Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een halssnoer van vijf rijen staal met hanger en bijpassende oorbellen van staal bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van, +- 0,30 ct. In originele doos.
Een halssnoer van vijf rijen staal met hanger en bijpassende oorbellen van staal bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van, +- 0,30 ct. In originele doos.
Een halssnoer van vijf rijen staal met hanger en bijpassende oorbellen van staal bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van, +- 0,30 ct. In originele doos.
Xen

Een halssnoer van vijf rijen staal met hanger en bijpassende oorbellen van staal bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van, +- 0,30 ct. In originele doos.

A necklace with five rows of steel and a pendant, accompanied by matching steel earrings, adorned with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. In its original box.
SKU: 2111230505.
Auction day: 22 November 2023 19:00
Catalogue #505
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #147
    van Schierholz

    Een Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt.

    A German porcelain sculpted candelabra decorated with 2 putti and floral elements. 4 light points. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 52 x 28cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #527
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, groen in de massa.

    A cut crystal vase, green in color.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #41
    Guerin, Bouffioulx

    Een aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.

    An earthenware jug with twisted handle and fish ornament in relief, labeled and marked Guerin Bouffioulx, circa 1930.
    No longer available
    Dim. 23cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #417

    Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Bembe, DRC.

    A mask made of sculpted wood with traces of patina. Bembe, DRC.
    No longer available
    Dim. 38 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #420

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een amethist.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with an amethyst.
    No longer available
    Dim. 2,40 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #422
    Walter Vilain

    “Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Abstract". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 65 x 105cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #474
    Rob Baetens
    Period: 1974

    “De Vrouw van alle volkeren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Met certificaat.

    "The Woman of all Peoples". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. With certificate.
    No longer available
    Dim. 100 x 50cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #72
    Marcel Cockx
    Period: °1930

    ‘Noeste arbeid op de boerderij’, olieverf op doek, gesigneerd M. Cockx.

    "Diligent work on the farm", oil on canvas, signed M. Cockx.
    No longer available
    Dim. h 60 x b 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #134
    Door Tirry

    “Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.

    "Winter landscape". A painting, oil on board. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 78,5 x 99cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #368

    Een Chinees houten juwelenkastje met parerlmoer en koperen plaquettes versierd. In twee niveaus.

    A Chinese wooden jewelry box adorned with mother-of-pearl and copper plaques. In two levels.
    No longer available
    Dim. 24 x 13 x 17cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #596

    Een set van 4 eikenhouten stoelen met gestoffeerde zitting en Chippendale voeten. 2 armstoelen, 2 standaard.

    A set of 4 oak chairs with upholstered seats and Chippendale feet. 2 armchairs, 2 standard.
    No longer available
    Dim. H: 100-102 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #232

    Een lot van 2 maritieme miniatuurtjes in vergulde kader, olieverf op paneel, beide dragen links onder het monogram WS.

    2 maritime miniatures in a gilded frame, oil on panel, both bear the monogram WS in the lower left corner.
    No longer available
    Dim. h 11 x b 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More