#366Een massief eiken koffer met bol deksel en metalen beslag.
#307Yuzhmash USSR“Yuzhmash” Een vintage space-age nachtlamp. Gemaakt ter herinnering aan de eerste ruimtevlucht. Punt aan vleugel raket afgebroken.
"Yuzhmash" A vintage space-age night lamp. Made in commemoration of the first space flight. Tip of wing rocket broken off.No longer availableDim. 40 x Ø14cmEstimate: € 60 / 90 -
#163SarreguéminesEen jardinière van Frans aardewerk, meerkleurig versierd met saterhoofden en met een bloem- en plantendecor in reliëf. Gemerkt Sarreguémines, schilfertje aan de rand. Met bijgevoegd piëdestal in meerkleurig aardewerk met planten decor en vogel in het reliëf.
A jardinière made of French earthenware, multicolored decorated with satyr heads and a floral and plant decor in relief. Marked Sarreguémines, small chip on the edge. Comes with assorted pedestal made of multicolored earthenware with plant decor and bird in relief.No longer availableDim. 104 x 47cmEstimate: € 150 / 200 -
#284Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.V. Beeldje van het Vleeshuis.” Gravure, genummerd 34/150 Gesigneerd buiten de plaat.
#509“Heidezicht met wegel”. Een schilderij, olieverf op doek.
#196Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.
#300Een 18 kt geelgouden ring bezet met een Tahiti parel.
An 18 kt yellow gold ring set with a Tahitian pearl.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 200 / 250 -
#93Lladro Society‘A Wish Come True’, een Lladro beeld, modelnummer 07676 in originele verpakking.
"A Wish Come True", a Lladro figurine, model number 07676 in original packaging.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#524Frans HensPeriod: 1856 - 1928“Zeilboten in de branding.” Ets genummerd 14/30 binnen en buiten de plaat gesigneerd. Met provenance detaillering achteraan.
"Sailboats in the surf." Etching numbered 14/30, signed inside and outside the plate. With detailed provenance provided at the back.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#503PhilipsEen vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.