#289Een paar kleurengravures. Jos Pas & Hervens (resp. genummerd 114/250 & 145/250) beide gesigneerd buiten de plaat.
A pair of color engravings. Jos Pas & Hervens (numbered 114/250 and 145/250 respectively), both signed outside the plate.No longer availableDim. 29 x 24 & 17 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#177Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met verguld Chinoiserie decor. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase with gilded Chinoiserie decoration. Marked on the bottom.No longer availableDim. 24 x Ø16cmEstimate: € 150 / 250 -
#6Een houten gesculpteerde Franse pianokruk met gestoffeerde draaizitting. Gesteund op 3 poten.
#531Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.
#11Een lot van 15 kunstboeken met thema fotografie. Diverse titels en uitgaven.
#57Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
#461Een houten masker. Gabon.
A wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#157Een zuil/piëdestal in zwart geaderd marmer.
#44Een lot van 3 handbeschilderde miniatuur damesportretjes.
#271Mouzin Lecat Boch Frères KeramisEen lot blauw-wit porselein bestaande uit 2 borden gemerkt Mouzin Lecat & Cie - Nimy en terrine gemerkt Boch Frères Keramis 1855.
#274Dielens (?)“Stilleven met Bloemenvaas.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#566Een gefineerd houten secretaire met gebombeerde laden. 2 laden binnenin.
A veneered wooden secretaire with bombe drawers. 2 drawers inside.No longer availableDim. 109 x 88 x 50cmEstimate: € 60 / 80