#690Een lot van drie kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#680Twee kleine Pakistaanse wollen karpetjes.
#445Een paar kleine handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
#555Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje met geometrische motieven.
#630Een handgeknoopt wandkleedje met een romantische scène.
#435Een handgeknoopt Perzisch zijden karpetje.
#455Een handgeknoopt Perzisch zijden kleedje met bloemendecor.
#665Een handgeknoopte wollen kelim.
#610Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
#465Een handgeknoopt Perzisch zijden kleed met bloemen in het decor.
#645Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#565Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#585Een handgeknoopt Pakistaans wollen Bochara-karpetje.
#695Een handgeknoopt wollen kleed. Slijtage.
#605Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#700Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
#560Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#595Een lot van een ovaal en twee rechthoekige Chinese wollen karpetjes.
#635Een geweven rond vloerkleed met rozendecor.
#538Indo-BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#515Een Perzisch gemerceriseerd katoenen karpetje. Slijtage.
Un tapis persan en coton mercerisé. Usures.No longer availableDim. 204 x 135 cmEstimate: € 25 / 35
#153Delvaux“Mousson”. Handtas in donkerbruin leder, groot model.
#651Pilot“Major Maestro”. Een oude lampenradio in bakelieten kast. 1946.
#126Een tweeledige Bretoense kast, rijkelijk versierd met gesculpteerde versieringen en gedraaide spijltjes. De twee paneeldeuren met boeren- en ambachtstaferelen.
Un cabinet breton en deux parties, richement décoré de décors sculptés et de barres torsadées. Les deux portes à panneaux avec scènes paysannes et artisanales.No longer availableDim. 195 x 85 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#217Lot bestaande uit een tinnen horlogestaander en drie zwaar beschadigde zilveren zakhorloges, een vaas met sterlingzilveren houder in bladmotief (glas gebroken), een Turks verzilverd schoteltje, een lot munten (2 zilveren dollars van 1921, 10 stuks van 20 BEF met Albert I en Leopold III, 680/1000 zilver, 1 x 5 SFR en een munt met hanger), een ronde en een vierkante poederdoos, geguillocheerd, zonder merken, 2 overwegend zilveren vingerhoeden, 6 diverse pillendoosjes, waarvan 1 gemerkt Hermès, Par(..)
Lot composé d'un support de montre en étain et de trois montres de poche en argent très abîmées, un vase avec porte feuille en argent massif (verre cassé), une soucoupe turque en métal argenté, un lot de pièces (2 dollars en argent de 1921, 10 pièces de 20 BEF avec Albert Ier et Léopold III, argent 680/1000, 1 x 5 SFR et une pièce avec pendentif), une poudrière ronde et une carrée, guillochées, sans marques, 2 dés à coudre principalement en argent, 6 divers piluliers, dont 1 marqué Hermès, Paris(..)No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#272Fr. Luyckx“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#385Capodimonte“De hoefsmid”. Een groep van Italiaans biscuit op porseleinen voetstuk. Gemerkt en gesigneerd ‘M. Lozy’.
Le maréchal-ferrant. Un groupe de biscuits italiens sur un socle en porcelaine. Marqué et signé 'M. Lozy'.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 140 -
#381Willy Boller. “Hokusaï, un Maître de l’Estampe Japonaise”. La Guilde du Livre, Lausanne 1955. Genummerd 7073/11000. 86 afbeeldingen kleur en zwart-wit.
Willy Boller. Hokusaï un maître de l’estampe japonaise. La Guilde du Livre, Lausanne 1955. Numéroté 7073/11000. 86 illustrations en couleurs et en noir et blanc.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#349Een lot van drie zeeschelpen.
Un lot de trois coquillages.No longer availableDim. l: 13 - 20 cmEstimate: € 30 / 40