#531Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.
#406Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
#129Frans De Bruyn“Boswegel met hooimijten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Wood path with hey stacks" translates to "Forest path with haystacks". It is a painting in oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 76cmEstimate: € 200 / 400 -
#191Een Delfts blauw-witte knobbelvaas. Eind 18e eeuw.
#518Een Chinees juwelenkistje van hout met jade inleg en bronzen elementen.
A Chinese jewelry box made of wood with jade inlay and bronze elements.No longer availableDim. 28 x 18,5 x 15 cmEstimate: € 120 / 150 -
#45Een antieke paspop met linnen bekleding, staande op 3-potig houten staander.
#236Een houten vitrinekast met glazen schuifraam en 2 verdiepen en koperen beslag.
A wooden display cabinet with a sliding glass front and 2 shelves, adorned with copper fittings.No longer availableDim. 120 x 100 x 42 cmEstimate: € 120 / 180 -
#328Een set van 4 Chinese kommetjes met een bloemdecor en opschriften, onderaan gemerkt.
#70Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 2.50 ct in total.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#448Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
#467Een fetisjbeeld met spijkers. Kongo.
#37Royal CopenhagenEen lot porseleinen jaarbordjes, onderaan gemerkt Royal Copenhagen.
A set of porcelain yearly plates, marked Royal Copenhagen at the bottom.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40 / 60