#217Een grote opgezette hertenkop met gewei.
#422Walter Vilain“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#586Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwpoten.
#376Een set van 2 massief houten Chinese salontafeltjes.
#594Paul SmoldersPeriod: 1914-1981“De papieren hoed”. Litho. Gesigneerd en genummerd 21/80.
"The paper hat". Lithograph. Signed and numbered 21/80.No longer availableDim. 29,5 x 27,5cmEstimate: € 50 / 80 -
#76Een secretaire in acajou met een klapblad en en 5 laden binnenin.
#506Een grote Chinese massief houten salontafel.
#481Een houten beeld van een vrouw. Kongo.
#292“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#88The BijouEen Duitse houten organette met 5 geperforeerde draaischijven. Gemerkt “The Bijou”, made in Germany.
#25Een oude ovalen tafelspiegel op voet met een kammenbakje.
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Haven view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58 x 83cmEstimate: € 250 / 350