#409Émile Louis Foubert“Naaktportret”. Een lot van 2 tekeningen op papier. Onderaan gesigneerd EM Foubert ‘80.
#381Een bronzen beeld van een Geisha met snaarinstrument.
#168Een zilveren handtasje in filigraanwerk. Gemerkt 800‰.
#270Een 18 k witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18k white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 8,75 gEstimate: € 700 / 800 -
#239Edward Kuczynski2 gravures, Torun en Gdynia, beide gesigneerd buite de plaat, ‘Edward Kuczynski’.
#214Een lot zilver waaronder een mandje, een pollepel en een sauslepel, alledrie met Nederlandse keuren en nog 2 sigarettenkokers en een servetring met de naam Bertus.
#312“Venascle.” Litho, genummerd 5/60.
"Venascle." Lithograph, numbered 5/60.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
A lot of silver, consisting of two bowls and a sugar spoon, and two napkin rings in matching box.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 80 / 120