Other lots by Ethiopie
-
#705Ethiopie
Tien halssnoeren en drie hangers van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht 1986.
Dix colliers et trois pendentifs en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1986.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#580Ethiopie
Een halssnoer van Venetiaans, Boheems en Europees glas met een hanger van been. Gedragen door de medicijnman. Aangekocht in 1985 ter plaatse.
Collier d’un chaman en verre vénitien, bohème et européen à pendentif en os. Acheté sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#765Ethiopie
Twee te herstellen halssnoeren van Venetiaans, Boheems en Europees glas met zeven hangers van been. Gedragen door de medicijn man. Aangekocht in 1985 ter plaatse.
Deux colliers de chaman à réparer en verre de Venise, Bohème et Europe à sept pendentifs en os. Achetés sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#600Ethiopie
Vijf verschillende koptische kruisen van 10 ‰ zilver één met lederen ketting. Ter plaatse aangekocht in 1986.
Cinq croix coptes en “argent” 10‰, une à la corde en cuir. Achetées sur place en 1986.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#630Ethiopie
Een vruchtbaarheidshalssnoer, een speld en zes verschillende hangers van 10 ‰ zilver. Ter plaatse aangekocht in 1986.
Collier de fertilité, épingle et six différents pendentifs en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1986.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#710Ethiopie
Een groot lot verschillende amuletten, oorhangers, koptische kruisen e.a. van 10 ‰ zilver. Ter plaatse in 1985 aangekocht.
Grand lot d’amulettes, de boucles d’oreilles, de croix coptes e.a. en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#685Ethiopie
Een halssnoer van Venetiaans, Boheems en Europees glas met twee hangers van been. Gedragen door de medicijnman. Aangekocht in 1985 ter plaatse.
Collier de chaman en verre vénitien, de Bohème, européen à deux pendentifs en os. Acheté sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#725Ethiopie
Een groot lot verschillende amuletten van 10 ‰ zilver. Ter plaatse in 1985 aangekocht.
Grand lot d’amulettes en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#655Ethiopie
Twee verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht in 1985.
Deux différents colliers en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#670Ethiopie
Twee verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht in 1985.
Deux colliers en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#735Ethiopie
Zeventien verschillende oorhangers van 10 ‰ zilver. Ter plaatse aangekocht in 1986.
Dix-sept différentes boucles d’oreilles en “argent” 10‰. Achetées sur place en 1986.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#795Ethiopie
Een halssnoer en vier armbanden van verzilverd metaal. Ter plaatse aangekocht in 1984.
Collier et quatre bracelets en métal argenté. Acheté sur place en 1984.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#585Ethiopie
Twee verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht in 1986.
Deux différents colliers en “argent” 10‰. Acheté sur place en 1986.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#700Ethiopie
Drie verschillende munten waarvan één “Maria Theresia” van zilver en één met ketting van koord en zilver 10 ‰.
Trois différentes pièces de monnaie, dont une “Marie-Thérèse” en argent et une en “argent” 10‰ suspendue à une corde.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#625Ethiopie
Een zilveren ketting met hanger ter plaatse aangekocht in 1985.
Chaîne en argent et pendentif. Achetés sur place en 1985.No longer availableDim. 108,45 gEstimate: € 60/100
Similar lots by type
-
#282Fritz GrebePeriod: 1851-1924
“Herder met schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Berger et moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1137
Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Réplique en acajou d’un pièce de maîtrise en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/220 -
#743
Een oude barometer.
Ancien baromètre.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 20/30 -
#1080
Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#203Erard, Paris
Een palissanderhouten kwartvleugelpiano. Begin XXste eeuw.
Piano quart queue en palissandre. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 2000/3000 -
#390Festina
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1078May ClaerhoutPeriod: 1939-2016
“Moeder is daar”. Een grote wandgroep van meerkleurig aardewerk. Kleine restauratie. Gesigneerd rechtsonder.
“Moeder is daar”. Grand groupe en faïence polychrome. Petite restauration. Signé en bas à droite.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 100/150 -
#335
Lot decoraties, medailles e.d. Leopoldsorde, Arbeid (1e en 2e klas, meerdere), Laureaat van de Arbeid brons, zilver en goud, gouden palmen, herinneringsmedaille 40-45, gewapende weerstand 40-45, Albert I, 25 jaar enz.
Lot de décorations et de médailles dont: Ordre de Léopold (1e et 2e classe, plusieurs), Lauréat du Travail en bronze, argent et or, palmes d’or, médaille commémorative 40-45, résistance armée 40-45, Albert I, 25 ans etc.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#1136
Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.
Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 460/480 -
#1132SBS Solingen
Een verguld bestek in koffer. Compleet voor twaalf personen.
Coffre à couverts dorés. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#1139
Een replica van een meesterstuk van deels zwartgelakt mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.
Pièce de maîtrise en acajou formant un escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 150/180 -
#385Tommy Hilfiger
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1121
Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een decor van verscheidene vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200/300 -
#1107Val Saint-Lambert
Glasservies model Esneux taillé. 12 water, 11 witte, 11 rode wijn, 10 champagnecoupes, 11 likeurglaasjes. 55 stuks totaal.
Service de verres, modèle Esneux en crital taillé. 12 verres à eau, 11 à vin blanc, 11 à vin rouge, 10 coupes à champagne, 11 gouttes, 55 pièces en total.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#375Swatch
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#748
Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#284
“Winterpret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#320Dupont
Een aansteker van Chinese lak in origineel etui.
Briquet en laque de Chine dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#980
Een Engels mahoniehouten bureau met twee ladenblokken en een kalfslederen blad.
Bureau anglais en acajou à deux caissons aux tiroirs et à tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#1106
Een vierdelige paravent met houten kralen.
Paravent à quatre vantaux aux perles de bois.No longer availableDim. h: 137 cmEstimate: € 50/80 -
#370
Zes zakhorloges. Eén kleine sleutelhorloge met geguillocheerde kast en vijf remontoirs waarvan een met kast gemerkt 800‰ (werk geblokkeerd), één met mooie gegraveerde zilveren kast van het merk Longines, een dameshorloge gegraveerd zilver en gedreven koper, één van gedeeltelijk verguld zilver en met een geschilderd bloemenmotief op de wijzerplaat, achteraan versierd met een gegraveerd paard en een Roskopf Chemin de Fer met gedreven kast.
Six montres de gousset. Dont une petite montre à clé à boîtier guilloché et cinq remontoirs dont une à boîtier en argent 800‰ (mouvement bloqué), une à boîtier en argent joliment gravé de la marque Longines, une montre de dame en argent gravé et cuivre repoussé, une en argent partiellement doré et à motif de fleurs peintes à la main sur le cadran, le verso décoré d’un cheval gravé et une Roskopf Chemin de Fer à boîtier repoussé.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#1098
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#983
Een salon in Lodewijk XV-stijl bestaande uit twee stoelen, een canapé en een ronde tafel.
Salon de style Louis XV comprenant deux chaises, un canapé et une table ronde.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#380Festina
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Eau résistante.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#910Stein
Een bierpul van steengoed met tinnen deksel. Jugendstilversiering in bruin, beige en blauw. Onderaan gemerkt Goebel, Merkelbach Manufaktur, Salzglasur en genummerd.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 20/25 -
#746
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 516 x 86 cmEstimate: € 100/120 -
#837
Een serveerwagen van messing en hout.
Table de service en laiton et bois. Sur roulettes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#926
Een sobere eikenhouten tweedeursgarderobe met drie laden onderaan. XIXe eeuw.
Garde-robe rustique à deux portes en chêne à trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 180/240 -
#724Renaat Van Dessel
“Bootwrak bij laag water in Bretagne”. Litho. Gesigneerd en genummerd 19/50 buiten de plaat.
“Epave de bateau à marrée basse en Bretagne”. Litho. Signée et numérotée 19/50 hors planche.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 30/50 -
#820
Een paar driehoekige armstoelen van gesculpteerd eikenhout.
Paire de fauteuils triangulaires en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#457
Een houten paardje, met koper bezet en versierd met belletjes. XIXe eeuw. Oortjes manco.
Petit cheval en bois incrusté de cuivre et orné de petites cloches. XIXe siècle. Les oreilles manquent.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#1086
Een lot van drie verschillende armstoelen, waarbij twee met gevlochten rieten zit en één met riet.
Lot de trois différents fauteuils dont deux aux sièges cannées et un en osier. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#560
Drie halssnoeren van verschillende half edelstenen waaronder turkoois, aventurijn. e.a.
Trois colliers de différentes pierres semi-précieuses. Dont turquoise, avonturine e.a.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#379
Een lot van twee vaasjes en twee kannetjes van blauw opaalglas, waarvan één met een handgeschilderd decor van kinderen.
Lot de deux petits vases et deux verseuses en opaline bleue dont un peint à la main à décor d’enfants.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#645
Een halssnoer van ruwe stokjes bloedkoraal zonder slot.
Collier de pièces de corail rouge sans fermoir.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#154R Beker
“Hoeve aan het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Ferme au bord de l’eau”. Huile sur toile. Signée. Vers 1900.No longer availableDim. 46 x 33 cm.Estimate: € 60/100