Similar lots by type
-
#1062
Een bronzen lampje in de vorm van een rokende straatjongen bij een lantaarnpaal. Kapje met pendeloques niet origineel. Omstreeks 1900.
Petite lampe en bronze en forme d’un garçon de la rue fumant devant une lanterne. Abat-jour aux pendeloques en cristal rajouté. Vers 1900.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#1092
Een bronzen Napoléon III kandelaar met zes lichtpunten, versierd met geslepen kristallen kralen.
Candélabre Napoléon III en bronze à six lumières décoré de pendeloques en cristal taillé.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 40/60 -
#743
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met geslepen glazen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six lumières décorées de pendeloques en verre taillé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120/180 -
#868
Een bronzen olielamp in Empire-inspiratie, gemonteerd op elektriciteit.
Une lampe à huile en bronze, inspiration Empire, monté et adapté pour l’électricité.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#433
Twee paar kandelaars van verzilverd metaal, waarvan één paar in de vorm van zuiltjes met marmerimitatie en het andere gemonteerd als lampen.
Deux paires de bougeoirs en métal argenté dont une paire en forme de colonnettes en imitation de marbre, les deux autres montés en lampe.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#963
Een paar bronzen appliques met vijf lichtpunten in Lodewijk XV stijl.
Paire d’appliques en bronze à cinq lumières. Style Louis XV.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 400/450 -
#1094
Twee verschillende bronzen lampen in de vorm van bloemenranken, waarbij één gedragen door een engeltje en de andere door een vrouw.
Deux lampadaires en bronze formés par des personnages portant des guirlandes de roses.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50/60 -
#1107
Een bronzen hanglantaarn met facetgeslepen ruitjes.
Lanterne de vestibule en bronze aux vitres taillées en facette.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 160/200 -
#1097
Een bronzen kerkkandelaar in gotische stijl.
Chandelier d’église en bronze de style gothique.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100/140 -
#1098
Twee verschillende kandelaars met twee lichtpunten en kristallen pendeloques, waarbij een van brons, versierd met een deels gesatineerd plaquette met een koppel in het decor, de andere van Boheems kristal.
Deux candélabres à deux lumières aux pendeloques en cristal dont un en bronze décoré d’une plaquette satinée, l’autre en cristal de Bohème.No longer availableDim. h: 35 & 45 cmEstimate: € 30/40 -
#982
Een paar kandelaars van verguld brons met vier lichtpunten en op drie leeuwenpootjes.
Paire de candélabres en bronze doré à quatre lumières reposants sur trois griffes de lion.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120/200 -
#1089
Een paar tinnen kandelaars met drie lichtpunten in Lodewijk XV-stijl. Onleesbaar gesigneerd. Omstreeks 1900.
Paire de candélabres en étain à trois lumières de style Louis XV. Illisiblement signés. Vers 1900.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 35/45 -
#28
Een olielamp van koper en meerkleurig aardewerk met glazen bolle kap, gemonteerd op elektriciteit. Rouen, einde XIXe eeuw.
Lampe à huile en cuivre et faïence polychrome de Rouen. Abat-jour sphérique en verre. Fonctionne à l’électricité. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 20/30 -
#845
Twee lampenvoeten en een applique van bruingepatineerd zamak, waarbij één in de vorm van een ridder, één in de vorm van een dame met harp en vogeltjes en de laatste in de vorm van een engeltje.
Deux pieds de lampes et une applique en régule à patine brune dont un en forme de chevalier, un en forme de dame jouant la harpe et tenant un oiseau, la dernière en forme d’angelot.No longer availableDim. h: 43 - 52 cmEstimate: € 60/100 -
#898
Een lampje met een bolvormig glazen kapje, versierd met drie bronzen engeltjes rondom.
Petite lampadaire à abat-jour sphérique en verre porté par trois angelots en bronze.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100/160 -
#777
Een lot van drie verschillende koperen lampvoeten.
Lot de trois pieds de lampes en cuivre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1115
Een bronzen luchter met 8 armen in barokke stijl.
Lustre en bronze de style baroque à 8 bras de lumière.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 40/60 -
#1039
Een paar goudgepatineerde bronzen appliques met drie lichtpunten.
Paire d’appliques en bronze doré à trois lumières.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 20/30 -
#1034
Een bronzen kandelaar met vijf lichtpunten, gedragen door een jonge vrouw en versierd met kristallen pendeloques.
Candélabre en bronze à cinq lumières porté par une jeune femme et orné de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40/50 -
#784
Twee koperen lampjes, waarbij één met een glazen kapje en het andere in art nouveaustijl, versierd met een vrouwenhoofd.
Deux lampes en cuivre dont une à abat-jour en verre, l’autre de style art nouveau décorée d’une tête de femme.No longer availableDim. h: 38 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#1114
Een Vlaamse kroon van brons met acht lichtpunten.
Lustre “couronne flamande” en bronze à huit lumières.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#997
Een bronzen lampenvoet in de vorm van een dame met twee lichtpunten in de vorm van plantenranken. Naar een voorbeeld van Rousseau. Omstreeks 1900.
Pied de lampe en forme de dame à deux lumières en forme de vrilles de plantes. D’après un exemple de Rousseau. Vers 1900.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 80/120 -
#1119
Een luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.
Lustre à huit lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#779
Een olielamp van zamak, versierd met engeltjes en hermenfiguren.
Lampe à huile en régule décorée d’angelots et d’hermès.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#890
Een paar gesculpteerd houten steunzuiltjes in de vorm van een mannen- en vrouwenfiguur.
Deux colonnettes anthropomorphes en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50/80 -
Omega De Ville
Een roestvrij stalen dameshorloge.
No longer availableEstimate: € 300/500 -
#928
Een Chinees kommetje van blauw-wit en ijzerrood porselein. Schilfer en haarscheur. XIXe eeuw. We voegen er drie borden van Imariporselein aan toe
Petit bol en porcelaine de Chine à décor bleu, blanc et rouille. Eclat et cheveu. XIXe siècle. Nous ajoutons trois assiettes en porcelaine d’Imari.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#247Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Une paire de chandeliers en cristal. Marqués.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 150/200 -
#1044
Vier lijsten van wortelfineer met zichten op Hong Kong.
Quatre cadres en plaquage de ronces avec vues sur Hong Kong.No longer availableDim. 44 x 51 & 55 x 43 cmEstimate: € 50/80 -
#454S. Meusel
“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 60/80 -
#734Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
Een paar studies voor een herenportret. Houtskool op papier. Gemonogrameerd.
Deux études pour un portrait d’homme. Fusain sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 60/80 -
#1017
Een jongedamesbuste getiteld “Nymphe” en twee vide-poches, waarvan één met een voorstelling van een jonge vrouw en een reiger en de andere met een dansend naakt en een sater. Beide van goudgepatineerd brons. Tijdperk art nouveau.
Buste de jeune femme intitulé “Nymphe” et deux vide-poche dont un représentant une jeune femme et un héron, l’autre un nu dansant et un satyre. Les deux en bronze doré. Période Art Nouveau.No longer availableDim. h: 14 cm b: 18 cmEstimate: € 60/80 -
#206
Een sobere eikenhouten garderobe. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#55Britix
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met roestvrij stalen armband.
Montre de dame en or jaune 18 ct à bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#978
Balustervaas van Chinees porselein in grijs crackleware met een drakendecor in relief. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine en crackleware grise à décor de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. H: 46 cmEstimate: € 120/180 -
#900
Een kommetje met deksel en een kopje met onderschoteltje van capucineporselein met een decor van bloemen. Tijdperk Qianlong. Gaaf.
Crémier couvert, tasse et soucoupe en porcelaine de Chine à décor capucine aux fleurs famille rose dans des cartouches. Epoque Qianlong.No longer availableEstimate: € 250/350