Similar lots by type
-
#493KashanEen handgeknoopte wollen loper.
Un couloir de laine noué à la main.No longer availableDim. 103 x 398 cmEstimate: € 100 / 120 -
#596Twee Tibetaanse wollen tapijtjes.
Deux tapis tibétains en laine.No longer availableDim. 195 x 91 cmEstimate: € 30 / 40 -
#396Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een decor van bloemen en vogels.
Carpette murale en soie nouée à décor de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. 83 x 59 cmEstimate: € 100 / 140 -
#446Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 202 x 133 cmEstimate: € 40 / 60 -
#566Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
Carpette indienne en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 138 cmEstimate: € 60 / 80 -
#486Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 206 x 142 cmEstimate: € 120 / 200 -
#495Een klein handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un petit tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 153 x 94 cmEstimate: € 50 / 80 -
#416Een handgeknoopt Oosters wollen vloerkleedje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 205 x 115 cmEstimate: € 40 / 50 -
#456Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 255 x 154 cmEstimate: € 80 / 120 -
#556Een Pakistaans wollen Morikarpet.
Une carpette Mori en laine.No longer availableDim. 294 x 185 cmEstimate: € 80 / 120 -
#476Een XIXe eeuws Aubusson tapijt met decor van bloemenguirlandes, kwispels en palmtakken. Enkele scheuren en beschadigingen. Te restaureren
Un tapis Aubusson du XIXe siècle avec des guirlandes florales, des wags et des branches de palmier. Quelques fissures et dommages. A restaurerNo longer availableDim. 343 x 503 cmEstimate: € 300 / 500 -
#526NaïnEen handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.
Un tapis en laine noué à la main avec des détails en soie.No longer availableDim. 199 x 199 cmEstimate: € 300 -
#536Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 318 x 208 cmEstimate: € 200 / 300 -
#506Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 387 x 269 cmEstimate: € 250 / 400 -
#512TabrizEen handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.
Un tapis en laine noué à la main avec des détails en soie.No longer availableDim. 190 x 124 cmEstimate: € 80 / 120 -
#466Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 276 x 185 cmEstimate: € 100 / 150 -
#505HerizEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje met geometrische motieven.
Un tapis oriental en laine noué à la main avec des motifs géométriques.No longer availableDim. 203 x 127 cmEstimate: € 50 / 60 -
#406Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
Un couloir de laine pakistanais noué à la main.No longer availableDim. 268 x 80 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#300Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'une taille brillant central de +- 0,25 ct et de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 3,05 gEstimate: € 900 / 1000 -
#371Een vaas van Muranoglas met oranje swirl op witte fond. Toegeschreven aan Carlo Scarpa. Restant van een signatuur.
Un vase en verre de Murano avec un tourbillon orange sur fond blanc. Attribué à Carlo Scarpa. Traces de signature.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#309Vier damesportretten en een herenportret, pastel op papier.
Quatre portraits de femmes et un portrait d'homme, pastel sur papier.No longer availableDim. 51 cm x 44 cmEstimate: € 250 / 350 -
#163Royal Dux“Jager met buit en jachthond”. Groep van biscuit in typische bruine, gebroken witte en gouden tinten. Onderaan gemerkt met de driehoek en genummerd.
"Chasseur avec butin et chien de chasse". Groupe de biscuits dans les tons typiques de brun, blanc cassé et doré. Marqué en bas avec le triangle et numéroté.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 300 / 400 -
#589‘Bloemenvaas”. Een Aziatisch borduurwerk achter glas.
'Vase à fleurs'. Une broderie asiatique sous verre.No longer availableDim. 77 x 56 cmEstimate: € 50 / 80 -
#451Een Chinese porseleinen buikvaas met groen glazuur. Onderaan met Ming-merk.
Vase pansu en porcelaine de Chine de couleur verte. Une marque Ming sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 250 / 300 -
#58Een art deco schouwpendule in houten kast. Werkende staat, met slinger, zonder sleutel.
Une pendule art déco dans un meuble en bois. État de fonctionnement, avec balancier, sans clé.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#297Een paar antieke kleurloos kristallen drageoirs.
Paire de drageoirs anciens en cristal incolore.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#15Lumedart“Bacchus”. Een beeldje van Belgisch porselein. Onderaan gemerkt.
"Bacchus". Une figurine en porcelaine belge. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 40 -
#105Val Saint-LambertTwee vazen van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd en versierd met een vergulde fries. Onderaan gemerkt. De grootste gemonteerd als lamp.
Deux vases en cristal taillé. En partie teinté vert dans la masse et orné d'une frise dorée. Marqué en bas. Le plus grand monté en lampe.No longer availableDim. H. 27 & 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#346Een kleine antieke tafellessenaar met gedraaide pootjes.
Un petit pupitre de table ancien aux pieds tournés.No longer availableDim. 44 x 37 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#535Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
Une table basse carrée en métal avec plateau en verre.No longer availableDim. 36,5 X 81,5 X 82 cmEstimate: € 80 / 120

