#117Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
#275FischnerEen wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
A white porcelain coffee and tea service with a spiral motif. Marked on the bottom. 6 cups and 6 saucers, 18 assorted plates, salt and pepper shakers, coffee, tea, and sugar pots, 2 creamers, 3 bowls, and a small dish.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#457Een polychroom antropomorf decoratiestuk. Mali.
A polychrome anthropomorphic decorative piece. Mali.No longer availableDim. 56 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#585Een Perzisch handgeknoopte loper.
#484“Onze-Lieve-Vrouw van Altijddurende Bijstand”. Een print papier.
#82Leon RiketPeriod: 1876 - 1938“Winters hoevelandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter farmhouse view." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 38 x 59 cmEstimate: € 120 / 180 -
#145Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers, de achterkant 18 karaats geelgoud, bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Two different 19th century silver pendants with the back 18ct gold, set with old-cut diamonds, with a combined weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 6,14 gEstimate: € 550 / 650 -
#529“Abstracte olifant.” Decoratief werk op doek.
"Abstract elephant." Decorative artwork on canvas.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#273Lladro‘Jolie’, een Lladro beeld, modelnummer 5210 in originele verpakking.
'Jolie', a Lladro figurine, model number 5210 in its original packaging.No longer availableDim. h 19.5 cmEstimate: € 50 / 75