Similar lots by type
-
#290
Een halssnoer van verschillende kleuren roze parels met zilveren slot.
Collier de perles de différentes couleurs roses. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 280/350 -
#130
Een halssnoer van grote en kleine witte parels met zilveren slot.
Collier de grandes et de petites perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350/400 -
#40
Een 18 karaats geel gouden bloemvormige broche.
Broche en or jaune 18 ct en forme de fleur.No longer availableDim. 9,42 gEstimate: € 180/250 -
#260
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale turkooiscabochon van ± 8 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct entourant un cabochon de turquoise de ± 8 ct.No longer availableEstimate: € 1500/1600
Other lots in this auction
-
#99Pierre Cremers
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#97
Een oude weegschaal van gietijzer en messing. Begin XXe eeuw.
Balance ancienne en fonte et laiton. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30/40 -
#288
Twee groepen van resp. bruin en zwartgepatineerd plaaster met een voorstelling van de Heilige Maagd met kind, waarvan de tweede met een leeuw met wapenschild.
Deux groupes en plâtre respectivement brun et noir représentant des Vierges à l’Enfant. La deuxième accompagnée un lion tenant un blason.No longer availableDim. h: 41 & 57 cmEstimate: € 60/80 -
#270
Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
Collier de perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#711
Een lot van vier verschillende Chinese krijgsheren van gesculpteerd hardhout. Eén gebarsten, één met kleine restauratie.
Lot de quatre chefs de guerre chinois en bois dur sculpté. Une fissure à l’un, une petite restauration à l’autre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#749
Barometer van gebeeldhouwd hout. Zwarte woud, begin XXste eeuw.
Baromètre en bois sculpté. Forêt noire, début du XXe siècle.No longer availableDim. H 48 cmEstimate: € 60/100 -
#536
Een replica van een harnas met slagzwaard en een hellebaard.
Une réplique de harnais avec épée et hallebarde.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#365
Een houten kaptafel met een lade onder een marmeren blad en met tussenverbinding. We voegen er een stoel in Louis-Philippestijl aan toe.
Coiffeuse en bois ouvrant à un tiroir sous la tablette en marbre. Piétement à entretoise. Nous ajoutons une chaise de style Louis-Philippe.No longer availableDim. b: 94 cmEstimate: € 100/120 -
#318
Een inktpot van geel koper met porseleinen recipiënt.
Encrier en cuivre jaune au récipient en porcelaine.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 20/30 -
#231Joseph D’Aste
“Zingend korenmeisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Gesigneerd.
“Fille chantant”. Statuette en biscuit monochrome blanc. Signée.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 220/300 -
#39
“Winterlandschap”. Olieverf op paneel.
“Paysage d’hiver”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 14 x 18 cmEstimate: € 30/50 -
#301
“De koude”. Twee identieke voorstellingen, waarvan één van gesculpteerd hout en één van gepatineerd plaaster.
“Le froid”. Deux représentations, l’une en bois sculpté, l’autre en plâtre peint.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/120