Other lots by Delvaux
#565Een broche van 18 karaats geel goud met een gesculpteerd ivoren gezicht.
#670Een halssnoer met schijfjes van zoetwaterparels met een zilveren slot.
Un collier à plaques de perles d’eau douce et fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 280 / 350
#254Karel Van LerberghePeriod: 1889 - 1953“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé et daté 1942.No longer availableDim. 66 x 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#210Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,82 ct.
Un bracelet esclave en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,82 ct.No longer availableDim. 17,12 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#186Een sobere hoge ladenkast met zes laden, geflankeerd door twee zuiltjes.
#71“Bataille de Jéna” en “Bataille de Friedland”. Twee Napoleontische sierborden van polychroom porselein met vergulde details en emblemen van het Keizerrijk. Waarschijnlijk Wenen, omstreeks 1900. Gemerkt met een N onder een keizerskroon. Afbeelding op het plat naar Charles Vernet.
”Bataille de Jena” et “bataille de Friedland”. Deux assiettes décoratives, période Napoléon, en porcelaine polychrome et détails dorés, emblèmes de l’Empire. probablement viennois, +- 1900. Marque ‘N’ sous la couronne de l'empereur. Image sur le plat de l’assiette par Charles Vernet.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#869Drie verschillende zeeschelpen, waarvan één met een caméedecor en gemonteerd als lampje op een bronzen voet.
”Ange et roses”. Huile sur toile. Porte une signature: “L. Perrault”.No longer availableDim. 30 x 44 cmEstimate: € 750 / 1000