Similar lots by type
-
#150
Een halssnoer met grote zoetwaterparels en toermalijn en met een verguld zilveren magneetslot.
Collier de perles d’eau douce et de tourmaline. Fermoir magnétique en vermeil.No longer availableEstimate: € 1400/1500 -
#50
Een halssnoer met armband van natuurparels en amethist en met zilveren sluitingen.
Collier et bracelet de perles naturelles et d’améthyste. Fermoirs en argent.No longer availableEstimate: € 240/300
Other lots in this auction
-
#378Boch Frères La Louvière
Een gedeeltelijk servies van aardewerk met een blauw ‘Rhodiadecor’, bestaande uit 15 diepe borden, 10 platte borden, 6 kleine borden, een grote soepterrine met onderschotel, een theekopje en drie onderbordjes. Onderaan gemerkt.
Partie de service en faïence à décor bleu “Rhodia”. Comprenant 15 assiettes creuses, 10 assiettes plates, 6 assiettes à dessert, une soupière et son présentoir, une tasse à thé et trois soucoupes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#479
Een oude poster m.b.t. de Zoo van Antwerpen. Jaren ‘50.
Ancienne affiche du Jardin Zoologique d’Anvers. Années 50.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#87
Een pennenkoker met deksel en een set van vier stapelbare asbakken van albast met koperen monturen en bovenaan getooid met een steigerend ezeltje. Medio XXe eeuw.
Pot à pinceaux cylindrique couvert et une suite de quatre cendriers en albâtre aux montures en cuivre, surmontée d’un âne caracolant.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#414
“Dorpje”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Petit village”. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 44 cmEstimate: € 60/100 -
#369
Een barometer in kast van mahoniehoutfineer met sober inlegwerk. XIXe eeuw. Slijtage.
Baromètre en placage d’acajou incrusté. XIXe siècle. Usures.No longer availableDim. l: 103 cmEstimate: € 250/300 -
#546
Een bank van sober gesculpteerd eikenhout, versierd met een florale fries in de rug. XIXe eeuw.
Banc en chêne sobrement sculpté à décor d’une frise de fleurs sur le dossier. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 100/120 -
#225
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen in de vorm van het embleem van Louis Vuitton bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct en forme de l’emblème de Louis Vuitton serties de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 400/500 -
#565
Zes diverse Chinese propagandistische posters uit de jaren zeventig: drie kleinere: 86-576, “Mao bij soldaten”. 86-601, “Schrijfles”. 86-764, “Landschap”. Iets groter: 86-763, “Ruiters”. 8172-208, “Landschap”. Langwerpig: 86-716, “Follow the communist party forever, follow Chairman Mao forever”.
Six affiches propagandistes chinoise des années 70: trois plus petites: 86-576, “Mao chez des soldats”. 86-601, “Leçon d’écriture”. 86-764, “Paysage”. Plus grandes: 86-763, “Cavaliers”. 8172-208, “Paysage”. Allongée: 86-716, “Follow the communist party forever, follow Chairman Mao forever”.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#754Bernard
“Ruïne in een besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Naar de XIXe eeuw.
“Ruine enneigée”. Huile sur panneau. Signé. D’après le XIXe siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80/100 -
#487
Een dekseldoos van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Boîte couverte en porcelaine polychrome et dorée à décor de fleurs peint à la main. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 20/25 -
#818
Drie speren van de Kuba, DRC.
Trois lances des Kuba, Congo.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#751
Een lot van drie Boeddhistische beelden van gepatineerd brons. We voegen er een bronzen voorstelling van Ganesh aan toe.
Quatre statuettes hindou et bouddhistes en bronze.No longer availableEstimate: € 80/120