Other lots in this auction
-
#239Theobald MichauPeriod: 1676 - 1765
“Romantisch landschap met ruïne en vee. Gemonogrameerd.
”Paysage romantique, bétail et ruine”. Monogramme.No longer availableDim. 20 x 21 cmEstimate: € 2500 / 3500 -
#435
Twee verschillende kristallen vazen, waarbij één kleurloze met vergulde motieven en de andere van rookbruin kristal.
Deux vases différents en cristal, un vase incolore et le deuxième en cristal brun fumé.No longer availableDim. h: 19,5 & 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#462
Een houten Chinese doos met gesculpteerde florale motieven en zwevende dames. Slot ontbreekt, lichte schade aan het deksel.
Une boîte en bois chinois, motifs floraux incrusté et dames flottantes. Le fermoir est manquant, légers dégâts au couvercle.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#580
Een schouwspiegel met verguld plaasteren lijst.
Un miroir de cheminée à encadrement en plâtre doré.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#476
Een paar kwartronde armstoeltjes van witgebeitst hout, bekleed met naaldwerk. Lodewijk XVI-inspiratie.
Une paire de fauteuils en quart de rond en bois laqué blanc, recouverts de tapisserie. Inspiration Louis XVI.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#301
Een paar gedreven zilveren schaaltjes met Arabische merken.
Une paire de plats en argent repoussé, poinçons arabes.No longer availableDim. Ø 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#383
Vaas van glaspasta. Onderaan de buik gesigneerd Du**
Un vase en pâte de verre. Signature au bas du ventre Du**.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#308P. Boël, Bruxelles
Theodoliet.
Théodolite”.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#204
“Het laatste oordeel. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Crispain Van den Broeck. (1524 - 1588) Herdoekt.
”Le jugement dernier”. Huile sur toile. Dédiée à Crispain Van den Broeck. (1524 - 1588). Retoillée.No longer availableDim. 111 x 75 cmEstimate: € 1400 / 1800 -
#817
twee kandelaars en een jongen en een meisje met bloemenmand van messing.
Deux candélabres, un garçon, une fille avec panier à fleurs en laiton.No longer availableDim. h: 23 & 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#447Val St. Lambert
Een grote groene schotel en een roze vaas van kristal met getorste motieven. Beide gemerkt.
Un grand plat vert et un vase en cristal rose, motifs torsadés. Tout deux marqués.No longer availableDim. h: 27 & Ø: 39 cmEstimate: € 20 / 40 -
#838Royal Dux
“Haremdanseres.” Beeld van polychroom porselein. Gemerkt met de roze driehoek en genummerd.
”Danseuse de harem”. Une statue en porcelaine polychrome. Porte une marque de triangle rose et numérotée.No longer availableDim. 27,5 cmEstimate: € 50 / 80