Similar lots by type
-
#105
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableEstimate: € 1100/1300 -
#235
Een halssnoer met platte parels met een zilveren slot.
Collier de perles plates. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 280/320 -
#345
18 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct en ± 0,30 ct smaragden.
Collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de ± 0,30 ct d’émeraudes.No longer availableDim. 9,10 gEstimate: € 550/650 -
#120
Een parelsnoer met zilveren sluiting.
Collier de perles. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350/400
Other lots in this auction
-
#67
Een theezeefje en twee vorkjes van Sterling zilver.
Petite passoire à thé et deux fourchettes en argent Sterling.No longer availableDim. +/- 93 gEstimate: € 40/50 -
#215
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten oude slijp gezet in zilver met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Broche en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne, dans des coupes en argent, ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 16,38 gEstimate: € 1100/1200 -
#60
Een lot fantasiejuwelen allerlei in een juwelendoos.
Lot de bijoux de fantaisie dans une boîte à bijoux.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#655Tobey
“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Composition”. Huile sur panneau. Signé et daté 1969.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 250/300 -
#680
Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een slagtand met een gesculpteerd hoofd en drie vrouwenbustes. Begin XXste eeuw.
Lot de sculptures africaines en ivoire comprenant une défense à la tête sculptée et trois bustes de femme. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 200/300 -
#282Emile LammersPeriod: 1940 - 2000
“De Gaverbeek te Waereghem” & “Boszicht”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en het eerste met certificaat.
“De Gaverbeek te Waereghem” et “Sous-bois”. Huile sur toile. Toutes les deux signées et la première avec certificat.No longer availableDim. 23 x 29 & 49 x 39 cmEstimate: € 100/150 -
#796
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 353 x 250 cmEstimate: € 200/300 -
#87
(Roemeense schilderkunst. 3 boeken). Snoeck-Ducaju & Zoon/Hessenhuis Antwerpen 1995. “Roemeense Schilderkunst 1800-1940” hardcover, dustjacket, als nieuw). Edituar Meridiane 1982. Marin Mihalache. “Iser” (hardcover, dustjacket). Editura Meridiane 1974. “Pictura Contemporanà Româneascà” (hardcover, dustjacket).
(Peinture romane, 3 livres). Snoeck-Ducaju & Zoon/Hessenhuis Antwerpen 1995. “Roemeense Schilderkunst 1800-1940” hardcover, jaquette, comme neuf). Edituar Meridiane 1982. Marin Mihalache. “Iser” (hardcover, jaquette). Editura Meridiane 1974. “Pictura Contemporanà Româneascà” (hardcover, jaquette).No longer availableEstimate: € 80/120 -
#141
(Moderne kunst, 5 boeken, zeer goede staat). Ed. Nauta S.A. 1978. Jean Clay. “Del Impresionismo al Arte Moderno”. (hardcover met dust jacket). Schuler Verlagsgesellschaft 1975. Antonio del Guercio. “Russische und sowjetische Avantgarde” (hardcover met dust jacket). Schuler Verlagsgeselschaft 1974. Emilio Bertonati. “Die neue Sachlichkeit in Deutschland” (hardcover met dust jacket). Hayward Gallery London/Arts Council of Great Britain 1978. “Neue Sachlichkeit and German Realism of the Twenties” (..)
(Art moderne, 5 livres, très bon état). Ed. Nauta S.A. 1978. Jean Clay. “Del Impresionismo al Arte Moderno”. (hardcover avec dust jacket). Schuler Verlagsgesellschaft 1975. Antonio del Guercio. “Russische und sowjetische Avantgarde” (hardcover avec dust jacket). Schuler Verlagsgeselschaft 1974. Emilio Bertonati. “Die neue Sachlichkeit in Deutschland” (hardcover avec dust jacket). Hayward Gallery London/Arts Council of Great Britain 1978. “Neue Sachlichkeit and German Realism of the Twenties” (s(..)No longer availableEstimate: € 180/240 -
#554
Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Fang, Gabon.
Statue d’ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 120/140 -
#68Giuseppe Armani
“Dame met papegaai”. Een polychroom beeldje, uitgegeven bij Capodimonte. Gesigneerd.
“Dame au perroquet”. Statuette polychrome éditée par Capodimonte. Signée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/100 -
#632
“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400/450