Similar lots by type
-
#40
Een 18 karaats geel gouden bloemvormige broche.
Broche en or jaune 18 ct en forme de fleur.No longer availableDim. 9,42 gEstimate: € 180/250 -
#240
Een halssnoer van grote en kleine witte en roze parels met zilveren slot.
Collier de grandes et de petites perles blanches et roses. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 230/280 -
#290
Een halssnoer van verschillende kleuren roze parels met zilveren slot.
Collier de perles de différentes couleurs roses. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 280/350 -
#260
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale turkooiscabochon van ± 8 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct entourant un cabochon de turquoise de ± 8 ct.No longer availableEstimate: € 1500/1600
Other lots in this auction
-
#296Sarouk
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 134 cmEstimate: € 80/120 -
#250
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en met roze saffieren en een centrale roze kwarts van ± 34 ct.
Bague en or blanc 18 ctx sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs roses et une quartz rose centrale de ± 34 ct.No longer availableDim. 17,20 gEstimate: € 1900/2000 -
#316
Een tafel in van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. We voegen er vier gesculpteerde stoelen in vergelijkbare stijl, bekleed met fluweel aan toe.
Table en chêne sculpté de style Renaissance. Nous ajoutons quatre chaises sculpté dans le même style, recouvertes de velours.No longer availableDim. 78 x 109 x 64 cmEstimate: € 120/180 -
#713
Een Madonna met kind van wit en verguld Brussels porselein onder stolp.
Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles blanche et dorée. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/80 -
#469Karel Van den HeuvelPeriod: 1913 - 1991
“Schilder in het atelier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Peintre dans son atelier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21,5 x 32 cmEstimate: € 100/150 -
#697
Een Chinese wijze met aapje en perziken, een wijze met hoen en een voorstelling van Boeddha van gesculpteerd hardhout.
Sage chinois avec un singe et des pêches, ainsi qu’un sage avec une poule et une représentation du Bouddha en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 31 - 38 cmEstimate: € 100/160 -
#41
Een plaquette met een liggende panter van brons naar aanleiding van het 100-jarig bestaan van het ‘Sächsischer Kunstverein’.
Plaquette d’un panthère couché en bronze, faite à l’occasion du centenaire du “Sächsischer Kunstverein”.No longer availableDim. ø: 8 cmEstimate: € 40/60 -
#113
“Maria van Boergondië”. Een beeld van gesculpteerd eikenhout op arduinen voetstuk. Achteraan gesigneerd ‘Ham 82’.
“Marie de Bourgogne”. Sculpture en chêne sur base en pierre de taille. Signée “Ham 82” au verso.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 30/50 -
#698
Een urnedeksel met een zittende figuur van terracotta. Met gepolychromeerd miniatuurvoorbeeld van de urn. Venezuela.
Couvercle d’urne surmonté d’un personnage assis en terre cuite. Accompagné d’un exemple miniature de l’urne. Venezuela.No longer availableDim. h: 36 & 20 cmEstimate: € 100/120 -
#201Eugène Lanceray
“Koppel in een paardenslee”. Brons. Gemerkt in cyrillisch: Lepil E. Lanceray. Gieterijmerk: N. Stange.
“Couple dans un traîneau”. Bronze. Marque cyrillique: Lepil E. Lanceray. Marque de fonderie: N. Stange.No longer availableDim. H. 14, L. 31 cmEstimate: € 1000/1200 -
#471
Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout. We voegen er een oude houten kom uit Gambia aan toe.
Masque africaine en bois sculpté. Nous ajoutons un bol en bois de la Gambie.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80/120 -
#478
Een Duitse bajonet, gemerkt ‘J Sch’ K98. Eind jaren ‘30. Met metalen schede en lederen koppelriem. Serienummers verschillend.
Baïonnette allemande marqué J.SCH K98. Fin des années ‘30. Avec fourreau en métal et ceinture en cuir. Différents numéros de série.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 70/80