Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een halssnoer van rood koraal uit de Middellandse zee. Met zilveren sluiting en kraaltjes.

Een halssnoer van rood koraal uit de Middellandse zee. Met zilveren sluiting en kraaltjes.

Un collier en corail rouge de la Méditerranée. Fermoir en argent et perles.
Dim. 214,35 g
SKU: 2901190360.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #360
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #74
    Meewis

    “Groenplaats 1980” & “Lijnwaadmarkt 1980”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    ”Groenplaats 1980” & “Lijnwaadmarkt 1980”. Deux huiles sur toiles. Signées.
    No longer available
    Dim. 50 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #590
    Amaleh

    Een groot Perzisch Gabbeh-tapijt.

    Un grand tapis de Perse Gabbeh.
    No longer available
    Dim. 290 x 249 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #113

    “Olifant en tijger”. Een art deco groep van geglazuurd aardewerk.

    ”Eléphant et tigre”. Un groupe Art Déco en faïence à glaçure.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #578

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met decors van spelende kinderen in cartouches en met famille-rose motieven.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine, décors d’enfants jouants et motifs famille-rose.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #451
    Val St. Lambert

    Een lange siercoupe en een schaaltje van roze kristal. Onderaan gemerkt.

    Une longue coupe et une coupelle en cristal rose. Marques sous la base.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 34 / 40
  • #271
    Reuge Music

    Een mahoniehouten muziekdoosje met zes liederen en 41 notenbewegingen. 1955.

    Une boîte à musique en acajou à six chansons et 41 suites de notes musicales. 1955.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #384
    Val St. Lambert

    Een vaasje en een design asbak van rood en kleurloos kristal. Beide gemerkt.

    Un petit vase et un cendrier en cristal rouge et incolore. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #292
    Salvador Dali

    “Menorah”. Bronzen plaquette. Met handtekening.

    ”Menorah”. Une plaquette en bronze. Avec signature;
    No longer available
    Dim. 8,5 x 6 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #752
    Germaine Brus

    “St.-Bavostraat, Wilrijk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.

    ”Rue St-Bavon, Wilrijk”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1967.
    No longer available
    Dim. 42 x 48 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #202
    Paul Schouten
    Period: 1860 - 1922

    “Wandelaars in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Promenade en campagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 79 x 110 cm
    Estimate: € 350 / 550
  • #184
    Franz Livemont

    “Hoeve bij een vijver met zwanen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Fermette et étang avec des cygnes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #103

    “Drie puppy’s”. Een art deco groep van geglazuurd aardewerk.

    ”Trois chiots”. Une groupe Art Déco en faïence à glaçure.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More