Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een halssnoer met een dubbele rij parels en een gouden slot.

Een halssnoer met een dubbele rij parels en een gouden slot.

Collier de perles en deux rangées et au fermoir en or.
SKU: 1312160190.
Category: Juweel.
Auction day: 13 December 2016 19:00
Catalogue #190
Estimate: € 360 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #195

    Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met een centrale diamant van ± 0,25 ct. en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.

    Bague art déco en or jaune et blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,25 ct et de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 3,17 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #295

    Een halssnoer met zoetwaterparels. Chinees werk.

    Collier de perles d’eau douce. Travail chinois.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #260

    Een halssnoer van zoetwaterparels met zilveren slot.

    Collier de perles d’eau douce avec fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 360 / 400
  • #275

    Een halssnoer met zoetwaterparels. Chinees werk.

    Collier de perles d’eau douce. Travail chinois.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #105

    Een halssnoer van roze zoetwaterparels met een zilveren slot.

    Collier de perles d’eau douce roses à fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 260 / 300
  • #75

    Een halssnoer met zoetwaterparels. Chinees werk.

    Collier de perles d’eau douce. Travail chinois.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #45

    Een halssnoer met zoetwaterparels. Chinees werk.

    Collier de perle d’eau douce. Travail chinois.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #785

    Een lot halssnoeren van verschillende half edelstenen, agaat, citrine, jade, peridot, turkoois, lapis lazuli, bloedkoraal e.a. te herstellen of zonder slot. We voegen er verschillende losse stenen en hangers aan toe.

    Lot de colliers de pierres semi-précieuses, agate, citrine, jade, péridot, turquoise, lapis lazuli, corail rouge e.a.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #217

    “Een kinderbuste in oud-Romeinse stijl van wit marmer en verguld brons.

    Buste d’enfant de style romain en marbre blanc et bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #259
    Louis Demesmaeker
    Period: 1906 - 1989

    “Stilleven met fruit en bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fruit set aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #921
    Stein

    Vijf bierpullen van steengoed met tinnen deksels. Eén in blauw en grijs met tekst “In Nord und Süd, In Ost und West ist Trinken steß das allerbest”, geflankeerd door drinkende kabouters (H. 21 cm). Eén met een everzwijnenjacht in bruin op kobaltblauw, oor in de vorm van een vos, gemerkt Gerz (H. 25 cm). Eén met een herbergscène in bruin op kobaltblauw met tekst “Ein kühler Trunk gibt allen Schwung”, gemerkt Gerz (H. 24 cm). Eén met polychrome drinkende jagers, gemerkt King (H. 25 cm). Eén met ee(..)

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #156

    Een eikenhouten Amerikaans rolbureau. Eerste helft XXe eeuw.

    Bureau américain à rouleau en chêne. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #967
    G. de Feure

    Drie vazen van gegoten en gesatineerd glas, versierd met Griekse taferelen in bas-reliëf en waarvan twee met messingen monturen.

    Trois vases en verre moulé et satiné décorés à la grecque en relief. Deux aux montures en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #885
    Stein

    Een bierpul van steengoed met tinnen dekselring. De dekselknop in de vorm van een dronken kabouter. Op de buik Sint-Joris en de draak en wijnranken in beige applicatie op greige. Onderaan gemonogrammeerd H.S. Oor vervangen door een smeedijzeren exemplaar. Einde XIXde eeuw.

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1091
    Marten Van der Loo
    Period: 1880-1920

    “Stoelstraatje”. Ets. Gesigneerd in de plaat.

    “Stoelstraatje”. Eau-forte. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 32 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #279
    Pieter Jan De Clercq
    Period: 1891 - 1964

    “Wandelaar op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Promeneur à la plage”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 33 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #957

    “Harlekijnen met een fruitschaal”. Een groep van donker- en goudgepatineerd brons op een groen marmeren sokkel.

    “Arlequins à la coupe de fruits”. Groupe en bronze à patine foncé et doré sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #166

    Grote tweedeurs kast van palissanderhout. Met twee deuren en vier laden. Vooraan twee bolpoten. Origineel slot. Nederland, XVIIIde eeuw.

    Grande armoire à deux portes en palissandre. Deux portes et quatre tiroirs. Pieds boules. Fermoir d’origine. Pays-Bas, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 1000
  • #684
    C. Camain

    “Zuiders landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage méditerranéen”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More