#559Wanddecoratie in multiplex met verhoogde elementen in hout. Achteraan genummerd.
Wall decoration in plywood with raised wooden elements. Numbered at the back.No longer availableDim. h 47 x b 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#481Een houten beeld van een vrouw. Kongo.
#593Paul SerstéEen terracotta beeld van een meisje, getekend P. Sersté.
#326Een serveerwagentje met 2 deurtjes en geslepen glas, ca 1900.
#48Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met rood in de massa.
A cut crystal vase with red in the glass.No longer availableDim. 15cmEstimate: € 80 / 100 -
#98Een grote geslepen kristallen schaal met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
A large cut crystal bowl with blue in the glass. Marked and signed.No longer availableDim. 44 x 26cmEstimate: € 80 / 120 -
#570Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een robijn +- 0,20 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.20 ct. in total, and a ruby weighing approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 500 / 600 -
#427Een polychroom vogelmasker. Ivoorkust.
#5Sellmann, WeidenEen gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Consisting of 12 cups, 12 saucers, 12 dinner plates, 12 soup bowls, a tureen, a gravy boat, 12 dessert plates, a coffee pot, a milk jug, and a sugar bowl. Marked on the bottom. Mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#358Een Chinees handbeschilderd dekselvaasje.
A Chinese hand-painted lidded vase.No longer availableDim. h 11 x Ø 12.45 cmEstimate: € 25 / 50