#454Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#396Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.
#471Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
#505XenEen halssnoer van vijf rijen staal met hanger en bijpassende oorbellen van staal bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van, +- 0,30 ct. In originele doos.
A necklace with five rows of steel and a pendant, accompanied by matching steel earrings, adorned with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. In its original box.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#287Een lampenvoet gesigneerd Val Saint Lambert, kleurloos en blauw in de massa gekleurd.
#588Een set van twee wandkandelaars in smeedijzer in de vorm van een met bloemen versierde lier.
A set of two wall sconces in wrought iron in the shape of a lyre adorned with flowers.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#576Een lot van 3 Louis XV stijl armstoelen met oudroze florale motieven.
#12Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991Een lot van vier houtsneden en een lithografie, waarbij drie wenskaarten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
A lot of four woodcuts and one lithograph, including three greeting cards. All signed outside the plate.No longer availableDim. 25x16 cm - 32x24 cmEstimate: € 30 / 40 -
A polychrome Chinese porcelain vase with floral decoration and text.No longer availableDim. 43 x Ø20cmEstimate: € 80 / 120