#261
Groot houten vrouwelijk voorouderbeeld. Chokwe (Nigeria).
Une grande tête féminine d’ancêtre. Chokwe, Niger.No longer availableDim. H. 111 cmEstimate: € 100/150 -
#177Davidoff
Een ebbenhouten humidor, model Century Macassar.
#473
Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde Mexicaanse wandversiering in de vorm van een vogel.
Une décoration mexicaine en bois polychrome en forme d’oiseau.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30/40 -
#428
#63
Groot Italiaans aardewerken tafelstuk naar barok voorbeeld. Hersteld.
#544Maurice De Vries
“Desolaat landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘69.
”Paysage désolé”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#174
“Landschap”. Aquarel op papier. Gedateerd 1868.
#163
Een lot van 4 atlaskaarten van Europa gedateerd 1590 en één 1587. Met de hand ingekleurd.
#426
Rechthoekig salontafeltje met voluutpoten en marmeren blad. Engels stijl.
#650
Een tafeltje met twee laden in art-decostijl.
#134
“Herfstdreef.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Allée automnale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 40/60 -
#659Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.