#636Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#376Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#366Een handgekoopt Afghaans wollen karpet.
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#386Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#336MalayerEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#726Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#586HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#346Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#476Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#656AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#616Indo-HerizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#646HerekeEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#356Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#756Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
Deux petits tapis en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 70 en 90 x 75 cmEstimate: € 40 / 50
#525LancoEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met roestvrij stalen polsband.
#85MarvinEen 18 karaats geel gouden horloge met geel gouden polsband.
#723Een lot borden met blauw-witte decors, waarbij vier Chinese van porselein en een Europees van aardewerk. (Laatste met barst).
Un lot d’assiettes , décors bleu sur blanc, dont quatre en porcelaine de Chine et en faïence d’Europe. Une avec éclat.No longer availableDim. Ø: 23 - 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#157Een houten tuinbank.
#500JuveniaEen 18 karaats geel gouden horloge met geel gouden polsband.
#105Een 18 karaats wit en geel gouden gegraveerde slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bracelet d’esclave en or gravé blanc et jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 34,52Estimate: € 800 / 1000 -
#462LiebigEen gemengd lot Chromo’s en postkaarten.
Un lot de Chromos et de cartes postales.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#562Frans Minaert“Kruiden”. Een bibliofiele uitgave van 25 gravures met tekst van Hubert van Herrewegen. Allen gesigneerd buiten de plaat en genummerd op 30 exemplaren.
”Herbes”. Une parution de 25 gravures et texte par Hubert van Herrewegen. Tous signées et numérotées sur 30 exemplaires.No longer availableDim. 81 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#280Een 18 karaats geel gouden hanger met bijpassende oorbellen bezet met een diamant van ± 0,65 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct et paire de boucles d’oreilles assorties sertis d’un diamant de ± 0,65 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 8,76 gEstimate: € 800 / 1000 -
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,40 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,19 ct.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 800 / 1000