#698Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#688Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
#699Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#700Een handgeknoopt Indisch wollen tapijtje.
#656Een handgeknoopt zijden kleedje.
#566Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#506GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Eerste kwaliteit, 1.000.000 knopen per vierkante meter.
#456HerekeEen handgeknoopt zijden tapijtje.
#694Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 366 x 274 cmEstimate: € 150 / 200
#657BacaratEen lot kleurloos en deels gesatineerd glas, bestaande uit een vaas op voetstuk, versierd met pegels, een tazza, schoteltjes, twee bonbonnières en kaarsenhouders (enkele schilfers).
Lot de verre incolore et en partie satiné, composé d'un vase sur piédouche, à décor de pendeloques, d'une tazza, de soucoupes, de deux bonbonnières et de bougeoirs (quelques éclats).No longer availableDim. Ø: 13-19 cmH: 11-27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#529Aug. MertensPeriod: 1908-1993“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1956.
#587Een grote porseleinen schotel met een reliëfdecor van narcissen.
#49Een handgeschilderd miniatuur damesportret in benen lijstje. Frankrijk, Omstreeks 1830.
#97“Hertenbok en jachthond”. Een art deco groep van gepatineerd brons op sokkel van onyx .
#396Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIII de eeuw.
#24Fredy DesmetPeriod: 1880-1968“Dans le Morbihan” (25 x 33 cm), “Pins Parasol” (17 x 24 cm), “Caféterras” (26 x 35 cm). Drie tekeningen met houtskool, inkt en gouache. Alle gesigneerd.
« Dans le Morbihan » (25 x 33 cm), « Pins Parasol » (17 x 24 cm), « Café Terrasse » (26 x 35 cm). Trois dessins au fusain, encre et gouache. Tous signés.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#93Een antiek Russisch icoon met verzilverde riza.
#75Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
"La Fuite en Egypte" & "Femme au rouet". Deux dessins au crayon sur papier. Les deux signés et le premier daté de 1918.No longer availableDim. 27x22 cmEstimate: € 50 / 70