Similar lots by type
-
#531Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 202 x 132 cmEstimate: € 100 / 150 -
#517GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Eerste kwaliteit, 1.000.000 knopen per vierkante meter.
Un tapis persan en soie noué à la main. Première qualité, 1 000 000 nœuds par mètre carré.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 4000 / 8000 -
#552Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 40 / 60 -
#483Een geborduurd Kasjmier tafelkleedje met een botehmotief rond een centraal medaillon. Iran, omstreeks 1900.
Une nappe en cachemire brodée d'un motif boteh autour d'un médaillon central. Iran, vers 1900.No longer availableDim. 120 x 92 cmEstimate: € 350 / 400 -
#446KelimEen lange strook tentboord met geometrisch motief. Iran, begin XXste eeuw.
Une longue bande de bordure de tente avec un motif géométrique. Iran, début du 20e siècle.No longer availableDim. ca 25 m x 29 cmEstimate: € 400 / 600 -
#546Saga de Serge LesageEen hedendaags wollen tapijt, tekening ‘Sevres’ abrikoos - groen.
Un tapis contemporain en laine, dessin 'Sèvres' abricot - vert.No longer availableDim. 240 x 170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#536Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine, noué à la main.No longer availableDim. 190 x 200 cmEstimate: € 300 / 500 -
#526Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main avec un motif Bocchara.No longer availableDim. 305 x 222 cmEstimate: € 200 / 300 -
#533Een Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine.No longer availableDim. 340 x 250 cmEstimate: € 250 / 350
Other lots in this auction
-
#613Chinees porseleinen potten, waarvan bij 1 deksel ontbreekt, alsook beschadiging bodem. Tafereel met 4 dames, en tafereel vogel op tak.
Pots en porcelaine de Chine, dont 1 couvercle manque, ainsi que des dommages au fond. Scène avec 4 dames, et scène d'un oiseau sur une branche.No longer availableDim. h31cm x b22cmEstimate: € 40 / 60 -
#386Een Chinees hardhouten sokkel met marmeren blad.
Un socle en bois dur chinois avec dessus en marbre.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#384“Dame met hinde.” Tangka op papier.
“Dame à la biche”. tangka sur papier.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 35 / 50 -
#681Een houten voetstoofje met metalen handvat.
Un chauffe-pieds en bois avec une poignée en métal.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#638Een Burmese polychroom houten masker.
Masque birman en bois polychrome.No longer availableDim. h 28 cm x 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#358Goebel“Globetrotter.” Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 79. Onderaan gemerkt. Gaaf.
"Globe-trotter." Une figurine de biscuit multicolore de la série MI Hummel. non. 79. Marqué en bas. Intacte.No longer availableDim. h 12,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#129Emiel De LendtdeckerPeriod: 1901-1990Dorpskern in sneeuwlandschap, olieverf op doek, gesigneerd.
Centre du village dans un paysage enneigé, huile sur toile, signée.No longer availableDim. h87cm x b103cmEstimate: € 100 / 150 -
#67Een lot tinnen kannen, kroezen en maatbekertjes. Vijf tinnen tankards, de kleinste met Victoriaans waarmerk, de grootste gemerkt Watts & Harton. Drie maatbekertjes. Drie kannetjes, één met Victoriaans waarmerk. Een potje. Een Engelse kan, onderaan gemerkt.
Lot de pichets en étain, chopes et tasses à mesurer. Cinq chopes en étain, la plus petite poinçonnée victorienne, la plus grande marquée Watts & Harton. Trois tasses à mesurer. Trois cruches, une avec poinçon victorien. Un petit pot. Une cruche anglaise, marquée sur le fond.No longer availableDim. H: 5-16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#568Pathé-BabyFilmprojector “Pathé Baby” in houten omkasting, met documentatie.
Projecteur de film "Pathé Baby" dans un boîtier en bois, avec documentation.No longer availableDim. h35 x 30 x 30cmEstimate: € 80 / 120 -
#416Een lage gebeeldhouwd hardhouten tafel met zes stoeltjes. Het blad versierd met een uitgestoken krijgsscène onder glas.
Une table basse en bois dur sculpté avec six chaises. La tablette décorée d'une scène de guerre sculptée sous verre.No longer availableDim. Tafel H: 52 cmStoel H: 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#46Engels bijzetmeubel. Mahonie hout. Lade onderaan, lichte gebruikssporen.
Meuble d'appoint anglais. Bois d'acajou. Tiroir en bas, légers signes d'utilisation.No longer availableDim. h57cm x b45cm x d45cmEstimate: € 50 / 80 -
#105Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,90 ct.No longer availableDim. 8,66 gEstimate: € 800 / 900

