#471Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
#562Jan Vaerten“Naaktportret”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, genummerd 8/25 en gedateerd ‘73.
"Nude" - Lithograph on paper, signed outside the plate at the bottom, numbered 8/25, and dated '73.No longer availableDim. 27 x 19cmEstimate: € 60 / 100 -
#156Een acajou vitrinekast in 2 delen met 4 deuren en 1 lade.
#235Een lot van 3 geglazuurd, aardewerken zaan-of boterpotten.
#499Mabiala“Een Afrikaanse markt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"An African Market". Oil on canvas. Signed and dated 1989.No longer availableDim. 94 x 154 cmEstimate: € 200 / 240 -
#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#346Een vierkante Chinese massief houten salontafel.
#534S. Audenaert“Stilleven met druiven en sinaasappel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1981.
"Still Life with Grapes and Orange". Oil on canvas. Signed and dated 1981.No longer availableDim. 28,5 x38cmEstimate: € 100 / 120 -
#65Twee 14 kt geelgouden ringen waarvan één trouwring en één bezet met fantasiestenen.
Two 14kt yellow gold rings, one of which is a wedding ring and the other set with fantasy stones.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 140 / 260 -
#200Een 18 kt witgouden halssnoer en bijpassende armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,40 ct.
An 18 kt white gold necklace and matching bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 2.40 ct.No longer availableDim. 63,34 gEstimate: € 5200 / 5500