Similar lots by type
-
#506Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Eerste kwaliteit, 1.000.000 knopen per vierkante meter.
Un tapis persan en soie noué à la main. Première qualité, 1 000 000 nœuds par mètre carré.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 4000/8000 -
#692
Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
Un tapis de laine arménienne noué à la main.No longer availableDim. 280 x 340 cmEstimate: € 120/200 -
#416
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.
Un tapis persan en soie noué à la main avec une scène de chasse dans le décor.No longer availableDim. 160 x 106 cmEstimate: € 200/250 -
#656
Een handgeknoopt zijden kleedje.
Une carpette en soie nouée à la main.No longer availableDim. 137 x 68 cmEstimate: € 120/200 -
#698
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine, noué à la main.No longer availableDim. 190 x 200 cmEstimate: € 300/500 -
#700
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijtje.
Carpette indienne en laine, nouée à la main.No longer availableDim. 130 x 88 cmEstimate: € 40/50 -
#691
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met decor van bloeiende struiken en dieren.
Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor d'arbustes à fleurs et d'animaux.No longer availableDim. 183 x 123 cmEstimate: € 50/70 -
#688
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 156 x 98 & 70 x 52 cmEstimate: € 30/50 -
#694
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 366 x 274 cmEstimate: € 150/200 -
#699
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main avec un motif Bocchara.No longer availableDim. 305 x 222 cmEstimate: € 200/300 -
#436
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. met in het decor een bloeiende boom met vogels.
Un tapis de laine persan noué à la main. avec un arbre fleuri avec des oiseaux dans le décor.No longer availableDim. 190 x 120 cmEstimate: € 140/180 -
#566
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 255 x 210 cmEstimate: € 120/200 -
#456Hereke
Een handgeknoopt zijden tapijtje.
Un tapis d’Orient en soie noué à la main.No longer availableDim. 185x120 cmEstimate: € 800/1200
Other lots in this auction
-
#496Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#259Roelof
“Vaas met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase aux Fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 25/35 -
#458
“Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
"Berger". Sculpture en régule patiné marron sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 46,5 cmEstimate: € 180/200 -
#576
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 245 x 168 cmEstimate: € 100/160 -
#554Leonor Fini
“Meisje met kat”. Zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
“Fille et chat”. Sérigraphie. Signée hors planche.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#616
Een rechthoekige eettafel met vier gedraaide poten met vernauwingen.
Une table à manger rectangulaire avec quatre pieds tournés avec des étranglements.No longer availableDim. 78 x 148 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#588
Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.
Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/100 -
#97
“Hertenbok en jachthond”. Een art deco groep van gepatineerd brons op sokkel van onyx .
« Chevreuil et chien de chasse ». Un groupe art déco en bronze patiné sur un socle en onyx.No longer availableDim. b: 72 cmEstimate: € 100/120 -
#180
Een 18 K witgouden trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une alliance en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 600/700 -
#622David Hemadaze
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1991.
"Composition". Huile sur toile. Signée et datée 1991 au dos.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 60/80 -
#52Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Trekpaarden”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Chevaux de trait". Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#517
Een bord van veelkleurig Chinees porselein met Canton decor. Verguld bronzen montuur en voetstuk met rankenmotief.
Une assiette en porcelaine de Chine multicolore à décor de Canton. Monture et socle en bronze doré à motif de vrilles.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 200/300