Similar lots by type
-
#105
Een halssnoer van roze zoetwaterparels met een zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce roses à fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#45
Een halssnoer met zoetwaterparels. Chinees werk.
Collier de perle d’eau douce. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#295
Een halssnoer met zoetwaterparels. Chinees werk.
Collier de perles d’eau douce. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#75
Een halssnoer met zoetwaterparels. Chinees werk.
Collier de perles d’eau douce. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#190
Een halssnoer met een dubbele rij parels en een gouden slot.
Collier de perles en deux rangées et au fermoir en or.No longer availableEstimate: € 360 / 400 -
#260
Een halssnoer van zoetwaterparels met zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 360 / 400 -
#195
Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met een centrale diamant van ± 0,25 ct. en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Bague art déco en or jaune et blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,25 ct et de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3,17 gEstimate: € 600 / 700
Other lots in this auction
-
#820
Een paar driehoekige armstoelen van gesculpteerd eikenhout.
Paire de fauteuils triangulaires en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#612
Een presentatievitrine in Chinese stijl met 22 Aziatische vlinders. Recent werk.
Vitrine de présentation de style chinois contenant 22 papillons asiatiques. Travail récent.No longer availableDim. 43 x 92 cmEstimate: € 100 / 120 -
#592Jan De BelderPeriod: °1953
“Neerhof met kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935. Restauratie.
“Basse cour aux poules”. Huile sur toile. Signée et datée 1935. Restauration.No longer availableDim. 45 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#344Jos BeeckPeriod: 1912-1986
“Trommelspeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Tambour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#989Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 104 cmEstimate: € 180 / 240 -
#1020Stein
Drie bierpullen van porselein met tinnen deksels. Voor de Dortmunder Union-Brauerei. Met Jahreskrug 1984, 1988 en een Vfl Bochum Jahreskrug 1989.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 29,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#966
Een eikenhouten commode met drie laden met koperen sleutelgaten en handvatten. XIXe eeuw.
Commode en chêne ouvrant à trois tiroirs aux serrures et anses en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 180 / 240 -
#769
Een lot van vier grafische werken naar bekende meesters.
Quatre gravures d’après des maîtres connus.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#82Joseph PosenaerPeriod: 1876 - 1935
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de forêt”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#883Stein
Drie Westerwald bierpullen van steengoed met tinnen deksels. Decors in grijs en kobaltblauw. Eén met bladmotief en inscriptie “Uebermuth thut selten gut”, één met een herbergscène en rocailles en één met guirlandes en twee klinkende mannen rond de tekst: Der Trunk sei klar, das Herz sei wahr und froh der Man, dann stoßel an”.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 20, 18,5 & 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#1103
Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder stolp.
Sainte Famille en biscuit polychrome sous globe en verre.No longer availableDim. h: 32 cm (Stolp)Estimate: € 50 / 60 -
#389
“Guingette Flamande” & “Retour de Guingette”. Twee gravures naar werken van David Teniers door J. Ph. Le Bas.
“Guingette Flamande” et “Retour de Guingette”. Deux gravures d’après des oeuvres de David Teniers par J.Ph. Le Bas.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 80 / 100