200 / 220 -
#367Hurkend meisje. Aardewerken beeldje. Gemonogrammeerd KV en gedateerd 1976.
Fille accroupie. Figurine en faïence. Monogrammée KV et datée 1976.No longer availableDim. H. 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#381Een snuifflesje van glas met zilveren montuur. XXe eeuw.
Un flacon à priser en verre avec montures en argent. XXe siècle.No longer availableDim. H. 9,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#667Een decoratief handwapen in Oosterse stijl. Letsels.
Une arme de poing décorative de style oriental. Dégâts.No longer availableDim. L. 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#435Een 18 K geelgouden ketting.
Un collier en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,09Estimate: € 200 / 250 -
#706& TraditionEen reeks van vier vintage Deense designlampjes van metaal in vier kleuren. Model ‘Flowerpot’, ontwerp van Verner Panton. Gemerkt.
Un ensemble de quatre lampes vintage en métal design danois en quatre couleurs. Modèle 'Flowerpot', design par Verner Panton. Signé.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#35Een paar 18 K geelgouden oorbellen.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18K.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 60 / 100


