#222Jozef Adriaan Callaerts“Kathedraal van Antwerpenr”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#428‘Hop’“On S’Adore.” Sculptuur van hout en aardewerk. Gemonogrammeerd ‘Hop’ of ‘VHop’ Gedateerd 2005.
"On S’Adore." Sculpture in wood and earthenware. Monogrammed 'Hop' or 'VHop.' Dated 2005.No longer availableDim. 26 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#564“Twee smeden in de smidse”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#382R. De Bock“Portret van Bart De Wever.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#256Een piëdestal in 3 delen, groen geaderd marmer, gecanneleerde schacht.
#123ChanelEen zijden sjaal in originele doos.
#611Bronzen Shiva. Indonesië.
Bronze Shiva. Indonesia.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 75 / 100 -
#395Stenen beeld van personage met een krokodil en een luipaard. Mintadi, Congo.
Stone sculpture of a character with a crocodile and a leopard. Mintadi, Congo.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#596Een handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 310 x 124 cmEstimate: € 60 / 80 -
#98Delvaux BruxellesEen lot van 3 Delvaux handtassen, alle drie met gebruikssporen.
A lot of 3 Delvaux handbags, all three with signs of wear.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 150 / 250 -
#623Een oude viool, kopie naar Andreas Borelli, “ateliers de lutherie fondee en 1780”. In bijpassende houten koffer.