#652Peter Kindbergh‘Pirelli Calendar 96’, Timeless Views by Peter Lindbergh met Eva Herzigova, Nastassja Kinski, Kristen McMenamy, Navia, Carré Otis en Tatjana Patitz.Toegevoegd een kalender met bloemengeuren van Peter De Cupere van 2009.
‘Pirelli Calendar 96’, Timeless Views by Peter Lindbergh featuring Eva Herzigova, Nastassja Kinski, Kristen McMenamy, Navia, Carré Otis, and Tatjana Patitz. Also added is a calendar with flower scents by Peter De Cupere from 2009.No longer availableDim. 60 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#21Een porseleinen milieu de table in de vorm van een schaal op voet met daarop een beeldje van de jonge Napoleon Bonaparte. Onderaan een merkteken en een nummer. Kleine schilferschade aan Napoleon’s jas.
A porcelain centerpiece in the shape of a footed bowl with a figurine of young Napoleon Bonaparte on top. It has a mark and number on the bottom. Small chips on Napoleon's jacket.No longer availableDim. h 35 x l 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#17Een lot van acht oudere koperen kandelaars bestaande uit vier sets van twee.
#162Lucien Frank“Wandelaars bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Wanderers at Evening". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 75 x 105 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#375Een lot van 2 Roskopf zakhorloges waarvan 1 met haarlijnscheurtjes in de wijzerplaat, de 2de mist zijn wijzers en glas.
#180Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
A pair of 18K yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.40 ct. and two sapphires totaling approximately 1 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 600 / 700 -
#23Een lot van 2 vaasjes in porselein, ca 1900, beide met een dame in goudkleurig gewaad. Onderaan gemerkt en genummerd.
#516Een Obiti Feraghan tapijt met het klassieke Herati-patroon, dubbel geknoopt.
#139Marko Stupar‘Het dorpsplein’, olieverf op doek, getekend Marko Stupar.
"The Village Square", oil on canvas, signed Marko Stupar.No longer availableDim. 65 x 92 cmEstimate: € 300 / 400 -
#508Een bronzen beeld van een meisje op een vis.
#391Tempeldanseres van gepatineerd en verguld brons.
Temple dancer made of patinated and gilded bronze.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 80 / 120