#522Fred BervoetsEen affiche met vermoedelijk een figuur in potlood door Fred Bervoets.
#308Een gesculpeteerd eikenhouten kistje.
An oak wood carved box.No longer availableDim. 40x40x18 cmEstimate: € 20 / 40 -
A set of cutlery in four drawers for 12 people, including 12 cutlery mats. Only one sugar spoon is missing.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200 -
#133DelvauxEen grote lederen bruine handtas. Gemerkt.
A large brown leather handbag. Marked.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 600 / 700 -
#271Mouzin Lecat Boch Frères KeramisEen lot blauw-wit porselein bestaande uit 2 borden gemerkt Mouzin Lecat & Cie - Nimy en terrine gemerkt Boch Frères Keramis 1855.
#357Een Chinese handbeschilderde terrine in 3 delen.
#57Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
#239Edward Kuczynski2 gravures, Torun en Gdynia, beide gesigneerd buite de plaat, ‘Edward Kuczynski’.
#374Rik PootPeriod: 1924-2007“Bloeddonor”. Een litho op papier, gesigneerd en genummerd 40/50. Gedateerd 1988. Label verso met opschrift.
#491Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#24Een lot van 4 miniatuur schilderijtjes, 3 van een dame en 1 van een koppel.
A lot of 4 miniature paintings, 3 of a lady and 1 of a couple.No longer availableDim. h 16 x b 14 cmEstimate: € 40 / 60