Other lots by Delvaux
#670Een halssnoer met schijfjes van zoetwaterparels met een zilveren slot.
#565Een broche van 18 karaats geel goud met een gesculpteerd ivoren gezicht.
Une broche en or jaune 18 ct et ivoire en forme de visage.No longer availableDim. 23 gEstimate: € 100 / 120
#710Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een parel.
#70Een 18 karaats geel gouden ring.
#474“Compositie”. Aquarel op karton.
#304Bernard De Pooter“Kruisberg & Begijnhof te Herentals.” Een paar schilderijen, olieverf op doek. Gesigneerd.
”Renaix et Béguinage de Herentals”. Une paire de peintures, huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 48 x 35 cm x2Estimate: € 100 / 120 -
#157Een oeil-de-boeuf wandklok van zwartgelakt hout.
#506Een handgeknoopt wollen Mori-lopertje.
#7Een lot van 53 oude reclamespeldjes.
#386Een bijzetmeubeltje in Régencestijl met een lade in de gordel.
#594Een gesculpteerd houten flesje met een voorstelling van de aanbidding van het Heilig Hart en met een stopje in de vorm van een hoofd. XIXe eeuw.
Un flacon en bois sculpté, représentation de l’Adoration du Sacré Coeur et un bouchon en forme de tête. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 11 cmEstimate: € 50 / 60 -
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,14 ct.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 850 / 950