#666Osta DiamondEen mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
#531Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een recente en een XIXe eeuwse balustervaas van Cantonporselein en een eivormig Imari-vaasje op bronzen voet.
Lot de porcelaines asiatiques comprenant un vase balustre du XIXe siècle et un autre plus récent et un petit vase Imari ovoïde sur base en bronze.No longer availableDim. h: 23 - 47 cmEstimate: € 300 / 400 -
#76Een bronzen luchter met vier lichtpunten, getooid met bloemvormige glazen kapjes. Begin XXe eeuw.
Un lustre en bronze à quatre points lumineux, décoration de coupes en verre en forme de fleurs. Début XXème siècle.No longer availableDim. l: 108 cmEstimate: € 100 / 140 -
#115Zeven verschillende kleurrijke parelhalssnoeren.
Sept colliers de perles différents.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#223Een zilveren mosterd-en zoutstel met lepeltje.
Un ensemble à moutarde et sels en argent. Avec une petite cuillère.No longer availableEstimate: € 60 / 65 -
#871Een smeedijzeren luchter in gotische stijl met vier lichtpunten.
#852Vitus GevaertPeriod: 1846-±1927Buffetpiano. Gemerkt V. Gevaert. Te reviseren.
#26Een antieke kinderstoel/schommel.
#564“Een paar composities.” Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening J. Dewasne. Beide met vochtschade.
”Une paire de compositions”. Techniques mixtes sur papier. Porte la signature: J. Dewasne. Tout deux avec dégâts d’humidité.No longer availableDim. 24 x 36,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#673Een Balinees beeld van brons.
#39Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000“Moeder met kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#275Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 11,53 gEstimate: € 1500 / 1600