#282“Boerentafereel met de verschijning van Christus.” Gravure, niet gesigneerd, vermoedelijk Jakob Smits.
#457Een polychroom antropomorf decoratiestuk. Mali.
A polychrome anthropomorphic decorative piece. Mali.No longer availableDim. 56 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#409Émile Louis Foubert“Naaktportret”. Een lot van 2 tekeningen op papier. Onderaan gesigneerd EM Foubert ‘80.
#403Een polychroom Chinese cloisonné wierookbrander met personages in het decor, olifantenhandvatten en een Fohond op het deksel. Eind 19e eeuws.
#259Michaux“Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"View on a farm in a landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 43,5cmEstimate: € 60 / 80 -
#67Baccarat, FranceEen milieu de table van Baccarat kristal op een verzilverde voet.
A crystal centerpiece by Baccarat on a silver-plated base.No longer availableDim. 16 x 37 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#380Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met een saffier van +- 0,40 ct.
An 18 kt white and yellow gold pendant set with a sapphire of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 3,94 gEstimate: € 280 / 350 -
#126Een gesculpteerde Bretoense massief eikenhouten legkast met 1 deur en 1 lade.
#374Rik PootPeriod: 1924-2007“Bloeddonor”. Een litho op papier, gesigneerd en genummerd 40/50. Gedateerd 1988. Label verso met opschrift.
#581RAMEen set van 3 borden met zichten uit Kortrijk, Delfts Blauw, Plateelbakker RAM.
#89Belfort‘Kadezicht met platbodems’, olieverf op doek, gesigneerd Belfort en met certificaat?
"Quayside View with Flatboats", oil on canvas, signed Belfort and with certificate.No longer availableDim. h 120 x b 140 cmEstimate: € 120 / 180