#260Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale turkooiscabochon van ± 8 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct entourant un cabochon de turquoise de ± 8 ct.No longer availableEstimate: € 1500 / 1600 -
#40Een 18 karaats geel gouden bloemvormige broche.
#290Een halssnoer van verschillende kleuren roze parels met zilveren slot.
#240Een halssnoer van grote en kleine witte en roze parels met zilveren slot.
Collier de grandes et de petites perles blanches et roses. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 230 / 280
#131Een klokstel in art decostijl, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van diverse soorten marmer en de pendule versierd met een bronzen bizon.
Garniture de cheminée art déco comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre de différentes couleurs. La pendule surmontée d’un bison en bronze?.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#103Een oude messingen microscoop en een telescoop. Beide in houten kistje.
Microscope en laiton et un télescope. Avec leurs coffrets d’origine.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#246Een antiek luchtertje van gepolychromeerd koper met zes lichtpunten met glazen kapjes en de drie armen versierd met een engeltje.
Lustre ancien en cuivre polychrome avec six lumières aux abat-jour en verre et à trois branches ornées d’angelots.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#550Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
Petite échelle pliante. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#674“Oosterse harpspeelster”. Olieverf op doek.
Une table sculpté en chêne, style renaissance et six chaises assorties.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#224Een paar van verschillende kleuren marmeren obelisken.
Une paire d’obélisques en marbre.No longer availableDim. H. 187 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#595Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout met koperen hangers.
Portemanteau mural en chêne sculpté aux crochets en cuivre.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 30 / 40 -
#98Een allegorisch bronzen beeld met bruin patina op zwart marmeren voetstuk.
Sculpture allégorique en bronze à patine brune sur base en marbre noir.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
Neuf cartoons traitant le football belge des années 40-50. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Certains en mauvais état.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#144“Waterdraagster aan een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Porteuse d’eau devant une ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 40 / 60