Similar lots by type
-
#210Een 18 karaats geelgouden armband met geweven motief.
Bracelet en or jaune 18 ct à motif tissé.No longer availableDim. 26,60 gEstimate: € 600 / 700 -
#270Een parelcollier van zoetwaterparels met zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce à fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 220 / 240 -
#225Een lang fijn parelcollier met zoetweterparels en een 18 karaats geelgouden slot.
Collier de perles d’eau douce long et fin, fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 300
Other lots in this auction
-
#309L. Beeckman“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#115Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 2,05 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,05 ct.No longer availableDim. 8,63 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#755Een 14 karaats geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. gezet in zilver en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.
Bague art déco en or jaune 18 ct sertie de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 0,22 ct sertis en argent et des saphirs ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 300 / 400 -
#541Een lampenvoet met een verguld bronzen Boeddha.
Un pied de lampe et un Bouddha en bronze doré.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#39Een grijsgepatineerde houten kandelaar in barokke stijl. Gemonteerd als staande lamp.
Candélabre en bois à patine grise de style baroque. Monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 40 / 50 -
#85MarvinEen 18 karaats geel gouden horloge met geel gouden polsband.
Montre en or jaune 18 ct, le bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 61,90 gEstimate: € 600 / 800 -
#488“Van kasteel naar kasteel”. Paul Arren. Volledige reeks van elf volumes.
”Van kasteel naar kasteel”. Paul Arren. Série complète, 11 volumes.No longer availableEstimate: € 55 / 80 -
#293Een butlerspiegel in verguld houten lijst. Beschadiging.
Un miroir majordome , encadrement doré. Dégâts.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#726Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 305 x 125 cmEstimate: € 60 / 80 -
#370Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen in de vorm van een hart bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct en forme de coeur, serti de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et de tanzanites ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#87Een zilveren strooilepel en poederdoosje, respectievelijk 935 & 835 promille. Evenals een zilveren doosje met Duitse keuren en met inscriptie Ostern 1938.
Un saupoudroir en argent et boîte à poudre, resp. 935 et 835 promille. Également une boîte en argent, poinçons allemands, inscription Ostern 1938.No longer availableDim. 212,32 gEstimate: € 100 / 110 -
#589Een fijn gesneden koekoeksklok. Zwitserland, omstreeks 1870. Met slinger en gewichten.
Un coucou finement sculpté. Suisse,+- 1870. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 100 / 150

