#500Een halssnoer van zoetwaterparels met magneetsluiting.
#58Fried Krupp AG EssenEen decoratief tweeloops jachtgeweer, onklaar gemaakt met dichtgelaste loopmonding. Gemerkt met gravering.
A decorative double-barrel hunting rifle, deactivated with a welded barrel muzzle. Marked with engraving.No longer availableDim. 114cmEstimate: € 80 / 120 -
#317Een zamakken beeld van een man met een wild paard op een houten sokkel.
#553Een set van 2 oud Chinese borden met florale motieven.
#568Een houten Buddha beeld op sokkel, beide getekend.
#249“Bruggetje”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Little Bridge. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom."No longer availableDim. 64 x 85cmEstimate: € 50 / 75 -
#76Een secretaire in acajou met een klapblad en en 5 laden binnenin.
#166Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#172“Maria”. Een reliëf paneel uit gips.
#480Een 18 kt witgouden spiraalvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 kt white gold spiral pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 750 / 850 -
#272Een lot van 2 oude gravures met stadszichten, Mechelen en Lier.
#310Een 18 kt geelgouden trouwring.
An 18 kt yellow gold wedding ring.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 100 / 130