Other lots in this auction
-
#271Reuge Music
Een mahoniehouten muziekdoosje met zes liederen en 41 notenbewegingen. 1955.
Une boîte à musique en acajou à six chansons et 41 suites de notes musicales. 1955.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#401Kaiser
Een lot van drie vogels van meerkleurig biscuit. Allen gemerkt en genummerd onderaan.
Un lot de trois oiseaux en biscuit, tous marqués et numérotés sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 25/35 -
#579
“Moulin rouge”. Gemengde techniek. Draagt handtekening.
”Moulin Rouge”. Techniques mixtes. Porte une signature.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 120/180 -
#716
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
Une carpette d’Afghanistan en laine noué main.No longer availableDim. 182 x 124 cmEstimate: € 50/80 -
#371
Vier paar kandelaars, waarbij twee van rood koper, een paar van messing en een paar van wit metaal.
Quatre paires de candélabres, dont deux en cuivre rouge, une paire en laiton et une paire en métal blanc.No longer availableDim. h: 24 - 27 cmEstimate: € 30/40 -
#74Meewis
“Groenplaats 1980” & “Lijnwaadmarkt 1980”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
”Groenplaats 1980” & “Lijnwaadmarkt 1980”. Deux huiles sur toiles. Signées.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#809Dante
“Zittend naakt”. Houtsculptuur. Gesigneerd en gedateerd 1994. Op bijpassend sokkeltje.
“Nu assis”. Une sculpture en bois. Signée et datée 1994. Suc socle assorti.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 300/400 -
#258
Een shaker en zes glaasjes van kleurloos en rood Boheems kristal.
Un shaker et six petits verres en cristal de Bohème rouge et incolore.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/120 -
#616
Een geloogde buffetkast met drie grote laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met twee kleine laden in de gordel en
Un buffet à trois grands tiroirs , flanqué de deux colonnes et deux petits tiroirs dans la ceinture.No longer availableDim. 103 x 146 x 74 cmEstimate: € 120/200 -
#280
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en een centrale saffier van ± 1,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct et un saphir central de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 9,88 gEstimate: € 1300/1400 -
#898
Een lot porselein, bestaande uit een paar boekensteunen in de vorm van handen, een vaasje, een dansende figuur, een buldog en twee gestileerde olifantjes.
Un lot de porcelaine, comprenant une paire de serre-livres en forme de mains, un vase, une figure dansante, un bouledogue et deux éléphants stylisés.No longer availableDim. h: 9 - 18 cmEstimate: € 30/40 -
#122Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Zelfportret van de kunstenaar”. Gesigneerd en gedateerd 1958.
”Autoportrait d’un artiste”. Signé et daté 1958.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100/130