Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een halssnoer van rood koraal uit de Middellandse zee. Met zilveren sluiting en kraaltjes.

Een halssnoer van rood koraal uit de Middellandse zee. Met zilveren sluiting en kraaltjes.

Un collier en corail rouge de la Méditerranée. Fermoir en argent et perles.
Dim. 214,35 g
SKU: 2901190360.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #360
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #184
    Franz Livemont

    “Hoeve bij een vijver met zwanen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Fermette et étang avec des cygnes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #366

    Een smalle en een brede piëdestal van grijsgepatineerd hout.

    Un piédestal étroit et un piédestal large, tous deux en bois à patine grise.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #507

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Eind XIXe eeuw. Restauratie aan de rand.

    Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages. Fin XIXème siècle .
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #609
    Luc Verschueren

    “Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.

    “Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #638

    Een zeshoekige houten penseelkoker met een fijn uitgestoken landschapsdecor. Chinees werk.

    Un étui à pinceau en bois avec un décor de paysage. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #506

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een decor van bloemen en bloemenvazen in vakken.

    Un tapis de Perse en laine noué main, décor de fleurs et de vases en surfaces.
    No longer available
    Dim. 200 x 129 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #273

    Een milieu-de-table van aardewerk van Rouen, bestaande uit een terrine met onderschotel.

    Un milieu-de-table en faïence de Rouen, comprenant une terrine avec sous-plat.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #134

    “Kolonisten”. Olieverf op doek. Naar de Cusco-school.

    ”Les colons”. Huile sur toile. D’après l’école Cusco.
    No longer available
    Dim. 60 x 76 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #512

    “Ya Tassenote.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: Frank Will.

    ”Ya Tassenote”. Huile sur toile. Porte la signature: Frank Will.
    No longer available
    Dim. 52 x 62 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #243

    Een bronzen vaasje met een voorstelling van cupido in reliëf. XIXe eeuw.

    Un petit vase en bronze, représentation de cupido en relief. XIXè siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #324
    Guy (?) Lemaire

    “Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40x 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #547

    “Wijze met kind en hert”. Een groep van fijn gesculpteerd Chinees ivoor. Op houten sokkel. Eerste helft XXste eeuw.

    ”Sage et enfant et cerf”. Un groupe en ivoire de Chine finement sculpté. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More