#356
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#636
#586Heriz
#346
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#766
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#336Malayer
#616Indo-Heriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#386
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#376
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#646Hereke
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#676
#656Amanaban
#756
Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
#726
Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#366
Een handgekoopt Afghaans wollen karpet.
#476
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine nouée main.No longer availableDim. 163 x 94 cmEstimate: € 50/80
#387
“Kriegsalbum”. Een Duitse uitgave uit de Eerste Wereldoorlog.
”Kriegsalbum”. Une parution allemande de la Première Guerre Mondiale.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#335
#200
#484
#423
#466
Twee handgeknoopte wollen Morikarpetten.
#465
Een 18 karaats wit gouden Amerikaanse trouwring bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,21 ct.
Alliance américaine en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,21 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 250/35 -
#48
Een paar siervazen op voet van Brussels/Frans porselein. XIXe eeuw.
Une paire de vases sur pied en porcelaine de Bruxelles/France. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30/50 -
#42
Een plantenstaander van steengoed, versierd met een meerkleurig reliëfdecor.
#2Val St. Lambert
Een kleurloos kristallen geslepen vaas. Gemerkt onderaan.
#751
#154Auguste MusinPeriod: 1852 - 1923
“Uitvarende vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche quittant le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 1400/1800