#697AlessiEen rond witmetalen schotel. Gemerkt.
#587G. Thomas, ParisEen kleine wereldbol op zwartgelakte houten voet. Gemerkt.
#249Een rechthoekige wandspiegel in verguld houten lijst.
#59Van Os“Stier”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening. XIXe eeuw.
Taureau. Aquarelle sur papier. XIXème siècle. Porte une signature.No longer availableDim. 18 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +-0,38 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 250 / 300 -
#553Een crapaudzetel met blauwe bekleding.
#698Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
#403Van De VeldeEen aardewerken sierbord met blauw glazuur. Onderaan gesigneerd.
Une assiette décorative en céramique à glaçure bleue. Signée en bas.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 50 / 70 -
#70BuchererEen 18 K witgouden dameshorloge met 18 K witgouden polsband.
#277Twee groepjes van meekleurig porselein met vergulde details.
#276Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. 73 x 110 x 90 cmEstimate: € 80 / 120