Similar lots by type
-
#245
Een getorste halsketting met roze mineraal.
Une chaîne torsadée avec une minérale rose.No longer availableEstimate: € 65 / 75 -
#190Delvaux, Bruxelles
Een lederen halsjuweel. Met certificaat, stofhoes en origineel etui.
Un bijou de cou en cuir. Avec certificat, étui et sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 120 / 130 -
#305
Een halssnoer met verschillende blauwe edelstenen en mineralen.
Un collier de pierres précieuses bleues et minéraux.No longer availableEstimate: € 65 / 75
Other lots in this auction
-
#256
Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.No longer availableDim. 134 x 126 x 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#129
Een wandspiegel van gepolychromeerd hout in schildpadimitatie en met verguldsel.
Miroir en bois polychrome à l’imitation d’écaille et dorures.No longer availableDim. 80 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#660
Een tweeledig servieskastje met bovenaan een gevitreerde deur en onderaan een paneeldeur. Het geheel met gesculpteerde en zwartgelakte versieringen.
Un vaisselier à deux corps, le dessus avec une porte vitrée, le dessus à porte pleine. Le tout avec des décorations sculptées laquées noires.No longer availableDim. 173 x 26 x 88 cmEstimate: € 120 / 200 -
#133
Classicistisch beeld op een marmeren zuil. Recent werk.
Une statue classique sur une colonne en marbre. Travail récent.No longer availableDim. h:135 cmEstimate: € 120 / 200 -
#189
“Herenportret met blauw-groene jas circa 1830.” Olieverf op doek.
”Portrait d’homme au manteau vert-bleu vers 1830”. Huile sur toile.No longer availableDim. 63 x 75 cmEstimate: € 220 / 300 -
#421
Lot diverse borden en schotels van porselein. Kleine letsels.
Lot d’assiettes et plats divers en porcelaine. Petits dégâts.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#359
Een art deco koffiestel van verzilverd metaal, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje en een suikerpot. Op dienblad met hoornen handvatten.
Un service à café Art Déco en métal argenté, comprenant une cafetière, un pot à lait et un sucrier. Sur un plateau à poignées en corne.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#353
Een reeks van drie antieke aardewerken schalen, versierd met een meerkleurig decor van vogels en bloemen.
Une série de trois plats antiques en faïence, décors d’oiseaux et fleurs.No longer availableDim. Ø 20,21,22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#424Société Française de Fabrication de Bébés et Jouets
Een antiek popje met porseleinen hoofd en houten armen en benen. Gemerkt.
Petite poupée ancienne à la tête en porcelaine et aux bras et jambes en bois. Avec marque.No longer availableDim. h: 31Estimate: € 40 / 50 -
#547
Een paar bronzen luipaarden. Afrikaans werk. Benin, Nigeria.
Deux léopards en bronze. travail africain. Bénin, Niger.No longer availableDim. l: 85 cmEstimate: € 400 / 600 -
#738
Koperen luchter van geel koper met centrale coupe van geslepen glas. Napoléon III.
Un lustre en cuivre jaune à une coupe centrale en verre taillé. Napoléon III.No longer availableDim. H. 85 cmEstimate: € 100 / 150 -
#683
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met een landschap en een gelukstekst aan de achterkant.
Un vase balustre en porcelaine de Chine, décor famille-rose d’un paysage et un texte porte-bonheur à l’arrière.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 50