Other lots by Louis Vuitton
-
#510Louis Vuitton
Een klein schoudertasje.
Un petit sac à bandoulière.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#500Louis Vuitton
Een handtas met originele stofzak.
Un sac à main avec dustbag d'origine.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#450Louis Vuitton
Een zwarte tas in epi-leder, model ‘Noctambule’. Datacode VI1919.
Un sac noir en épi-cuir, modèle 'Noctambule'. Code de données VI1919.No longer availableEstimate: € 700 / 750
Other lots in this auction
-
#410
Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d'ancêtre africaine en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#539
Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#202
Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#266
Een eikenhouten tweedeurskastje in Lodewijk XV-stijl.
Cabinet à deux portes en chêne de style Louis XV.No longer availableDim. 80 x 85 x 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#553
Een lot van drie verschillende karaffen, waarbij twee glazen en één van kristal. Bijgevoegd een klein ijsemmertje met verguld messingen montuur.
Lot de trois carafes différentes dont deux en verre et une en cristal. Attaché est un petit seau à glace avec cadre en laiton plaqué or.No longer availableDim. H:13-34cmEstimate: € 60 / 80 -
#428
Drie kruisbeelden in porselein.
Trois crucifix en porcelaine.No longer availableDim. h: 36,5 - 46,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#101
“Baadster met ontblootte borst”. Een bronzen erotische voorstelling met wegklappend gewaad in de stijl van het Weens brons.
"Baigneuse aux seins nus". Une représentation érotique en bronze avec une robe pliante dans le style du bronze viennois.No longer availableDim. 13 x 8 x 5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#184M.L. Peters
“Ingang van het Begijnhof van Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Entrée du Béguinage de Bruges". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#627
Een Zuid-Amerikaanse bajonet in lederen schede. Artilleria nacional.
Une baïonnette sud-américaine dans un étui en cuir. Artilleria nacional.No longer availableDim. L:56cmEstimate: € 70 / 80 -
#614
“Amoris Divini Triumpus.” & “Iovi Fulmin” Een paar gravures naar P.P. Rubens.
"Amoris Divini Triumpus." & « Iovi Fulmin » Une paire de gravures d'après P.P. Rubens.No longer availableDim. 63 x 89 & 64 x 90 cmEstimate: € 120 / 160 -
#669
Een vintage verchroomd serveerwagentje. Duitsland 1960- ‘70.
Un chariot de service chromé vintage. Allemagne années 1960-70.No longer availableDim. 46x70x75cmEstimate: € 40 / 50 -
#143Jean-Ossaye Mombur
“L’enfant retrouvé”. Een gepatineerd bronzen beeld. Met vermelding ‘Médaille Beaux-Arts 1881” en “Acquis par la ville de Paris”. Gesigneerd.
« L'enfant retrouvé ». Une statue en bronze patiné. Mentionné 'Médaille Beaux-Arts 1881' et 'Acquis par la ville de Paris'. Signée.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 850 / 1000