#418Een vol messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#592Een bolle lantaarn van brons en glas.
#609Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#693Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#632Een ronde bronzen hanglantaarn.
#417Een paar messingen kandelaars in neogotische stijl met vijf kaarsenhouders.
#209Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#634Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
#628Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
#755Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
#617Een paar grote ijzeren wandlantaarns met muurbevestiging.
#690Een staande lamp van onyx en messing.
#386Een goudgepatineerde smeedijzeren staande lamp.
#775Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
#602Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#280Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,50 ct. en een centrale smaragd van +/- 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une émeraude centrale de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 450 / 550 -
#216Een gebeeldhouwd eikenhouten secretaire-bibliotheek met een decor van bloemenvazen en -guirlandes. Achter het klapblad zes kleine laden. Het opzet met twee gevitreerde deuren en met een kuif in de vorm van een bloementuil (beschadiging). De basis met twee deuren en twee laden. Maasland, omstreeks 1800.
Sécretaire-bibliothèque à abbatant en chêne sculpté à décor de vases de fleurs et de guirlandes. Derrière l’abattant six petits tiroirs. Le haut à deux portes vitrées et coiffé d’une corbeille de fleurs (dégât). Le bas à deux portes et deux tiroirs. Mosan, début XIXe siècle.No longer availableDim. 196 x 112 x 48 cmEstimate: € 500 / 700 -
#412Een oude apothekersweegschaal. Incompleet.
#167“Jongen met hoepel”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel.
#32Een lot varia, bestaande uit vier benen waaiers, twee handgeschilderde miniaturen, een plaquette van parelmoer, een kleine thermometer en een Franse Frank met beeltenis van Napoleon III. XIXe eeuw.
Lot varié comprenant quatre éventails en os, deux miniatures peintes à la main, une plaquette en nacre, un petit thermomètre et un franc français de Napoléon III.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#497Twee paar dekselpotjes van cloisonné op geel koper. Chinees werk.
Deux paires de pots couverts en cloisonné sur cuivre jaune. Travail chinois.No longer availableDim. h: 7 & 8 cmEstimate: € 50 / 60 -
#212“Stadsgezicht bij kade.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#34Een reeks van acht lithografieën uit de reeks ‘Belgique Industrielle’, met XIXe eeuwse zichten op bekende industriële bedrijven in en rond Luik en Verviers. Ed. Simonau & Toovey.
Suite de huit lithos de la série “Belgique Industrielle” aux vues d’usines importantes du XIXe siècle de la région liégeoise. Ed. Simonau & Toovey.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#211Een barokke tazza van albast en verguld brons. Versierd met zes pastilles met bloementuilen in miniatuurmozaiek (enkele beschadigd). Op centraal koperen voetstukje.
Tazza baroque en albâtre et bronze doré. Décorée de six pastilles aux bouquets de fleurs en mosaïque miniature (quelques dégâts et manquants). Sur un petit piédouche en cuivre.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 250 / 350