#510Twee paar 14 K geelgouden oorbellen bezet met opaal.
#207Een lot van 4 Romeinse dobbelsteentjes uit been gesculpteerd.
#681Een grote oude porseleinen vijzel met stamper afkomstig van een apotheek, kleine schilferschade en enkele haarlijnscheurtjes, onderaan genummerd 8.
A large antique porcelain mortar with pestle from a pharmacy, small chip damage and some hairline cracks, numbered 8 on the bottom.No longer availableDim. h 15.5 x Ø 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#256Een piëdestal in 3 delen, groen geaderd marmer, gecanneleerde schacht.
#392R. Anthonissen“Dansend koppel.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2010.
"Dancing couple." Oil paint on paper. Signed. Dated 2010.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#57Amphora, CzechoslovakiaEen paar aardewerken Art Deco vazen door Amphora Riessner, Czechoslovakia met papegaaien en bloemen in het decor. Onderaan gemerkt en genummerd.
A pair of ceramic Art Deco vases by Amphora Riessner, Czechoslovakia, decorated with parrots and flowers. Marked and numbered at the bottom.No longer availableDim. 31 x Ø14cmEstimate: € 80 / 120 -
#246Een gefineerd houten secretaire met gebombeerde laden. 2 laden binnenin.
#455Een bronzen armband met gegraveerde lijnen in het decor. Vermoedelijk Oud-Romeins.
#411Een keramisch art-deco beeld van 2 vissen met mooie craquelé. Vermoedelijk Frans werk. Kleine schilferschade aan de voet.
A ceramic Art Deco sculpture of 2 fish with beautiful craquelure. Presumably French work. Small chips to the base.No longer availableDim. h 30 x l 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#469“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Abstract". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 30 x 60cmEstimate: € 100 / 120