#80Een parelhalssnoervoorzien van 18 kt geelgouden slot en tussenstukken.
A pearl necklace set with an 18 kt yellow gold clasp and spacers.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#443Terracotta beeld, toegeschreven aan de Nok. West-Afrika.
Terracotta sculpture attributed to the Nok people. West Africa.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 150 / 200 -
#234‘Mon Pays’, een kerstuitgave met houtsneden van Frans Masereel uit 1956, 850 exemplaren van gedrukt en elk exemplaar gesigneerd door de kunstenaar zelf.
#27Een lot van 3 zilveren servetringen.
#54Een set van 2 kaders van Menen, een oude ingekleurde landkaart en een ingekleurde ets.
A set of 2 frames from Menen, an old colored map and a colored etching.No longer availableDim. 42 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#562Jos Moens“Landschappen”. Een paar litho’s. Gesigneerd en genummerd 5/22 buiten de plaat. Gedrukt in het Masereelcentrum te Kasterlee.
#407‘Hop’“Abstracte figuren van hout, met metaal.” Sculptuur.
#41“Pterophylum Scalare”. Een vintage beeld in brons van 2 maanvissen op zwart marmeren sokkel.
A vintage bronze sculpture of 2 moonfish on a black marble pedestal.No longer availableDim. h 27 x l 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#249Walter Arras“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter Landscape". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 X 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#411Een keramisch art-deco beeld van 2 vissen met mooie craquelé. Vermoedelijk Frans werk. Kleine schilferschade aan de voet.
A ceramic Art Deco sculpture of 2 fish with beautiful craquelure. Presumably French work. Small chips to the base.No longer availableDim. h 30 x l 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#32BV VanderseypenMerklap, een ingekaderd gobelin borduurwerk. Gemerkt BV Vanderseypen, Everbergh 1873.
Sampler, a framed tapestry embroidery. Marked BV Vanderseypen, Everbergh 1873.No longer availableDim. 60 x 75cmEstimate: € 40 / 60