Other lots in this auction
-
#105
Een zilveren bonbonnière, Delheid frères, A800. 570 gram.
A silver bonbonnière, Delheid frères, A800. 570 grams.No longer availableDim. h 11.5 x Ø 16 cmEstimate: € 180 / 240 -
#588
Een Afrikaanse blaasbalg van de Fang stam uit Gabon.
African bellows. Fang, Gabon.No longer availableDim. h 65 x b 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#637Vitorio Sabadin
Een lot van 3 musicerende clowns in meerkleurig- en verguld porselein. Vitorio Sabadin, Italy.
A set of 3 music-playing clowns in multicolored and gilded porcelain. Vitorio Sabadin, Italy.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#413Punu
Een gepatineerd uit hout gesculpteerd masker met raffia. Origine Punu, Gabon.
A patinated wooden and raffia sculpted mask. Origin Punu, Gabon.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 75 / 125 -
#205Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, zwart en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd + naam J. M. Hoper (?) 71/2/92.
A Val Saint Lambert vase, black and colorless crystal, signed and numbered + name J. M. Hoper (?) 71/2/92.No longer availableDim. h 32 x Ø 14 cm 5,2 kgEstimate: € 1200 / 1400 -
#354Leonor Fini
‘Portret van een kat’, litho, épreuve d’artiste, buiten de plaat gesigneerd.
'Portrait of a cat', lithograph, artist's proof, signed outside the plate.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#289Roger Hebbelinck Roger Hebbelinck
“Winterse landschappen”. Een lot van 2 litho’s op papier, naar Albert Saverijs door Roger Hebbelinck. Gesigneerd en genummerd 307/350 & 262/350 buiten de plaat.
"Winter landscapes". A lot of 2 lithographs on paper, after Albert Saverijs by Roger Hebbelinck. Signed and numbered 307/350 & 262/350 outside the plate.No longer availableDim. 51 x 61cmEstimate: € 60 / 80 -
#259
Varia Grafisch werk: Claude Alard (°Fleurus 1939), 9 versies van een beeldhouwwerk. Fotogravure. Gesigneerd en gedateerd 1978. 4 diverse linosnedes, waarvan “Negro-Canaille” gemonogrammeerd door Henry Van Straten en één gesigneerd Van Loock. “Xylo”, een map met 12 lino’s en houtsneden van de Koninklijke Academie van Antwerpen, jaar 1975-1976. Diverse gravures en facsimiles m.b.t. het Rockoxhuis (Ed. KBC). En enkele andere (o.m. Linnig).
Various Graphic Works: Claude Alard (born Fleurus 1939), 9 versions of a sculpture. Photogravure. Signed and dated 1978. 4 different linocuts, including "Negro-Canaille" monogrammed by Henry Van Straten and one signed Van Loock. "Xylo," a portfolio containing 12 linocuts and woodcuts from the Royal Academy of Antwerp, year 1975-1976. Various engravings and facsimiles related to the Rockox House (Ed. KBC). And a few others (including Linnig).No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#64A. Matthys
‘Zeilboten aan het staketsel’, olieverf op doek, gesigneerd A. Matthys.
"Sailboats on the Jetty", oil on canvas, signed A. Matthys.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#338Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa, getekend en genummerd 100/150.
A cut crystal vase, colorless and blue in the mass, signed and numbered 100/150.No longer availableDim. h 17 x Ø 11.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#15
Een banjoline, ca 1950.
A banjoline, circa 1950.No longer availableDim. l 61 cmEstimate: € 40 / 50 -
#443
Terracotta beeld, toegeschreven aan de Nok. West-Afrika.
Terracotta sculpture attributed to the Nok people. West Africa.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 150 / 200