Other lots in this auction
-
#74Amedée Leynen
“Quartier Militaire”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd “Am. Leynen 1925”.
Military Quarter. A lithograph on paper, signed at the bottom “Am. Leyne 1925”.No longer availableDim. 34 x 50cmEstimate: € 120/200 -
#86
Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.
A Georgian mahogany corner library. At the top two glazed doors with latticework (two panes cracked), at the bottom two panel doors. Brass stop moldings and elaborate cornice. XIXth century.No longer availableDim. 226 x 89 x 45 cmEstimate: € 250/400 -
#663
Een Chinees porseleinen schenkkan, “Kendi”, versierd met draken decor.
A Chinese porcelain jug, "Kendi", decorated with dragon decoration.No longer availableDim. 20 cmEstimate: € 80/100 -
#481
Een Napoleon III luchter met oranje albasten coupe en en drie lichtpunten met satijnglazen kapjes.
A Napoleon III chandelier with orange alabaster coupe and three light points with satin glass shades.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 120/200 -
#648
Een bord van Canton porselein.
A plate of Canton porcelain.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 25/35 -
#509Gerard Portielje
Een lot van 2 tekeningen op papier, gesigneerd.
A lot of 2 drawings on paper, signed.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 300/400 -
#353Noritake
Een rokerssetje van Japans porselein met verguld decor op blauwe achtergrond met bloemen. 5 stuks.
A smoker's set of Japanese porcelain with a gilded decor in a blue background with flowers. 5 pieces.No longer availableDim. H: 6-7 cmØ: 8 cmBord: 14x28 cmEstimate: € 25/35 -
#560
Een zilveren zakhorloge 800/1000 waarvan de wijzerplaat versierd is met bloemen. 800‰.
Montre de gousset en argent, cadran décoré de fleurs.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#435
Een bronzen beeldje van een gevleugelde Ventiaanse leeuw met boek op marmeren voet. Naar de leeuw van San Marco.
A bronze sculpture of a winged lion with a book on a marble base. After the lion of San Marco.No longer availableDim. 9 x 12 cmEstimate: € 50/60 -
#304
Een antieke aardewerken tegel met een geglazuurd decor van een leeuw. Bijgevoegd een uitgave van “De Vlaamsche leeuw” uit 1914.
An antique earthenware tile with a glazed decoration of a lion. Attached is an edition of “De Vlaamsche Leeuw” from 1914.No longer availableDim. Tegel: 15x15 cmEstimate: € 60/100 -
#246
Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.
A mahogany empire secretaire, crowned with copper ornaments. 1 drawer at the top, folding writing flap in the middle and 2 doors below. 1 handle holder at the top drawer is missing.No longer availableDim. 136 x 81 x 41 cmEstimate: € 250/350 -
#104
“Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.
"Trois têtes". Esquisse à l'encre sur papier. Attribué à A. Van Gaesbeeck.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120/200