#370Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met moissanite.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with moissanite.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 200 / 300 -
#16Een massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.
#257Een lot bestaande uit 3 paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemendecor.
A lot consisting of 3 pairs of polychrome Brussels porcelain vases with flower decoration.No longer availableDim. h - 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#23Lladro‘Basket Of Love’, een Lladro beeld, modelnummer 07622 in originele verpakking.
#30Een 18 kt geelgouden ring bezet met drie briljantjes en een groene kleursteen.
An 18 kt yellow gold ring set with three brilliant cut diamonds and a green colored stone.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 160 / 200 -
#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#585Een Perzisch handgeknoopte loper.
#275FischnerEen wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
A white porcelain coffee and tea service with a spiral motif. Marked on the bottom. 6 cups and 6 saucers, 18 assorted plates, salt and pepper shakers, coffee, tea, and sugar pots, 2 creamers, 3 bowls, and a small dish.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#501Een houten beeld van een zittende vrouw. Kongo.
#35Een vintage paspop op 3-potig metalen staander.
A vintage dress form on a 3-legged metal stand.No longer availableDim. 157cmEstimate: € 80 / 100