Similar lots by type
-
#150Een halssnoer met grote zoetwaterparels en toermalijn en met een verguld zilveren magneetslot.
Collier de perles d’eau douce et de tourmaline. Fermoir magnétique en vermeil.No longer availableEstimate: € 1400 / 1500 -
#200Een halssnoer met Tahitiparels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles de Tahiti. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 2400 / 2500
Other lots in this auction
-
#411Een eivormig likeurkeldertje van beschilderd glas met vijf kleine borreltjes en een karafje. Omstreeks 1900.
Cave à liqueur ovoïde en verre peint contenant cinq gouttes et un carafon. Vers 1900.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#253Les Bleus de LouvièreEen paar vazen van aardewerk met blauw bloemenmotief. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en faïence à décor de fleurs polychromes sur fond bleu. Marques sous les bases.No longer availableDim. H: 29 cmEstimate: € 140° / 180 -
#725Een rechthoekige vergulde spiegel in barokke stijl.
Miroir doré rectangulaire de style baroque.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 260 / 280 -
#392Lucas Emil I VorstermanPeriod: 1595 - 1675“De aanbidding van de herders”. Een oude gravure naar ontwerp van Rubens. XVIIe eeuw.
“L’adoration des bergers”. Ancienne gravure d’après Rubens. XVIIe siècle.No longer availableDim. 57,5 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#30Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 1,85 gEstimate: € 250 / 350 -
#644Een wandspiegel van rijkelijk gesculpteerd hout met Afrikaans wild versierd.
Miroir en bois richement sculpté à décor d’animaux africains.No longer availableDim. 122 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#145Een 18 karaats geel gouden dasspeld met Mercedes Benz embleem.
Clips de cravate en or jaune 18 ct à l’emblème de Mercedes.No longer availableDim. 19,19 gEstimate: € 400 / 500 -
#529Een Chinees kalligrafisch gedicht op rijstpapier.
Poème chinois calligraphié sur papier de riz.No longer availableDim. 70 x 35 cmEstimate: € 20 / 25 -
#419“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd Colnot.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée Colnot.No longer availableDim. 57 x 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#394Richly“Winters zicht met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
“Fermes en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée ‘48.No longer availableDim. 54 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#331LimogesEen lot Limoges porselein bestaande uit een eierdopje, een bonbonnière, een inktpotje, een suikerpotje en een dekselpotje met bijbehorend schoteltje.
Lot de porcelaines de Limoges comprenant un coquelet, une bonbonnière, un encrier, un sucrier et un pot couvert avec sa soucoupe.No longer availableDim. 204 x 105 cmEstimate: € 25 / 40 -
#551VictoriaEen tête-à-tête op dienblad van meerkleurig porselein in empirestijl. Onderaan gemerkt.
Tête-à-tête et plateau en porcelaine polychrome de style Empire. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100

