#598Een Afrikaans fetisj beeldje, Vili, Bakongo genaamd Nkisi Nkode.
#17Een lot van acht oudere koperen kandelaars bestaande uit vier sets van twee.
#332A. Ruyter“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Still Life with Flowers". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 16,5 x 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#668Een lampje in gebrand glas met een danseres in art-deco stijl.
A lamp in stained glass with an art deco-style dancer.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#87Een grote tabakspot in Delfts aardewerk met leeuwenkoppen, 2 rokende mannen in het decor en opschrift ‘Tabac Royal’. Met koperen deksel.
A large tobacco jar in Delft pottery with lion heads, 2 smoking men in the design, and the inscription 'Tabac Royal'. With a copper lid.No longer availableDim. h 43 x Ø 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#621Een bronzen Boeddha beeld zittend op een lotusbloem. Zuid-Oost Azië.
'Nude', pastel on paper, dedicated to Isidoor Opsomer and signed by Robert Van Cauwenberghe.No longer availableDim. 70 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
"Harbor View." Oil on canvas. Signed Jules Dubois.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#550Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met centrale briljant van +- 0,51 ct. GVVS2.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant of approximately 0.51 ct. GVVS2.No longer availableDim. 5,95 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#582Rolls RoyceEen groot reclamepaneel in dik plexiglas van Rolls Royce.
#169Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 10/75, gesigneerd buiten de plaat. Illustratie bestemd voor zijn gelijknamige boek.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 10/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#468Terracotta hoofd. Toegeschreven aan Nok.
Terracotta head. Attributed to the Nok people.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 50 / 75