Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een halssnoer van geslepen spondylus schelpen.
Ecuador

Een halssnoer van geslepen spondylusschelpen. Ecuador.

Collier en coquilles spondylus taillées. Equateur.
SKU: 2709160135.
Category: Uncategorized.
Auction day: 27 September 2016 19:00
Catalogue #135
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Ecuador

  • #335
    Ecuador

    Twee verschillende kleuren hangers van geslepen spondylus schelpen met zilveren afwerking.

    Deux pendentifs différents en coquille spondylus aux détails en argent.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #260
    Ecuador

    Een halssnoer van geslepen spondylusschelpen met zilveren afwerking.

    Collier en coquilles spondylus taillées. Aux détails en argent.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #300
    Ecuador

    Een halssnoer van geslepen spondylusschelpen met zilveren afwerking.

    Collier en coquilles spondylus taillées aux montures en argent.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #140
    Ecuador

    Een halssnoer met diverse tinten van “vegetaal ivoor” of tagua, het vruchtvlees van de ivoorpalm uit het Amazonewoud.

    Collier aux teintes différentes de tagua ou “ivoire végétal”, l’albumen du fruit du palmier à ivoire provenant de la forêt amazonienne.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #245
    Ecuador

    Een zilveren ketting met geslepen spondylusschelpen. Ecuador.

    Chaîne en argent aux coquilles spondylus taillées. Equateur.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150

Similar lots by type

  • #375

    10 handen van verschillende halfedelstenen.

    Dix mains en pierres dures différentes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #821

    Bureautafel met drie laden in de gordel en kalfslederen bekleding op het blad. Engelse stijl.

    Table de bureau à trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette. Style anglais.
    No longer available
    Dim. 125 x 68 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #598

    “Kubistisch personage”. Lichtblauw geschilderd hout. Draagt een monogram.

    “Personnage cubiste”. Sculpture en bois peint bleu clair. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. H 54,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #285
    Peru Ilaria

    Een drie rijen parelhalssnoer van 925 ‰ zilver in originele doos.

    Collier à trois rangées de perles en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 120,90 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #455

    Een paar hoornvazen van Brussels porselein onder stolpen. De voetstukken versierd met inlegwerk, maar licht beschadigd.

    Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes en verre. Les socles décorées d’incrustations, mais aux légers dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #225
    China

    Een nagelbeschermer gemonteerd als broche van zilver bezet met email. 19de eeuws.

    Protège-ongle monté en argent et orné d’émail. Travail chinois, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 12,20 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #370
    Mexico

    Een halssnoer met bijpassende armband in de vorm van een hand van 925 ‰ zilver.

    Collier et bracelet assorti en forme d’une main. Argent 925‰.
    No longer available
    Dim. 175,95 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #430

    Lot van zestien biscuit beeldjes.

    Lot de seize statuettes en biscuit.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #812

    Een schildersezel. We voegen er een veldezel aan toe.

    Chevalet ancien. On y joint un petit chevalet de pleine air.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #813

    Een houten tekentafel met verstelbaar krukje.

    Table à dessiner en bois et tabouret.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #806

    Luchter van polychroom hout.

    Lustre en bois polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #310
    Peru Ilaria

    Een slavenarmband met bijpassende ring van 925 ‰ zilver met bladvormige versiering, in originele doos.

    Bracelet d’esclave et bague assortie en argent 925‰ décorés de feuilles. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 66,86 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #380

    Een halssnoer van bloedkoraal.

    Collier en corail rouge.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #16

    Een gegraveerde zilveren lepel met keuren van de maker. Moskou 1841. Andrei A. Kovalsky.

    Cuillère en argent gravé aux poinçons d’orfèvre Andrei A. Kovalsky et Moscou 1841.
    No longer available
    Dim. 44 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #136
    Heriz

    Wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 347 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #96

    Een gefineerd tafeltje met rand in accolade.

    Table en bois de placage. Bord en accolade.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #603

    Een paar porseleinen luchters en een applique.

    Paire de lustres en porcelaine et une applique.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #405

    Een servies van monochroom wit en verguld porselein voor twaalf personen. Eén kopje gerestaureerd.

    Service en porcelaine monochrome blanche pour douze personnes. Une tasse restaurée.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #66

    Een serie van acht notenhouten stoelen. Rechte poten, de ruggen versierd met een gesculpteerd bloemenmotief. Losse zitten met rode stof bekleed. XIXde eeuw.

    Suite de huit chaises en noyer. Pieds droits, dossiers décorés d’un motif floral sculpté. Sièges amovibles et recouvertes de tissu rouge. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #426
    Hamadan

    Perzisch karpet van wol. Handgeknoopt.

    Carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 185 x 115 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #629

    Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.

    Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 52 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #736
    Shiraz

    Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 230 x 155 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #415

    Een glasservies van geslepen kristal, bestaande uit veertien wijnglazen, tien champagnecoupes, zeven aperitiefglazen, twee borrelglaasjes, twee waterglazen en een kaasstolp.

    Service à verres en cristal taillé comprenant quatorze verres à vin, dix coupes à champagne, sept verre à apéritif, deux goûtes, deux verres à eau et une cloche à fromage.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #325

    Een zilveren halsketting bezet met ruwe bloedkoraal.

    Chaîne en argent sertie de corail rouge naturel.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #271

    Lot zilverwerk met zes zilveren theelepeltjes in etui, Indonesisch wa-jangmotief en getorste steeltjes, 800‰. Zes zilveren lepeltjes met bladmotief, en getorste steeltjes, Nederlandse keuren, tweede gehalte voor 1953, datumletter O, maker AK1 voor Andries Cornelis Kooiman, Schoonhoven. Twee losse suikerlepeltjes, Nederlandse keuren, het ene 835‰, het andere tweede gehalte, datumletter L voor 1921, maker OB voor Oosterbeek & Baardwijk, Schoonhoven en een schaaltje van gedreven zilver met bloemenm(..)

    Lot d’argenterie contenant six cuillères à thé en argent dans un étui, motif de wa-jang indonésien et tiges torsadées, 800‰. Six petites cuillères en argent à motif de feuilles et au tiges torsadées, poinçons hollandais, deuxième titre avant 1953, lettre date O, orfèvre AK1 pour Andries Cornelis Kooiman, Schoonhoven. Deux cuillères à sucre dépareillées, poinçons hollandais, l’une 835‰, l’autre deuxième titre, lettre date L pour 1921, orfèvre OB pour Oosterbeek & Baardwijk, Schoonhoven et un peti(..)
    No longer available
    Dim. 178,15 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #75
    Andor Komives
    Period: °1958

    “Traditionele carnavalsscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.

    “Scène de carnaval traditionnelle”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1990.
    No longer available
    Dim. 43 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #242
    Frieda Tirez
    Period: °1952

    Drie aquarellen met symbolische voorstellingen. Gesigneerd.

    Trois aquarelles aux représentations symboliques. Signées.
    No longer available
    Dim. 64 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #317

    Vier koperen appliques met meerkleurige coupes van gesatineerd glas.

    Quatre appliques en cuivre aux abat-jour polychromes en verre satiné.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 280
  • #506

    Een hallbank van gesculpteerd eikenhout met een klapblad in de zitting.

    Banc de vestibule en chêne sculpté, siège formant coffre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #496

    Een paar armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met bruin lederen bekleding en met vlechtwerk.

    Paire de fauteuils de style Louis XVI recouverts de cuir brun et avec cannage.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #571

    Een schotel van Chinees porselein met een drakendecor in bordeaux.

    Plat en porcelaine de Chine à décor de dragons de couleur bordeaux.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #494
    Maxime Van de Woestijne
    Period: 1911-2000

    “Drie personages”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 50/165 buiten de plaat.

    “Trois personnages”. Lithographie. Signée et numérotée 50/165 hors planche.
    No longer available
    Dim. 46 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #234
    Paul Schouten
    Period: 1860 - 1922

    “Vee in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bétail dans le pré”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 74 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #47

    Drie albums met oude postkaarten met betrekking tot Antwerpen en Brugge.

    Trois albums aux cartes postales anciennes d’Anvers et de Bruges.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #406

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes, waarvan één Mori. Slijtage.

    Deux carpettes d’Orient en laine, nouées main, dont une Mori. Usures.
    No longer available
    Dim. 121 x 88 & 150 x 105 cm
    Estimate: € 30 / 5à
  • #304
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Gemerkt onderaan en met label.

    Vase en cristal taillé coloré bleu dans la masse. Marque sous la base et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More