#395Stenen beeld van personage met een krokodil en een luipaard. Mintadi, Congo.
Stone sculpture of a character with a crocodile and a leopard. Mintadi, Congo.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#563FürstenbergEen 39-delig Duits porseleinen koffie-en theeservies met vergulde details, bestaande uit koffie-en theekan, suikerpot met herstelling aan deksel, melkkan, 11 tasjes & 12 schoteltjes, 12 bordjes. Bijgevoegd 2 schoteltjes en twee potjes in soortgelijke stijl.
A 39-piece German porcelain coffee and tea set with gilt details, consisting of coffee and tea pot, sugar bowl with repaired damage to lid, milk jug, 11 cups and 12 saucers, and 12 plates. Includes 2 additional saucers and two pots in a similar style.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#80Een parelhalssnoervoorzien van 18 kt geelgouden slot en tussenstukken.
A pearl necklace set with an 18 kt yellow gold clasp and spacers.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#146ImexcotraEen vintage boekenkast van het merk Imexcotra uit Aalst.
A vintage bookcase by Imexcotra from Aalst.No longer availableDim. 155 x 100 x 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#408Val Saint LambertEen blauwe kristallen schaal, onderaan gemerkt.
#677Een oude vilten buishoed in zijn originele doos, Chr. Händel, Bayreuth.
#54Een set van 2 kaders van Menen, een oude ingekleurde landkaart en een ingekleurde ets.
A set of 2 frames from Menen, an old colored map and a colored etching.No longer availableDim. 42 x 51 cmEstimate: € 60 / 80