#290
Een halssnoer van verschillende kleuren roze parels met zilveren slot.
#130
Een halssnoer van grote en kleine witte parels met zilveren slot.
#260
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct entourant un cabochon de turquoise de ± 8 ct.No longer availableEstimate: € 1500 / 1600 -
#40
Een 18 karaats geel gouden bloemvormige broche.
Broche en or jaune 18 ct en forme de fleur.No longer availableDim. 9,42 gEstimate: € 180 / 250
#401
Haan van rood en wit glas met okeren voet. Murano.
#325
Deux présentoirs contenant des pierres et des minéraux comprenant un flacon à la feuille d’or 22 ct.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#413
Twee boekensteunen van brons en hout in de vorm van zittende farao’s.
#749
Baromètre en bois sculpté. Forêt noire, début du XXe siècle.No longer availableDim. H 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#572Ichiyosai KuniyoshiPeriod: 1768 - 1828
“Geknielde Ronin” & “Gevecht van een Ronin” Twee oude Japanse houtsneden uit de reeks “De 47 Ronin”. Gesigneerd.
“Ronin agenouillé” et “Combat d’un Ronin” Deux gravures sur bois japonaises anciennes de la série “les 47 Ronine”. Signées.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 200 / 250 -
#738
Een paar olifantjes van gesculpteerd hout met ivoren details.
Paire d’éléphants en bois sculpté aux détails en ivoire.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#713
#147Nelson
Een klassieke damesbuste van bruingepatineerd terracotta. Achteraan gemerkt.
Buste de dame classique en terre cuite à patine brune. Marque au verso.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#536
Een replica van een harnas met slagzwaard en een hellebaard.
#693
Een Chinese krijgsheer en een wijze met fabeldier van gesculpteerd hardhout.
#422
“Geometrische compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#99Pierre Cremers
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200 / 240