#159Varia Grafisch werk: Ed. De Zwarte Panter, “Langt Fra Hjemmet uden Øl”, kunstmap met telkens 2 litho’s van Fred Bervoets, Walter Goossens en Wilfried Pas, gesigneerd, gedateerd 1974 en genummerd 10/70 buiten de plaat. Walter Goossens, “Zelfportretten”, Map met 5 etsen n.a.v. Tentoonstelling De Zwarte Panter 1974. Gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat. “68-78”, kunstmap uitgegeven door Galerij De Zwarte Panter met een overzicht van 10 jaar, met talrijke foto’s en met 33 zeefdrukken van o.m(..)
#518Bronzen beeld van een maraboe.
#90Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en kleine pareltjes.
An 18K yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct. and small pearls.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 450 / 550 -
#385Terracotta vaasje. Dakarkari, Nigeria.
Terracotta vase. Dakarkari. Nigeria.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 35 / 40 -
#642Constant De BusscherePeriod: 1876-1951‘Landbouwer met trekpaarden’, ets op papier, getekend buiten de plaat De Busschere, 9/100.
"Farmer with Draught Horses", etching on paper, signed outside the plate De Busschere, 9/100.No longer availableDim. 37 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#668Een lampje in gebrand glas met een danseres in art-deco stijl.
A lamp in stained glass with an art deco-style dancer.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#446Marcel BreuerEen vintage replica Wassily chair, het origineel is ontworpen door Marcel Breuer en genoemd naar zijn vriend/kunstenaar Wassily Kandinsky.
A vintage replica Wassily chair, the original was designed by Marcel Breuer and named after his friend/artist Wassily Kandinsky.No longer availableDim. 73 x 80 x 71 cmEstimate: € 120 / 180 -
#551Een paar gemberpotten van Chinees porselein met blauw en wit bloemendecor.
A pair of ginger pots. Chinese porcelain with a blue and white flower decoration.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#310Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
A pair of 18kt white and yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 750 / 850 -
#467Een zwaar bronzen beeld van een Indische danseres op een sokkel met lotusbloem.
A heavy bronze statue of an Indian dancer on a pedestal with a lotus flower.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#36Een set van 2 staande lampen met een zware koperkleurige voet.
A set of 2 floor lamps with a heavy copper-colored base.No longer availableDim. h 161 cmEstimate: € 60 / 80