#23Lladro‘Basket Of Love’, een Lladro beeld, modelnummer 07622 in originele verpakking.
#398Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Fang, Gabon.
A mask made of carved wood with traces of patina. Fang, Gabon.No longer availableDim. 45 x 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#527Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
#358Een Chinees handbeschilderd dekselvaasje.
#357Een Chinese handbeschilderde terrine in 3 delen.
#19Een bloemenstilleven, olieverf op board in vergulde kader, niet gesigneerd.
#460Een 18 kt witgouden vier rijen ketting met hartvormige hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,16 ct.
An 18 kt white gold necklace with four rows and a heart-shaped pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.16 ct.No longer availableDim. 13,62 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#515Een 18 karaats wit en geelgouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en onyx.
#293Een set van 8 wit metalen onderborden, Jean Couzon, met hun originele verpakking.
A set of 8 white metal underplates, Jean Couzon, with their original packaging.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 15 / 20 -
#427Een polychroom vogelmasker. Ivoorkust.
A polychrome bird mask. Ivory Coast.No longer availableDim. 34 x 19 cmEstimate: € 60 / 100