#247Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa. Kleine schilferschade aan zijde.
#56Een massief eiken koffer met ijzeren beslag.
#13Lladro‘May Flowers’, een Lladro beeldje, modelnummer 5467 in originele verpakking.
'May Flowers', a Lladro figurine, model number 5467 in original packaging.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#218Schönborner BleikristallEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
#87‘Het jonge vissertje’, een bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening.
"The young fisherman", a bronze statue on a marble base, bears a signature.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#537Een paar aardewerken rode en grijze balusters.
#329‘De verleiding’, gemengde techniek op papier met grijze passepartout in vergulde kader.
#478Een bronzen groep muzikanten. Senegal.
#583Een grote schotel in geglazuurd aardewerk.
#317Een zamakken beeld van een man met een wild paard op een houten sokkel.
#212Theo VerstrekenPeriod: 1882 - 1961“Vlaams Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Flemish Winter Landscape". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 38 x 47,5cmEstimate: € 100 / 120 -
#88The BijouEen Duitse houten organette met 5 geperforeerde draaischijven. Gemerkt “The Bijou”, made in Germany.
A German wooden organette with 5 perforated turning discs. Marked "The Bijou", made in Germany.No longer availableDim. 15 x 23 x 23cmEstimate: € 200 / 300