Other lots in this auction
-
#16Twee vintage tafeltjes met geglazuurde tegeltjes in het blad. Jaren ‘60.
Deux petites tables vintage , petit carreaux glaçurés dans la tablette. Années ‘60.No longer availableDim. 24 x 24 & 27 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 215 x 148 cmEstimate: € 40 / 60 -
#133Tip GalléEen glazen vaas met een geëtst decor van bloesems. Gemerkt.
Un vase en verre avec décor de floraisons. Marqué.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#687“Godheden op een paard”. Een Aziatisch groepje van brons.
”Dieux sur un cheval”. Un groupe en bronze asiatique.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#632Stefan Annerel“Onderwaterlandschappen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93 op de verso.
Paysage sous-marin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘93 au dos.No longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 100 / 120 -
#638Een zeshoekige houten penseelkoker met een fijn uitgestoken landschapsdecor. Chinees werk.
Un étui à pinceau en bois avec un décor de paysage. Travail chinois.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 65 / 75 -
#398Een lot met betrekking tot Belgisch Congo, bestaande uit een een stadsplan van Léopoldville uit 1958, Een boek naar aanleiding van het vijftig jarig bestaan van de Union Minière du Haut-Katanga, een boek “Belgisch Kongo” van Francis Lambin, uitgegeven bij Cuypers te Brussel in 1948 en een een aandeelbewijs van de ‘Société des Mines d’Or de Kilo-Moto’.
Un lot en relation au Congo Belge, comprenant un plan de ville de Léopoldville de 1958, un livre en relation avec l'existence des 50 ans de l’Union Minière du Haut-Katanga, un livre “ Belgisch Kongo” par Francis Lamin, édition Cuypers à Bruxelles en 1948 et une obligation de la Société des Mines d’Or de Kilo-Moto.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#455Een kom van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un bol en faïence bleue et blanche de Delft. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#186Een sobere tweedeurs garderobe met twee laden onderaan.
Une garde-robe à deux portes et deux tiroirs dans le bas.No longer availableDim. 202 x 148 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#420Een kalebasvaas van Delfts aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Une gourde en faïence de Delft, décor fleuri polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#575“Twee meisje aan een portiek met bloeiende pioenen”. Een groep van gesculpteerd jade op een houten sokkel. In originele doos.
”Deux jeunes filles près d’un portillon et de pivoines”. Un groupe en jade sculptée sur socle en bois. Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#552B.C. Noltee“Meisjes in een Amsterdamse straat”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Filles dans une rue d’Amsterdam”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 150 / 200

