#449Een lot van 2 zijde Perzisch handgeknoopte tapijten.
#575Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#347Een lot 2 sierstukken met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.
#489Een moderne schildersezel in beukenhout.
#549Een polychroom houten masker. West-Afrika.
A polychrome wooden mask. West Africa.No longer availableDim. 50 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#461Een houten masker. Gabon.
A wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#104Rik SchaepherdersPeriod: 1863-1949‘Op het veld’, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd Rik Schaepherders.
#422Walter Vilain“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#524Frans HensPeriod: 1856 - 1928“Zeilboten in de branding.” Ets genummerd 14/30 binnen en buiten de plaat gesigneerd. Met provenance detaillering achteraan.
"Sailboats in the surf." Etching numbered 14/30, signed inside and outside the plate. With detailed provenance provided at the back.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#534S. Audenaert“Stilleven met druiven en sinaasappel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1981.
"Still Life with Grapes and Orange". Oil on canvas. Signed and dated 1981.No longer availableDim. 28,5 x38cmEstimate: € 100 / 120 -
#421Een masker met zwart patina. Mali.
A mask with black patina. Mali.No longer availableDim. 31 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#170Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,85 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.85 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.16 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 2500 / 2700