#766
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#376
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#336Malayer
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#646Hereke
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#346
#586Heriz
#366
Een handgekoopt Afghaans wollen karpet.
#676
#386
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#756
Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
#636
#356
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#476
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#786
Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
#726
Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#656Amanaban
#575
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met roestvrij stalen polsband.
Bague en or rose clair 18 ct sertie d’un diamant “fancy yellow” de ± 0,40 ct. Qualité I1.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 500/600 -
#527
Een paar vaasjes van Imariporselein.
#498
Een opiumflesje van Chinees ivoor, gedecoreerd met erotische scènes.
#102
Een oude affiche naar aanleiding van de de Jubelfeesten voor het 75 jarig bestaan van België te 1905. Ontwerp van Leon Belloguet en uitgegeven door La Lithographie artistique te Doornik. Bevestigd op jutte.
Une ancienne affiche à l’occasion du Jubilé 75 années de Belgique, 1905. Par Leon Belloguet et édition La Lithographie artistique à Tournai. Sur jute.No longer availableDim. 165 x 121 cmEstimate: € 130/150 -
#573
Een vaasje van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur en met ramskopjes.
Un petit vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 160/180 -
#145
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 350/450 -
#655Casio & Rodania
Twee roestvrij stalen herenhorloges. Gedragen.
#361
#64Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 80/100 -
#242Simonne Beardswood
#509
”Dames”. Aquarelle et fusain sur papier. Porte le monogramme ‘PvdH’.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 100/200