#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#506Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#706Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#566KirmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#516Mori BokharaEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#556Een handgeknoopt Perzisch wolen tapijt.
#456KayseriEen handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
#594Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#576NaïnEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#635Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#526Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en zijde.
#436Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
#606ArdebilEen handgeknoopt wollen tapijt.
#446Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#736Een handgeknoopte Oosterse wollen loper (slijtage) en een karpet.
#586AfghanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#486Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#646Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#476Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#746Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 125 x 180 & 100 x 150 cmEstimate: € 30 / 50
#161Louis VuittonEen oranje vernis lederen handtas.
#349Een rechthoekige spiegel in notenhouten lijst.
”Portrait d’une personnalité noble”. Une gouache chinoise sur soie.No longer availableDim. 90 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#604Een paar gietijzeren tuinvazen op sokkel.
#113“Pleurante”. Een gietijzeren reliëf.
#608Balustervaas van polychroom Chinees porselein. Decor van personages en bloemen in uitsparingen, omgeven door bloemen in roze en groen. Vooraan talrijke personages in een interieur, achteraan een optocht. Oren in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw. (Restauratie aan oren).
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome. Décor famille rose de personnages et de fleurs dans des cartouches, entourés de fleurs en rose et vert. Le front présentant de nombreux personnages, l’arrière un cortège. Anses en forme de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle. (Restauration aux anses).No longer availableDim. H. 59,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#342Een wandspiegel met gestoken lijst in barokke stijl.
#135Een 14 karaats geel gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen en ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 48 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,60 ct.
Pendentif en or jaune 14 K avec chaîne et boucles d’oreilles et bague assorties sertis de brillants ayant un poids total de ± 48 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 7,86 gEstimate: € 450 / 550 -
#597Een brede houten tuinbank.