#191Een Delfts blauw-witte knobbelvaas. Eind 18e eeuw.
#114Pieter Gorus“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#283Lladro‘Best Friend’, een Lladro beeld, modelnummer 07620 in originele verpakking.
'Best Friend', a Lladro figurine, model number 07620 in original packaging.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#593Paul SerstéEen terracotta beeld van een meisje, getekend P. Sersté.
#507Een manbetu snaarinstrument. Kongo.
#342“Collage met roze achtergrond.” Collage op papier. Lijst beschadigd.
#70Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 2.50 ct in total.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#568Een houten Buddha beeld op sokkel, beide getekend.
#264Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Winterzicht met hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
"Winter scene with farmhouse on the heath", oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 26 x b 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#176Een eikenhouten tweedeurs garderobe. XIXe eeuw.
#497Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
A wooden sculpture of a kneeling woman. Congo.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 60 / 100