Other lots by Dinh Van Paris
#772
Een paar zwart gelakte, metalen kandelaars.
#342Theo VerstrekenPeriod: 1885-1963
“Winters zicht op Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue hivernale sur Lier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 80/120 -
#699Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Hoevelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 120/200 -
#798
Een messingen schaal met gedreven decor en twee handvaten met saterkoppen.
#784Leo JordaensPeriod: 1944-2000
Paar landschappen. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Une paire de paysages. Huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 42 x 38 cmEstimate: € 50/80 -
#681
#420
#521
“Surrealistisch vrouwelijk naakt”. Een modern houten beeldhouwwerk.
#436
Een mahoniehouten kamerknecht.
Un valet de chambre en acajou.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#2Limoges France
Een lot van 6 porseleinen eierdopjes met floraal decor. Gemerkt.
#84Paul Wante
“Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1933.
“Béguinage de Lierre”. Huile sur toile. Signée et datée 1933.No longer availableDim. 55 x 69 cmEstimate: € 50/80 -
#742Hublet
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd en gedateerd 1976.
”Scène de rue”. Huile sur toile. Monogramme et daté 1976.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 100/120