#465Constantin Meunier“De mijnwerker”. Een bronzen plaquette. Gesigneerd.
#608Een zalfdoos van meerkleurig Chinees porselein.
#95Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
#192“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd E.D.S. en gedateerd ‘10.
#582P.O.“Indische maskers.” Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1954. Beschadigingen in het doek. achteraan getekend: P. Ouburg.
”Masques indiens”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1954. Dégâts dans la toile. Signature au dos: P. Ouburg.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#645Een Hotai van gesculpteerd roze kwarts. Op houten sokkel.
#179Tony Goossens“Tramhalte Sint-Jansplein”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#489De Cock“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 x 120 cmEstimate: € 100 / 120 -
#280Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en een centrale saffier van ± 1,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct et un saphir central de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 9,88 gEstimate: € 1300 / 1400 -
Livre: ‘ De toverspiegel van M.C. Escher’ B. Ernst; Benedikt Tasschen Verlag Kôln; 1994.No longer availableEstimate: € 20 / 24