#225Een lang fijn parelcollier met zoetweterparels en een 18 karaats geelgouden slot.
Collier de perles d’eau douce long et fin, fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#270Een parelcollier van zoetwaterparels met zilveren slot.
#210Een 18 karaats geelgouden armband met geweven motief.
Bracelet en or jaune 18 ct à motif tissé.No longer availableDim. 26,60 gEstimate: € 600 / 700
#349Roelans“Landschappen”. Twee houtskooltekeningen, gesigneerd en één met opdracht.
”Paysages”. Fusains, signés et un avec dédicace.No longer availableDim. 28 x 40 & 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#494“Spelend jongetje op straat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#315Een 18 karaats geel gouden broche of hanger bezet met een Zwitserse munt van 20 Frank.
Broche en or jaune 18 ct et son pendentif contenant une pièce de 20 francs suisses.No longer availableDim. 18,33 gEstimate: € 350 / 450 -
#575Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met roestvrij stalen polsband.
Montre à bracelet homme en or jaune 18 ct. Bracelet en acier inoxydable.No longer availableDim. bruto: 59,90 gEstimate: € 250 / 350 -
#500JuveniaEen 18 karaats geel gouden horloge met geel gouden polsband.
#706Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#107Karl LagerfeldEen zwartlederen tasje met rode voering. Met stofhoes.
#538Een kom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en een vogel in het plat.
Un bol en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de fleurs.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 85 / 100 -
#33Een paar roodkoperen kandelaars, versierd met barokke dolfijnen in een fries. XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en cuivre rouge, décoration de dauphins baroques dans la frise. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
”Guerrier”. Une statue en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 50 / 70