#74Meewis“Groenplaats 1980” & “Lijnwaadmarkt 1980”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
”Groenplaats 1980” & “Lijnwaadmarkt 1980”. Deux huiles sur toiles. Signées.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#590AmalehEen groot Perzisch Gabbeh-tapijt.
#113“Olifant en tijger”. Een art deco groep van geglazuurd aardewerk.
#451Val St. LambertEen lange siercoupe en een schaaltje van roze kristal. Onderaan gemerkt.
#271Reuge MusicEen mahoniehouten muziekdoosje met zes liederen en 41 notenbewegingen. 1955.
#384Val St. LambertEen vaasje en een design asbak van rood en kleurloos kristal. Beide gemerkt.
#292Salvador Dali“Menorah”. Bronzen plaquette. Met handtekening.
#752Germaine Brus“St.-Bavostraat, Wilrijk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.
”Rue St-Bavon, Wilrijk”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1967.No longer availableDim. 42 x 48 cmEstimate: € 20 / 25 -
#202Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922“Wandelaars in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Promenade en campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 79 x 110 cmEstimate: € 350 / 550 -
#184Franz Livemont“Hoeve bij een vijver met zwanen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette et étang avec des cygnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#103“Drie puppy’s”. Een art deco groep van geglazuurd aardewerk.
”Trois chiots”. Une groupe Art Déco en faïence à glaçure.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80 / 120