#159Hendrik Van de Sande Bakhuyzen“Uitgebreid landschap met een jong hoogstammig bos en een poel links, wandelaars op een pad en een dorp in de verte”. Olieverf op doek (herdoekt). Oude toeschrijving achteraan en sporen van handtekening rechtsonder.
"Extensive landscape with a young stand of tall trees and a pond on the left, walkers on a path and a village in the distance. Oil on canvas (re-lined). Old attribution on the back and traces of a signature in the lower right."No longer availableDim. 66 x 85 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#70Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 2.50 ct in total.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#555“Aquarelle Chinoise”. Een aquarel op papier met Oosters tafereel.
#490Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with a solitaire of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 300 / 400 -
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#282“Boerentafereel met de verschijning van Christus.” Gravure, niet gesigneerd, vermoedelijk Jakob Smits.
#330Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten in strikvorm met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een goudkleurige parel.
An 18k white gold ring set with bow-shaped diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. and a gold-colored pearl.No longer availableDim. 6,30 g Ø 1 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#577Een lot van HO-spoor wagons en toebehoren, 6 Märklin, 5 Lima, 3 Roco, 1 Jouef, 2 vrachtwagens en Merten figuurtjes.
A lot of HO-scale train cars and accessories, 6 Marklin, 5 Lima, 3 Roco, 1 Jouef, 2 trucks, and Merten figurines.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
"A pair of baroque interiors." Pastel. Signed.No longer availableDim. 25,5 x 35,5cmEstimate: € 80 / 120