#595Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#467Een fetisjbeeld met spijkers. Kongo.
#514“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op board.
#57Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
#231Atlas OrganetteEen Duits tongorgeltje met geperforeerd metalen plaat, in gezwarte houten kast. Gemerkt Atlas Organette, circa 1900.
A German mouth organ with a perforated metal plate, in a blackened wooden case. Marked Atlas Organette, circa 1900.No longer availableDim. 19,5 x 43 x 32cmEstimate: € 100 / 120 -
#309Julien Severin“Begijnhof te Antwerpen.” Ets, genummerd 95/100. Gesigneerd buiten de plaat.
"Beguinage in Antwerp." Etching, numbered 95/100. Signed outside the plate.No longer availableDim. 22,5 x 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#95Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en een smaragd van +- 2 ct. Met certificaat.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.30 ct. and an emerald of approximately 2 ct. With certificate.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#555“Aquarelle Chinoise”. Een aquarel op papier met Oosters tafereel.
A pair of porcelain plates, gilded with romantic scene. Marked at the bottom.No longer availableDim. 32,5 x 14,5cmEstimate: € 60 / 80