#26Een oude massief eiken koffertje met gesculpteerde motieven op de voorkant.
An old solid oak chest with carved motifs on the front.No longer availableDim. 33 x 60 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#158Val Saint-LambertEen grote vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#606Een typisch hoogpolig Chinees Aubusson tapijt met Pekingbloemen-tekening.
A typical high-pile Chinese Aubusson carpet with Peking flower design.No longer availableDim. 183 x 122 cmEstimate: € 150 / 200 -
#426Een vintage bar-cart, ca 1980, in chroom, messing en glas.
#609Alfons StrijbolPeriod: 1927 - 2005‘Winterzicht’, olieverf op doek met een besneeuwde hoeve, getekend A. Strijbol.
#646Een handgeknoopt tapijt, gerestaureerd en verschenen.
#287ChristofleEen lot bestek Christofle voor 12 personen, allen gemerkt op de vismessen na.
#542Enki BilalEen lot van 7 strips door Enki Bilal. Hardcover, diverse titels, uitgeverij Dargaud. NL/FR.
A lot of 7 comics by Enki Bilal. Hardcover, various titles, publisher Dargaud. NL/FR.No longer availableEstimate: € 175 / 225 -
#662Een vaas van Murano glas.
A vase made of Murano glass.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#313Val Saint LambertEen kleurloos kristallen karaf, Val Saint Lambert, niet gemerkt met genummerde dop.
A colorless crystal vase, Val Saint Lambert, unmarked with numbered stopper.No longer availableDim. h 32 x Ø 13.5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#513“Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.
“Flower girl”. Patinated bronze statue. Marked “Blondan”.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#500Een 18 K geelgouden ring bezet met een koraal cabochon.
An 18K yellow gold ring set with a coral cabochon.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 250 / 300