#235Een lot van 3 geglazuurd, aardewerken zaan-of boterpotten.
#211Een champagnekoeler in verzilverd metaal met rijkelijk versierde elementen.
#124Henriette Coffez“Klaprozen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Poppies". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 100 x 120cmEstimate: € 300 / 400 -
#245Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal Val Saint Lambert vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø15,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#563Een lot van 4 vintage werktuigen, bestaande uit een scheepskompas, een lantaarn in zwart metalen omkasting, een houten handweegschaal en een grijptang.
A lot of 4 vintage tools, consisting of a ship's compass, a lantern in black metal casing, a wooden hand scale, and a pair of pliers.No longer availableDim. H: 14.5 & 24 cmEstimate: € 50 / 75 -
#99Marcel Opdebeeck“Kerkstraatje te Lier”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘72. Verso getiteld.
#33Lladro‘My Buddy’, een Lladro beeld, modelnummer 7609 in originele verpakking.
'My Buddy', a Lladro figurine, model number 7609 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#58Fried Krupp AG EssenEen decoratief tweeloops jachtgeweer, onklaar gemaakt met dichtgelaste loopmonding. Gemerkt met gravering.
A decorative double-barrel hunting rifle, deactivated with a welded barrel muzzle. Marked with engraving.No longer availableDim. 114cmEstimate: € 80 / 120 -
#169Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
#448Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
Three majolica candlesticks with gilt decoration.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 100