Other lots in this auction
-
#548“Twee figuren die kaligrafie beoefenen”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Deux figures qui exercent la calligraphie”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature à la base.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#44Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“Gents grootheid leidt haar toekomst”. Houtsnede. Genummerd 19/750, gedateerd 1962 en gesigneerd buiten de plaat.
”La grandeur de Gand et son futur”. Une gravure sur bois. Numéroté 19/750, daté 1962 et signé hors planche.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#468Een houten Pounoumasker. Kameroen.
Un masque Pounou, Cameroun.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#293Een merkwaardig destilleerapparaat van gietijzer en messing.
Un appareil à distillation remarquable en fonte et laiton.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#567“Hotai met beker”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Hotaï et gobelet”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée.No longer availableDim. h: 3,2 cmEstimate: € 80 / 120 -
#393Schemerlampje van verguld koper in de vorm van een rozenstruIk.
Une petite lampe en cuivre doré en forme de rosier.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#224“De aanbidding van Christus”. Olieverf op doek. Vlaamse school, omstreeks 1900.
”L’adoration du Christ”. Huile sur toile. Ecole flamande, +- 1900.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 220 / 240 -
#106“Eén van de werken van Hercules - De vleesetende paarden van Diomedes” Gedrukt wandtapijt, vroeg XXste eeuw.
”Un des travaux d’Hercules - Les chevaux carnivores de Diomedes”. Un tapis mural, début XXième siècle.No longer availableDim. 201 x 235 cmEstimate: € 80 / 100 -
#24Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“Oude Hoeve”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vieille Fermette”. Une eau-forte, signée hors planche.No longer availableDim. 21 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#811Een verzilverd metalen lampenvoet in empirestijl, versierd met leeuwenkoppen met ringen.
Un pied de lampe en métal argenté, style Empire.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 35 / 45 -
#473Een zeshoekige cachepot van Cantonporselein met een meerkleurig decor van personages, bloemen, vogels en vlinders.
Un cache-pot en porcelaine du Canton, décor de personnages, fleurs, oiseaux et papillons polychromes.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#81Een gewei van de oryx gazella.
Ramure d’oryx gazella.No longer availableDim. L. 104 cmEstimate: € 50 / 80

