Similar lots by type
-
#120Een parelsnoer met zilveren sluiting.
Collier de perles. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#210Een halssnoer met meerkleurige kleine natuurparels met een zilveren slot.
Collier de perles naturelles polychromes. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#105Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableEstimate: € 1100 / 1300 -
#34518 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct en ± 0,30 ct smaragden.
Collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de ± 0,30 ct d’émeraudes.No longer availableDim. 9,10 gEstimate: € 550 / 650
Other lots in this auction
-
#209Adrian Serban - ChiraPeriod: °1958“Abstracte mannen- en vrouwenfiguur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Homme et femme”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableDim. 121 x 121 cmEstimate: € 300 / 500 -
#566Een buffet met een lade boven twee paneeldeuren in Louis-Philippestijl en met een grijs marmeren blad.
Buffet à un tiroir en dessus de deux portes pleines de style Louis-Philippe. Tablette en marbre gris.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#580Paar beursvormige vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Verbredende kragen omringd door een serpent. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Met hun houten sokkels
Paire de vases boursiformes en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Serpents sur les épaules. Cols évasés. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Avec leurs socles en bois.No longer availableDim. H. 61,5 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#553Een paar dekselvazen van blauw Chinees porselein met een decor van paradijsvogels.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux du paradis.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#728Een theepot op komfoor van blauw en wit Kaiserporselein met en decor van bloemen en vogels en een bronzen handvat. We voegen er een tijger op rots van Chinees aardewerk aan toe.
Théière sur réchaud en porcelaine Kaiser bleue et blanche décorée de fleurs et d’oiseaux et avec une anse en bronze. Nous ajoutons un tigre sur un rocher en faïence de Chine.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#801Een kleine keukenkast met twee gevitreerde deuren.
Armoire de cuisine à deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 156 cmEstimate: € 50 / 80 -
#481Vier bronzen januskopjes. Zuid-Amerika.
Quatre têtes de Janus en bronze. Amérique du Sud.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#125Een 18 karaats wit gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or blanc 18 ct.No longer availableDim. 56,60 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#256Een mahoniehouten tweedeurs garderobe met twee laden onderaan.
Garde-robe à deux corps en acajou. Deux tiroirs en ceinture basse.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 50 / 100 -
#536Een eikenhouten eettafel met vier poten in H-verbinding. XIXe eeuw.
Table de salle à manger en chêne sur quatre pieds à entretoise en H. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 210 cmEstimate: € 100 / 120 -
#89Een paar maatbekers van blauw en wit aardewerk. Brussel, omstreeks 1800.
Paire de chopes en faïence bleue et blanche. Bruxelles vers 1800.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#545Een buffet van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met twee paneeldeuren onder twee laden.
Buffet en chêne sculpté de style Renaissance malinois avec deux portes pleines en dessous de deux tiroirs.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 80 / 120

